Goniec.pl

Królewskie rozpasanie na 3. urodzinach córki Agnieszki Kaczorowskiej. Bożenka z "Klanu" ma gest

26 Lipca 2022

Udostępnij:

fot. Instagram @agakaczor

Córka Agnieszki Kaczorowskiej ma już 3 lata. Szczęśliwi rodzice zorganizowali dla niej niezapomnianą imprezę z mnóstwem atrakcji.

Slajd 1 z 12

Instagram

Instagram @agakaczor

3. urodziny córki Agnieszki Kaczorowskiej

Agnieszka Kaczorowska wraz z mężem postanowiła urządzić 3-letniej córce, Emilce, iście królewskie urodziny. Przesłodka dziewczynka swoich gości zaprosiła na imprezę w tematyce oceanicznej.

Slajd 2 z 12

Instagram @agakaczor

Instagram @agakaczor

Urodziny odbyły się na świeżym powietrzu

Urodziny zorganizowano na świeżym powietrzu. Bożenka z "Klanu" na tę okazję wybrała długą i wygodną sukienkę w kolorze niewinności.

Slajd 3 z 12

Instagram @agakaczor

Instagram @agakaczor

Imponujący tort trzylatki

Piętrowy tort był pełen morskich akcentów. Aj! Cóż to był za cukierkowy majstersztyk. Nie sposób było przejść obok niego obojętnie. Ciekawe, czy tort smakował równie imponująco, jak wyglądał.

Slajd 4 z 12

Instagram @agakaczor

Instagram @agakaczor

Kolejny tort zgodny z tematyką imprezy

Kolejny tort także udekorowano zgodnie z tematyką imprezy. Czy Agnieszka Kaczorowska sama go upiekła? Ktokolwiek go zrobił - wygląda bardzo apetycznie.

Slajd 5 z 12

Instagram @agakaczor

Instagram @agakaczor

Agnieszka Kaczorowska czule przytula córeczkę

Nie tylko mała Emilka była zadowlona. Widać, że i młodej mamie impreza przypadła do gustu. Serialowa Bożenka okazywała córce dużo czułości, ta jednak wykazywała większe zainteresowanie tym, co dzieje się obok.

Slajd 6 z 12

Instagram @agakaczor

Instagram @agakaczor

Trzylatka na swoje urodziny zaprosiła masę gości

Trzylatka, zachęcona przez mamę, na swoje urodziny zaprosiła masę. osób. Agnieszka Kaczorowska opowiedziała na swoim Instagramie, co Emilka powiedziała po zakończeniu uroczystości: - Gdy chciałam się dowiedzieć jak jej się podobało… to z podekscytowaniem i iskierkami w oczach odpowiedziała przed snem: „byli wszyscy! - relacjonowała z radością Kaczorowska.

Slajd 7 z 12

Instagram @agakaczor

Instagram @agakaczor

Dzieciakom zapewniono mnóstwo atrakcji

Dzieciakom obecnym na urodzinach zapewniono mnóstwo atrakcji. Tak, jak życzyła sobie tego mała Emilka, na stołach (i nie tylko) znalazły się kraby, żółwie, ośmiorniczki i meduzy. Pluszowe zwierzątka z pewnością pozostaną na długo godziwą pamiątką z tak udanej imprezy.

Slajd 8 z 12

Instagram @agakaczor

Instagram @agakaczor

Atrakcji ciąg dalszy. Kategoria: kuchnia molekularna

Podczas świętowania nie zabrakło również atrakcji z zakresu kuchni molekularnej. Trzyletnie dziecko poznało zasady fizyki albo - po prostu - pobawiło się widowiskowym dymem.

Slajd 9 z 12

Instagram @agakaczor

Instagram @agakaczor

Molekularne igraszki trwały w najlepsze

Nad przebiegiem nowoczesnych, kuchennych zabiegów na pewno czuwali rodzice. Na stole okrytym obrusem z wizerunkami kolorowych rybek unosił się dym, który rozpowszechniał się z dużą prędkością. Co za emocje!

Slajd 10 z 12

Instagram @agakaczor

Instagram @agakaczor

Aż ślinka cieknie. "Słodki stoliczek" kusił nie tylko dzieci

Agnieszka Kaczorowska zapewniła catering z najwyższej półki. Muffinki, kolorowe babeczki przypominające zabawne stworzenia i cała masa bankietowych słodkości. Cukier skacze od samego patrzenia, ale trzecie urodziny organizuje się dziecku tylko raz!

Slajd 11 z 12

Instagram @agakaczor

Instagram @agakaczor

Agnieszka Kaczorowska pomyślała również o dorosłych gościach

Rola Bożenki w serialu "Klan" na pewno zakorzeniła w aktorce odruch mycia rąk przed posiłkiem. Niestety nie wiemy, co podano na tak pomysłowo udekorowanym stole. Jedno jest pewne - jako organizatorka Kaczorowska zdała egzamin i pomyślała również o dorosłych uczestnikach miłego kinderbalu.

Slajd 12 z 12

Instagram @agakaczor

Instagram @agakaczor

Edukacyjny zamysł spodobał się bawiącym dzieciom

Impreza imprezą, ale lekcje odrobić trzeba. Chociaż trzylatka jeszcze nie chodzi do szkoły, to rodzice od najmłodszych lat zapoznają ją z książkami - nawet takimi, w których więcej obrazków, niż tekstu. Tym razem widać jednak, że kolorowanka dołąćzona do tekstu spodobała się małej jubilatce.

Śmiertelny wypadek w Złotych Tarasach

GALERIA: Śmierć kobiety w Złotych Tarasach

Około 40-letnia kobieta zginęła w Złotych Tarasach. Spadła z dużej wysokości, świadkowie wskazują, że doszło do tego w tym samym miejscu, gdzie 28 października zginął mężczyzna.

Zobacz nastepną galerię >