Goniec.pl

Krzysztof Pachucki z „Rolnik szuka żony” odebrał sobie życie. Dlaczego? [GALERIA]

6 Czerwca 2022

Udostępnij:

Krzysztof z "Rolnik szuka żony"

Krzysztof Pachucki, mieszkaniec wsi Krzywe, znany z występu w popularnym show TVP „Rolnik szuka żony”, nie żyje. Informację w rozmowie z serwisem Plotek potwierdziła zastępca oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Olecku. Mężczyzna zmarł w wieku 56 lat.

Slajd 1 z 8

Krzysztof Pachucki  z „Rolnik szuka żony" nie żyje. Mężczyzna popełnił samobójstwo

Facebook: Rolnik szuka żony

Krzysztof Pachucki z „Rolnik szuka żony" nie żyje. Mężczyznę odnaleziono martwego na terenie posesji

Krzysztof Pachucki pół roku temu ożenił się z Bogusią poznaną w programie „Rolnik szuka żony". Para wydawała się bardzo szczęśliwa i planowała nawet powiększenie rodziny. Niestety do mediów dotarły wiadomości o śmierci rolnika. Krzysztof Pachucki odebrał sobie życie.

Slajd 2 z 8

Krzysztof z "Rolnik szuka żony"

TVP: Rolnik szuka żony

Krzysztof Pachucki z "Rolnik szuka żony" nie żyje. Popełnił samobójstwo

Pogrzeb Krzysztofa odbył się w minioną sobotę, 4 czerwca. Jak donosi „Super Express”, ceremonia odbyła się w kościele pw. Matki Bożej Szkaplerznej w Świętajnie na Mazurach. Wśród żałobników znaleźli się jego najbliżsi, w tym żona Bogusia, którą poznał dzięki udziałowi w "Rolnik szuka żony" oraz trójka dzieci z poprzedniego małżeństwa.

Slajd 3 z 8

Krzysztof Pachucki  z „Rolnik szuka żony" nie żyje. Pół roku temu się ożenił

Foto: Rolnik szuka żony TVP / Instagram

Krzysztof Pachucki z „Rolnik szuka żony" nie żyje. Pół roku temu się ożenił

Krzysztof i Bogusia byli bohaterami 8. edycji programu „Rolnik szuka żony". Para zaręczyła się już po zaledwie kilku miesiącach znajomości i wzięła ekspresowy ślub. Uroczystość zaślubin była ogromnym wydarzeniem, a na weselu pojawili się nie tylko uczestnicy show, ale nawet prowadząca program Marta Manowska.

Slajd 4 z 8

Para planowała powiększenie rodziny. Niestety Krzysztof zniknął

Facebook: Rolnik szuka żony

Para planowała powiększenie rodziny. Niestety Krzysztof zniknął

W wywiadach Krzysztof zapewniał o swojej wielkiej miłości i oświadczył nawet, że Bogusia jest kobietą, na którą czekał całe życie. Para snuła wspólne plany na zagraniczne wakacje, a po powrocie miała zacząć starać się o wspólne dziecko. Niestety, nieoczekiwanie Krzysztof zniknął. Gdy odnaleziono go, już nie żył. Uczestnicy „Rolnik szuka żony” pogrążyli się w żałobie.

Slajd 5 z 8

Krzysztof Pachucki  z „Rolnik szuka żony" nie żyje. Zmagał się z depresją

Facebook: Rolnik szuka żony

Krzysztof Pachucki z „Rolnik szuka żony" nie żyje. Zmagał się z depresją

Osoba z otoczenia 56-latka potwierdziła, że od dawna zmagał się z bardzo ciężką depresją. Bogusia starała się być dla Krzysztofa wsparciem, ale to, co działo się z jej ukochanym, było dla niej ciężkim przeżyciem. Otoczyła go troską, miłością, kochała go całym sercem, ale na tę chorobę nie ma mocnych.

Slajd 6 z 8

Krzysztof był świadom tego, że jego choroba daje się żonie we znaki

Foto: Facebook/Rolnik szuka żony TVP "Rolnik szuka żony"

Krzysztof był świadom tego, że jego choroba daje się żonie we znaki

- Miałem trudne dni, nie było chęci do zabawy, do wspólnych spacerów. Wspieramy się wspólnie, ale nie zawsze wszystko wychodzi. Nie ma ludzi idealnych. Były starcia między nami. […] - mówił w programie Krzysztof. Już wtedy można było podejrzewać, że mężczyzna ma problem.

Slajd 7 z 8

TVP "Rolnik szuka żony"

TVP: Rolnik szuka żony

Krzysztof Pachucki z „Rolnik szuka żony" nie żyje. Zmagał się z depresją

Mężczyznę pożegnali producenci programu, zamieszczając na Instagramie stosowny wpis. - Dziś doszła nas smutna wieść o śmierci Krzysztofa. W imieniu twórców programu "Rolnik szuka żony" chcieliśmy złożyć rodzinie nasze najszczersze kondolencje. Chwile spędzone z Krzysztofem, jego gościnność i ciepło pozostaną w naszej pamięci na zawsze. Będziemy tęsknić - czytamy w serwisie.

Slajd 8 z 8

Krzysztof Pachucki z "Rolnik szuka żony". Przykrą informację przekazano w poniedziałek

Instagram: mmanowska

Krzysztof Pachucki z "Rolnik szuka żony". Przykrą informację przekazano w poniedziałek

Uczestnika ósmej edycji "Rolnik szuka żony" za pośrednictwem mediów społecznościowych pożegnała również Marta Manowska, która zamieściła w sieci wzruszający wiersz. Jak donosi „Super Express”, odejście Krzysztofa wstrząsnęło również pozostałymi uczestnikami programu, którzy planują spotkać się i wspólnie uczcić jego pamięć minutą ciszy.

Śmiertelny wypadek w Złotych Tarasach

GALERIA: Śmierć kobiety w Złotych Tarasach

Około 40-letnia kobieta zginęła w Złotych Tarasach. Spadła z dużej wysokości, świadkowie wskazują, że doszło do tego w tym samym miejscu, gdzie 28 października zginął mężczyzna.

Zobacz nastepną galerię >