Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Galerie > Jak po latach wyglądają aktorzy z filmu "Kevin sam w domu"? Nie wszystkim się powiodło
01.12.2022 11:51

Jak po latach wyglądają aktorzy z filmu "Kevin sam w domu"? Nie wszystkim się powiodło

"Kevin sam w domu" zadebiutował w polskiej telewizji w 1992 roku, jednak nie od razu stał się nieodłącznym elementem świąt. Widzowie pokochali go nie tylko za dowcip, ale także regularność, z jaką bawił ich podczas wigilijnej kolacji. Tak zrodziła się tradycja, której również w tym roku stanie się zadość. Boże Narodzenie. "Kevin sam w domu" Polacy oglądają od trzech dekadFilm o najmłodszym synu państwa McCallisterów światową premierę miał w 1990 roku, a więc minęło już 33 lata. Jak w ciągu tych lat zmienili się głowni aktorzy i czym się teraz zajmują? Nie każda ich historia jest powodem do radości. "Kevin sam w domu". Nie wszyscy aktorzy skorzystali na popularnościAktor, który wcielił się w rolę uwielbianego Kevina, po latach niezbyt miło opowiada o czasie swojej największej prosperity w karierze. Czym zajmuje się teraz i czy udało mu się wykaraskać z kłopotów z nielegalnymi proszkami, o których pisał cały świat? Co z jego filmowymi rodzicami, rodzeństwem, a także słynnymi rabusiami? Wszystkiego dowiecie się z naszej galerii, a jeden fakt dotyczący moczącego pościel Fullera zaskoczy Was najbardziej!

kadry z filmu Kevin sam w domu, Rotten Tomatoes Classic Trailers, Youtube, 1990
Jak wyglądają aktorzy z filmu Kevin sam w domu? Foto: kadr z filmu Kevin sam w domu, Rotten Tomatoes Classic Trailers, Youtube, 1990

Slajd 1 z 15

Macalay Culkin

Macaluay Culkin niezbyt dobrze zniósł presję, jaką od najmłodszych lat nałożył na niego ojciec. Od młodzieńca wymagał rzeczy niemożliwych, a zamiast beztroskiego dzieciństwa zapewnił mu wakacje spędzone na ciężkiej pracy na planie filmowym. Tytułowy Kevin zasłynął za młodu także w innych produkcjach, np. "Richie milioner".

Slajd 2 z 15

john heard z filmu Kevin sam w domu

John Heard po roli w "Kevinie" nie mógł narzekać na brak zawodowych propozycji.

Slajd 3 z 15

macaluay culkin

Dużo kontrowersji wzbudziła jego znajomość z Michaelem Jacksonem. Niestety, dopiero niedawno Culkinowi udało mu się wyjść na dobrą drogę. Od 2021 wraz z partnerką wspólnie wychowuje syna. Wcześniej raczej nie nadawał się do tej roli, bowiem odpłynął w mocne uzależnienia. Aktualnie prowadzi nowe, trzeźwe życie.

Slajd 4 z 15

Christine O-hara z filmu Kevin sam w domu 2

W poprzednim wieku zagrała bowiem w popularnym filmie "Sok z żuka". Aktorka w ciągu trzydziestu lat zagrała w morzu produkcji, spełniała się także jako aktorka dubbingowa. Za rolę ekscentrycznej byłej milionerki w serialu "Schitt’s Creek" została nagrodzona prestiżowymi nagrodami, np. Złotym Globem i Emmy.

Slajd 5 z 15

john heard z ifilmu kevin sam w domu

John Heard zagrał m.in. w serialu "Rodzina Soprano", za co był nominowany do nagrody Emmy. Niestety, jego rodzina przeżyła prawdziwą tragedię, gdy niespodziewanie zmarł na atak serca w 2017 roku.

Slajd 6 z 15

Catherine O-hara z filmu Kevin sam w domu

Catherine O’hara w momencie angażu do filmu "Kevin sam w domu" miała już ugruntowaną pozycję w Hollywood.

Slajd 7 z 15

Macaluay Culkin z filmu Kevin sam w domu

Macaluay Culkin zagrał główną rolę w filmie "Kevin sam w domu" i choć kojarzymy go jako uroczego chłopca, jego dzieciństwo wcale nie było usłane różami.

Slajd 8 z 15

Devin Ratray z filmu Kevin sam w domu

Wielu twierdzi, że Devin Ratray idealnie pasował do przypisanej mu roli starszego, tajemniczego i bezwzględnego brata tytułowego bohatera.

Slajd 9 z 15

devin tetray z filmu kevin sam w domu 2

Okazuje się, że Devin Ratray jest równie bezwzględny wobec swoich partnerek. A przynajmniej tak twierdzi policja, do której w 2021 roku wpłynęło doniesienie, jakoby 45-latek miał dopuścić się przemocy wobec ukochanej. Artysta nie przyznał się do zarzutów, jednak rok później organy ścigania odwiedziła kolejna jego wybranka, która tym razem oskarżyła go o napaść seksualną. Jeśli chodzi o karierę aktorską, nie ma dużego pola do przechwałek.

Slajd 10 z 15

Kieran Culkin z filmu Kevin sam w domu

Kieran Culkin zagrał w filmie kuzyna Kevina, jednak w życiu realnym jest – mało kto o tym wiedział – jego rodzonym bratem. Całe dzieciństwo spędził w cieniu popularnego starszego brata, jednak teraz role się odwróciły.

Slajd 11 z 15

kieran culkin z filmu kevin sam w domu

Dzisiaj to Kieran Culkin przeżywa rozkwit swojej kariery aktorskiej. Ma już za sobą nominację do Złotego Globu (za film "Ucieczka od życia"), a teraz święci triumfy jako Roman Roy w serialu "Sukcesja".

Slajd 12 z 15

Joe Pesci z filmu Kevin sam w domu

Joe Pesci wcielił się w rolę bandyty, który realizuje zaplanowany napad na dom Kevina.

Slajd 13 z 15

Daniel Stern z filmu Kevin sam w domu

Daniel Stern zagrał nieodłącznego towarzysza chytrych, chociaż mało sprytnych planów ograbienia domu McCallisterów.

Slajd 14 z 15

daniel stern z filmu kevin sam w domu

Jego filmowy towarzysz był "mózgiem", zaś Daniel Stern zagrał nieco mniej rozgarniętego pomagiera. W wielu późniejszych wywiadach przyznawał z rozbawieniem, że przez tę rolę później trochę go zaszufladkowano i obsadzano w rolach niesfornych bohaterów z ograniczonymi możliwościami intelektualnymi. Wyjątkiem był dramat "Dla niej wszystko". Aktor z sukcesem spróbował swoich sił w branży dubbingowej jako narrator w serialu "Cudowne lata".

Slajd 15 z 15

joe pesci z filmu kevin sam w domu

Joe Pesci zazwyczaj był angażowany do ról z półświatka kryminalnego. Jest zdobywcą Oscara za rolę w filmie "Chłopcy z ferajny", a w 2019 zagrał w docenionym przez krytyków "Irlandczyku".

Tagi: