Goniec.pl > Galerie > Nie do wiary, jak wyglądali bohaterowie programu "Królowe życia". Zmienili się nie do poznania
02.12.2022 09:40

Nie do wiary, jak wyglądali bohaterowie programu "Królowe życia". Zmienili się nie do poznania

Królowe życia - jak zmieniali się bohaterowie programu?"Królowe życia" podbiły serca widzów w całej Polsce, a uczestnicy programu stali się znani i niektórzy bardziej lub mniej lubiani. Jak zmienili się przez lata? Niektórych aż trudno rozpoznać.

królowe życia
Instagram/queen_of_life_77

Slajd 1 z 11

rafał grabias 1

Rafał Grabias - książę z bajki

Rafał Grabias jest modelem i w programie "Królowe życia" pojawił się wraz z Gabrielem Sewerynem, swoim partnerem. W 2020 roku zrezygnował z udziału w nagraniach i teraz prowadzi spokojne, celebryckie życie, z dala jednak od kamer i reflektorów.

Slajd 2 z 11

dagmara kaźmierska 2

Dagmara Kaźmierska przed laty

Tak wyglądała Dagmara Kaźmierska z programu "Królowe życia" podczas wyjazdu do Turcji przed wieloma laty. Te niebieskie oczy rozpoznać może każdy, ale opalenizna i kręcone włosy zmieniły Kaźmierską nie do poznania.

Slajd 3 z 11

dagmara kaźmierska

Dagmara Kaźmierska - upadła królowa

Dagmara Kaźmierska jest najbardziej kontrowersyjną, jak i również najbardziej rozpoznawalną "królową życia". Przez lata bardzo się zmieniła, co sama podkreśla, często wrzucając zdjęcia z czasów młodzieńczych i dziecięcych na swojego Instagrama. Dziś może pochwalić się burzą blond włosów, kiedy było jednak inaczej.

Slajd 4 z 11

rafał grabias

Rafał Grabias - kiedyś też piękny

- Robiąc letnie porządki natrafiłem na taką perełkę. Na tej fotografii mam zaledwie 20 lat. Dziś śmiało mogę powiedzieć, że uroda zmienia się... - napisał przy swoim starym zdjęciu Rafał Grabias. Rzeczywiście, dość się zmienił, ale chyba przede wszystkim przez włosy. Wiele lat temu też był niezłym przystojniakiem.

Slajd 5 z 11

dagmara kaźmierska 1

Dagmara Kaźmierska przed laty

Dagmara Kaźmierska wcześniej wyglądała zupełnie inaczej. Nosiła długie, ciemne włosy, a czasami miała na sobie nawet minimum makijażu. Niektórym chyba trudno w to uwierzyć.

Slajd 6 z 11

gabriel seweryn

Gabriel Seweryn - kiedyś mister

Gabriel Seweryn startował w 1991 roku w konkursie na Mistera Polski. Wyglądał wtedy bardzo podobnie do George'a Michaela, co po latach nie umknęło jego uwadze. Wyglądał zupełnie inaczej niż dziś i aż trudno go rozpoznać.

Slajd 7 z 11

gabriel seweryn

Gabriel Seweryn - skrzywdzony książę

Gabriel Seweryn wciąż w kręgu programu "Królowe życia". Seweryn był przez lata związany z Grabiasem, byli ze sobą 20 lat. W 2020 roku para się rozstała, a sam Seweryn wyznał, że w związku był ofiarą przemocy.

Slajd 8 z 11

izabela macudzińska 1

Izabela Macudzińska - wielka metamorfoza

W ostatnim czasie Izabela Macudzińska z programu "Królowe życia" przeszła wielką metamorfozę i schudła aż 17 kilogramów! Czy robiła to na pewno w sposób zdrowy dla organizmu, to już inna kwestia. Przez lata zmieniła się jednak bardzo!

Slajd 9 z 11

sylwia peretti

Sylwia Peretti - wielka piękność

Sylwia Peretti stosunkowo niedawno stała się jedną z największych piękności w programie "Królowe życia". Wcześniej wystąpiła w innym programie, który dał jej częściową rozpoznawalność. Gdzie mogliśmy ją zobaczyć?

Slajd 10 z 11

sylwia peretti

Sylwia Peretti - gwiazda "Kuchennych rewolucji"

Sylwia Peretti wystąpiła przed swoim debiutem w programie "Królowe życia" w innej produkcji TVN. Magda Gessler próbowała naprawić jej restaurację "U Jędzy", niewiele jednak z tego ostatecznie wyszło. Bardzo się zmieniła od tego czasu?

Slajd 11 z 11

izabela macudzińska

Izabela Macudzińska jako mała dziewczynka

Izabela Macudzińska była też kiedyś małą dziewczynką. Niedawno opublikowała zdjęcia z okazji urodzin jej siostry i pokazała, jak sama wyglądała, gdy nie miała jeszcze nawet 15 lat. Aż trudno znaleźć podobieństwo do dzisiejszej gwiazdy, ale ta iskra w oczach wciąż pozostaje.

Tagi: