Goniec.pl

Nie tylko Anna Lewandowska i Marina Łuczenko. Kim są polskie WAGS - partnerki najsłynniejszych piłkarzy?

5 Września 2022

Udostępnij:

imago/ActionPictures/EAST NEWS

Nie tylko Anna Lewandowska i Marina Łuczenko. Wiele polskich WAGs również zasługuje na uwagę - często to dobrze wykształcone, świetnie radzące sobie w biznesie kobiety. Choć znane stały się przez swoich mężów, same budują teraz swój wizerunek.

Slajd 1 z 10

TOMASZ RADZIK/East News

TOMASZ RADZIK/East News

Dziewczyny polskich piłkarzy

Anna Lewandowska i Marina Łuczenko nie są jedynymi znanymi szerzej WAGs polskich piłkarzy. Wśród nich są również inne, zarówno urodziwe, jak i samodzielne i inteligentne kobiety. Które z nich wybrały których piłkarzy polskiej reprezentacji?

Slajd 2 z 10

ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Dominika Grosicka

Dominika Grosicka na co dzień zajmuje się sztuką makijażu i fitnessem. To jeden z najbardziej stabilnych związków w polskiej piłce. Kamil i Dominika Grosiccy doczekali się narodzin córki Mai w 2012 roku. WAG jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych i co rusz zamieszcza kolejne zdjęcia i nagrania dokumentujące jej bogate w pieniądze i wrażenia życie.

Slajd 3 z 10

ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Marta Glik

Marta Glik to ukochana Kamila Glika, filaru obrony polskiej reprezentacji. Poznali się już w czasach szkolnych i jak mówił piłkarz "nie byłem najgrzeczniejszym chłopakiem, a Marta nie była najpiękniejszą dziewczyną w szkole". Byli dla siebie pierwszymi partnerami. Para doczekała się dwóch córek - Victorii i Valentiny.

Slajd 4 z 10

Instagram/agatycze

Instagram/agatycze

Agata Sieramska

- To pierwszy mój gol dla Juventusu, co wiele dla mnie znaczy. Dedykuję go mojej dziewczynie - mówił po meczu Arkadiusz Milik. Ten romantyczny gest wykonał w kierunku Agaty Sieramskiej, swojej partnerki, z którą zszedł się w 2022 roku. Sieramska w internecie znana jest jako Agatycze - zajmuje się promowaniem zdrowego stylu życia i fitnessu.

Slajd 5 z 10

Instagram/paulynaaa_a

Instagram/paulynaaa_a

Paulina Piątek

Paulina Piątek (z domu Procyk) to żona polskiego snajpera Krzysztofa Piątka. Para poznała się w Lubinie w czasie, gdy Piątek reprezentował tamtejszy klub - Zagłębie Lubin. Para wzięła ślub w 2019 roku. Paulina Procyk z wykształcenia jest prawniczką, ma również agencję wizerunkową P&P Management. Co ciekawe, jest od Krzysztofa Piątka starsza o 4 lata.

Slajd 6 z 10

Instagram/celiajaunat

Instagram/celiajaunat

Celia Jaunat

Modelka Celia Januat i piłkarz Grzegorz Krychowiak poznali się, gdy ona miała 19, a on 21 lat. Od tego czasu są ze sobą na dobre i na złe. Poznali się we Francji, skąd pochodzi Celia. W tym czasie Krychowiak grał dla Stades Reims. Historia ich miłości zaczęła się od... zakupu kafelek. Celia pracowała wtedy w sklepie z luksusowymi towarami. "Kiedy go zobaczyłam, pomyślałam: O mój Boże, jaki on jest piękny! On mnie w pierwszej chwili chyba w ogóle nie zauważył, bo siedziałam za biurkiem. To był impuls, że musi mnie zobaczyć, dowiedzieć się, że istnieję! Wstałam, zaczęłam przechadzać się po salonie, udając, że zapisuję jakieś numery czy ceny. I podziałało! Podszedł do mnie, powiedział po francusku: >>Bonjour mademoiselle…<<" - mówiła w wywiadzie dla Vivy! w 2018 roku. Para wzięła ślub w wigilię Bożego Narodzenia w 2019 roku.

Slajd 7 z 10

Instagram/janbednarek_

Instagram/janbednarek_

Julia Nowak

Julia Nowak i Jan Bednarek wzięli niespodziewany ślub w Boże Ciało 2022. Para zaczęła widywać się w 2017 roku, piłkarz oświadczył jej się w 2020 roku, a w 2021 roku na świat przyszła ich córka - Lilly. Julia Nowak jest fotomodelką i choć w ostatnim czasie ze względu na narodziny małej ma przerwę w zawodzie, zapewne zobaczymy ją jeszcze nie raz w kampanii znanej marki.

Slajd 8 z 10

Instagram/b_bereszynski

Instagram/b_bereszynski

Maja Mocydlarz

Maja Mocydlarz jest partnerką życiową Bartosza Bereszyńskiego. Poznali się w Poznaniu, gdy Bereszyński grał dla Lecha Poznań, a Mocydlarz studiowała - początkowo nie zdawała sobie sprawy, że mężczyzna zabiegający o jej względy jest piłkarzem. Jest o rok starsza od swojego partnera. Para doczekała się dwojga dzieci - chłopcy Leo i Bruno są w tej chwili całym światem dla ich rodziców. Mocydlarz aktualnie zajmuje się własnym biznesem. Ma własną markę ubraniową Maio Poland.

Slajd 9 z 10

Instagram/agnieszka_dragowska

Instagram/agnieszka_dragowska

Agnieszka Drągowska

Agnieszka Drągowska jest partnerką Bartłomieja Drągowskiego, bramkarza polskiej reprezentacji. Drągowska na co dzień zajmuje się modelingiem. Para pobrała się w czerwcu 2022 roku, a panna młoda zaszokowała wszystkich bardzo odważną kreacją. Poznali się w Białymstoku, skąd oboje pochodzą. Dawniej Drągowska uczestniczyła w wyborach Miss Polonia Nastolatek w 2013 r.

Slajd 10 z 10

Instagram/lauraslowiak

Instagram/lauraslowiak

Laura Zielińska

Laura Zielińska, wcześniej Słowiak, poślubiła Piotra Zielińskiego w 2019 roku. Para poznała się w Ząbkowicach Śląskich, skąd pochodzi zarówno piłkarz jak i fotomodelka. Są ze sobą od 2015 roku, a w 2020 ogłosili, że spodziewają się dziecka. Zielińska chętnie dzieli się wspólnymi zdjęciami w mediach społecznościowych. Jest również wykształcona - ukończyła analitykę medyczną na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu.

Śmiertelny wypadek w Kutnie

Auto w strzępach, w środku dwoje dzieci. Dwa śmigłowce LPR w akcji, jest ofiara

Śmiertelny wypadek w Kutnie. Samochód wjechał pod pociąg. Na miejsce wezwano dwa śmigłowce LPR. Fot. Kutnowskie Centrum Informacyjne (T. Zagórowski)

Zobacz nastepną galerię >