Goniec.pl > Galerie > Kochała go cała Polska. Dziś Kostek z "Listów do M." ma 20 lat i jest nie do poznania
01.11.2022 18:36

Kochała go cała Polska. Dziś Kostek z "Listów do M." ma 20 lat i jest nie do poznania

Kuba Jankiewicz czyli Kostek z "Listów do M."Kuba Jankiewicz zdobył serca widzów rolą w kultowym filmie "Listy do M.", w którym zagrał w wieku zaledwie siedmiu lat. Dziś aktor jest już dorosły i zmienił się nie do poznania. Jak obecnie wygląda filmowy Kostek?

Kuba Jankiewicz
Kuba Jankiewicz fot. Instagram @co_za_tydzien_tvn

Slajd 1 z 8

Kuba Jankiewicz

Kuba Jankiewicz urodził się 3 stycznia 2003 roku w Warszawie. Z aktorstwem związany jest od dziecka. Zadebiutował w serialu fabularnym "Chichot losu", gdzie zagrał u boku Marty Żmudy Trzebiatowskiej.

Slajd 2 z 8

Kuba Jankiewicz

Następnie widzowie mogli oglądać młodego aktora w serialu "Prosto w serce", w którym zagrał jedną z głównych ról. Pojawił się również w produkcjach, takich jak "Hotel 52", "Czas honoru", "Bez tajemnic", "Ja to mam szczęście!", "Detektyw Łodyga", "Spokojnie, to tylko ekonomia!", "Na dobre i na złe" oraz "Strażacy".

Slajd 3 z 8

Kuba Jankiewicz "Listy do M."

Największą popularność niewątpliwie przyniosła mu rola jednego z głównych bohaterów – Kostka Koniecznego w filmie komediowym "Listy do M.". Siedmioletni wówczas artysta pojawił się na ekranie między innymi u boku Jerzego Stuhra, Romy Gąsiorowskiej i Piotra Adamczyka.

Slajd 4 z 8

Kuba Jankiewicz

Dziś Kuba Jankowski ma już 20 lat i w niczym nie przypomina uroczego chłopca z początków jego aktorskiej kariery. Mężczyzna jest niezwykle przystojny i fotogeniczny, co można zauważyć na jego mediach społecznościowych. Instagram artysty obserwuje już ponad 15 tysięcy fanów.

Slajd 5 z 8

Kuba Jankiewicz

Mężczyzna wielokrotnie podkreślał w wywiadach, że aktorstwo to właśnie to, co chce robić w życiu. Swoje powołanie odkrył na planie filmu "Listy do M.".

- Aktorstwo to mój pomysł na życie, moje powołanie. Będę aktorem! — zapewniał Kuba Jankiewicz w wywiadzie dla "Tele Tygodnia"

Slajd 6 z 8

Kuba Jankiewicz

Kuba Jankiewicz wyznał w jednym z ostatnich wywiadów, że jest singlem. Ta informacja z pewnością ucieszy liczne grono fanek przystojnego aktora.

- Na randkowanie, jak się chce, zawsze znajdzie się czas, ale... moje serduszko nie jest zajęte, więc nie mam tego przyjemnego problemu — mówił Kuba Jankiewicz w rozmowie z "Pudelkiem".

Slajd 7 z 8

Kuba Jankiewicz

Kuba Jankiewicz posiada wykształcenie aktorskie, choć początkowo próbował swoich sił w zupełnie innym kierunku. 20-latek studiował na kierunku automatyka, robotyka i informatyka przemysłowa. Postanowił jednak przerwać studia na rzecz Akademii Teatralnej.

Slajd 8 z 8

Kuba Jankiewicz

Artysta wystąpił w ostatnich latach w kilku godnych uwagi produkcjach. Fani mogli podziwiać jego talent aktorski między innymi w filmie Marka Bukowskiego "Babilon. Raport o stanie wojennym". Rok wcześniej zagrał w dramacie biograficznym "Dzieci z Windermere" Michaela Samuelsa.

Tagi: