Goniec.pl

Morawiecki chciał się pochwalić, wyszło jak zwykle. Internauci bezlitośnie kpią z premiera, ciężko powstrzymać śmiech

18 Czerwca 2022

Autor tekstu:

Udostępnij:

Mateusz Morawiecki pochwalił się grą w ping-ponga, internauci byli bezlitośni

Slajd 1 z 12

Mateusz Morawiecki pochwalił się grą w ping-ponga, Polacy nie przepuścili okazji

Instagram.com/morawieckipl

Mateusz Morawiecki chciał pokazać się z niej strony

Premier wrzucił w piątek dwa zdjęcia na swojego Instagrama, ale próba zaimponowania rodakom zakończyła się sensacyjną porażką. Kreatywna lawina komentarzy dosłownie zalała profil Mateusza Morawieckiego.

Slajd 2 z 12

Mateusz Morawiecki gra w ping-ponga

Instagram.com/morawieckipl

Premier ratuje gospodarkę, grając w tenis stołowy?

Mało który wyborca Mateusza Morawieckie wiedział, że polityk jest miłośnikiem tenisa stołowego. Premier, którego kraj boryka się z rekordową inflacją, horrendalnie wysoki cenami paliwa, czy obawą o możliwość kupna węgla na zimę postanowił... wziąć udział turnieju tenisa stołowego w ramach XVII Zjazdu Klubów Gazety Polskiej.

Slajd 3 z 12

Mateusz Morawiecki chciał się pochwalić, nie wyszło

Instagram.com/morawieckipl

Jest zawodnikiem od 9. roku życia

- Zacząłem grać w ping-ponga kiedy miałem 9 lat. Nie jest łatwo mnie ograć - napisał Mateusz Morawiecki w opisie zdjęć opublikowanych na Instagramie. Premier oznaczył swoją kancelarię oraz klub Prawa i Sprawiedliwości. Jedno zdanie w opisie wystarczyło, by w komentarzach rozpętała się prawdziwa wojna. Internauci nie zostawili na szefie rządu suchej nitki.

Slajd 4 z 12

Mateusz Morawiecki tenis stołowy ping pong

Kancelaria Prezesa Rady Ministrów

"Nie jest łatwo mnie ograć"

Niewinny wpis i jedno zdanie wystarczyło, by na profilu Mateusza Morawieckiego na Instagramie zawrzało. Poszło o zdanie "nie jest łatwo mnie ograć". Polacy nie przepuścili okazji, by wytknąć premierowi wszystkie jego potyczki i kontrowersje wokół jego majątku, w tym niejasności dotyczące zakupu działek, czy kupione obligacje.

Slajd 5 z 12

Instagram Mateusza Morawicki tonie w krytyce

Instagram.com/premierrp

Polacy nie docenili umiejętności sportowych Mateusza Morawieckiego

- Najlepiej wychodzi ci ogrywanie własnego narodu - napisał jeden z komentujących dumny wpis z turnieju ping-ponga, w którym brał udział Mateusza Morawickiego. To jest jedynie wstęp do tyrady.

Slajd 6 z 12

Mateusz Morawiecki ping-pong

Instagram.com/premierrp

Premier chciał się pochwalić, ale Polacy mieli inny plan

W odniesieniu do wyczynów Mateusza Morawieckiego na hali jeden z komentujących stwierdził, że to Polacy są stołem pingpongowy dla premiera, po którym on odbiła piłeczkę - nieraz z wyjątkowo brutalną siłą.

Slajd 7 z 12

Mateusz Morawiecki ping pong komentarze

Instagram.com/premierrp

Nawiązanie do stwierdzenia o ogrywaniu jest najpopularniejsze

Stwierdzenie "mnie się nie da ograć" zawarte w opisie zdjęć Mateusza Morawieckiego było punktem wyjścia dla największej ilości krytycznych i pełnych złośliwości komentarzy pod adresem szefa rządu. Nie zabrakło jednak i bardziej wyważonej opinii.

Slajd 8 z 12

Mateusz Morawiecki gra w ping ponga

Instagram.com/premierrp

Część komentujących nie dowierzała własnym oczom

Jeden z komentujących zwrócił uwagę, że on jako przedsiębiorca w czasie gorszego czasu funckjoniwanha swojej firmy nieustannie pracował w pocie czoła, by poprawić sytuację, a premier tonącego w inflacji kraju ma czas na hobbystyczne granie w ping-ponga. - Toż to żart jakiś? Prawda panie Premierze...żart? Prawda? Jak mi się biznes sypał, to dymałem w firmie 24h, a nie w godzinach pracy pykałem w pingla. Panu się kraj czasem nie rozjeżdża? Czy tak może dobrze stoimy, że ma Pan czas na ping pong w godzinach urzędowania? Tylko tak szczerze? - napisał pod zdjęciami Mateusza Morawieckiego.

Slajd 9 z 12

Mateusz Morawiecki zdjęcia ping pong

Instagram.com/premierrp

Nie zabrakło również bardziej dosadnych komentarzy

Niektórzy nie zdecydowali się na subtelniejsze przytyki i wprost zadawali pytania uderzające w Mateusza Morawieckiego.

Slajd 10 z 12

Premier chciał pokazać, jak gra w ping-ponga

Instagram.com/morawieckipl

Krytycznych komentarzy tylko przybywa

Pod zdjęciami roi się od prześmiewczych, szyderczych i zwyczajnie krytykujących komentarzy. Wpisów jedynie przybywa, a dumni z premiera internauci są w zdecydowanej mniejszości.

Slajd 11 z 12

Mateusz Morawiecki gra w ping-ponga

Instagram.com/morawieckipl

Niewinne zdjęcia okazały się dla premiera zgubą

Raczej dumny ze swoich umiejętności sportowych Mateusz Morawiecki nie przypuszczał, że Polacy tak krytycznie zareagują na jego wpis. Co więcej, nie spodziewał się zapewne, że tak zaangażują się w komentowanie fotografii z turnieju w tenisa stołowego.

Slajd 12 z 12

Również na profilu KPRM pojawiła się krytyka

Instagram.com/premierrp

Krytyka leci zewsząd

Nie tylko na prywatnym profilu Mateusza Morawieckiego pojawili się Polacy, którzy nie docenili sportowych umiejętności szefa rządu. Także na oficjalnym profilu KPRM nie brakuje krytycznych uwag, niektóre®e są wyjątkowo niewybredne.

instagram.com/robert.gorski.official

Robert Górski ma dom jak z bajki. Posiadłość kabareciarza to marzenie wielu

Robert Górski wraz z żoną i córeczką mieszka na Mazurach. Posiadłość króla polskiego kabaretu sprawia, że można się rozmarzyć. Piękny drewniany dom i bajeczna, malownicza okolica, są godne pozazdroszczenia!

Zobacz nastepną galerię >