Goniec.pl

Andrzej Piaseczny porzucił miasto, żeby żyć na łonie natury. Jego rezydencja w górach robi duże wrażenie

29 Lipca 2022

Udostępnij:

Goniec

Andrzej Piaseczny choć jest jednym z popularniejszych polskich artystów, nie dba o luksusy i zamiast willi w Warszawie, zdecydował się na zamieszkanie w zupełnie innych warunkach. Z dala od zainteresowania mediów żyje w polskich górach ze swoją ukochaną mamą. Jak wygląda życie Piaska?

Slajd 1 z 12

Goniec

Dom Andrzeja Piasecznego z dala od zgiełku

Andrzej Piaseczny ma za sobą niełatwy rok - po wyoutowaniu się, kiedy cała Polska dowiedziała się oficjalnie, że jest gejem, media nie dawały mu spokoju. Także na poziomie zawodowym dużo się działo - promocja nowej płyty, praca przy "Tańcu z Gwiazdami". Jednak okazuje się, że wokalista ma sprawdzony sposób na relaks i odpoczynek - ucieka w góry, do swojego domu w którym mieszka razem z najważniejszą kobietą w jego życiu: mamą Alicją.

Slajd 2 z 12

Goniec

Goniec

Spokojne życie

Autor takich przebojów jak "Chodź, przytul, przebacz" nie należy do grona typowych celebrytów, relacjonujących w mediach każdą sekundę swojego życia. Od lat większość swojego czasu spędza otoczony naturą, z dala od fanów i mediów. Jedynie od czasu do czasu na swoim Instagramie podzieli się zdjęciem z domu czy ogrodu, dzięki czemu możemy zobaczyć, że luksusy są mu raczej obce.

Slajd 3 z 12

Goniec

Goniec

Dom prawdziwego muzyka

Piaskowi niewiele jest potrzebne do szczęścia - okazuje się bowiem, że najprawdopodobniej nie ma w domu nawet własnego studia nagraniowego, a próby przeprowadza w salonie. Takie praktyki kojarzą się raczej z początkującymi zespołami, niż znanymi w całym kraju autorami przebojów. Jednak Andrzej Piaseczny zupełnie się tym nie przejmuje.

Slajd 4 z 12

Goniec

Goniec

Cisza i spokój

Kiedy twoje nazwisko nie znika z nagłówków gazet, bardzo istotny jest prawdziwy odpoczynek. Wokalista zdaje sobie z tego sprawę i na co dzień spędza czas tylko w towarzystwie swojej matki w uroczym domku w Górach Świętokrzyskich. Dzięki temu może sobie pozwolić na duże okna w mieszkaniu, które sprawiają, że jest tam jasno, bez lęku o to, że ktoś niepożądany będzie przez nie spoglądał.

Slajd 5 z 12

Goniec

Wygodny balkon

W słoneczne dni zaś artysta może zażywać kąpieli słonecznych na swoim obszernym balkonie. Chętnie dzieli się ze swoimi fanami zdjęciami, na którym pozuje z książką, jak na prawdziwego influencera przystało. Z balkonu roztaczają się piękne, malownicze widoki.

Slajd 6 z 12

Goniec

Zadbany ogród Andrzeja Piasecznego

Dom piosenkarza otoczony jest niesamowitym ogrodem, który jest owocem jego własnej pracy. Andrzej Piaseczny nie ukrywa, że uwielbia prace w ogrodzie i nie wyobraża sobie zlecać ich komuś innemu - przynajmniej tak pokazuje na swoim Instagramie, gdzie często dzieli się zdjęciami z prac domowych i ogrodowych.

Slajd 7 z 12

Goniec

Andrzej Piaseczny - człowiek renesansu

Praca w ogródku to mało powiedziane - autor "Śniadania do łóżka" bowiem jest prawdziwym hodowcą warzyw, które rosną mu do pokaźnych rozmiarów. Co potem z nimi zrobić? Przede wszystkim najpierw pochwalić się zdjęciami w internecie.

Slajd 8 z 12

Góralska kuchnia

Piosenkarz lubi także działać w kuchni - między innymi produkując własne przetwory. Możemy zobaczyć na zdjęciach na jego Instagramie, że dominuje w niej biel i drewno, przez co pomieszczenie sprawia naprawdę przytulne wrażenie.

Slajd 9 z 12

Goniec

Dobry gospodarz

Z takim wnętrzem brakuje tylko zapełnić je ludźmi - a na tym Piaseczny także dobrze się zna. Chętnie zaprasza do siebie znajomych i nie tylko. W tym roku zorganizował na przykład kolację dla osób, które wygrały licytację na jego aukcji WOŚP.

Slajd 10 z 12

Goniec

Goniec

Różowa chatka w górach

Dom piosenkarza wyróżnia się nie tylko od środka - wyraźnie odrębnia się także na tle górskiego krajobrazu i typowo górskich domków. Wszystko przez nietypowy, różowy kolor, którym pokryte są ściany, balustrady, a nawet dach.

Slajd 11 z 12

Goniec

Goniec

Ukochana współlokatorka Piasecznego

Dość niespotykane jest, by dorosły mężczyzna z sukcesami wciąż mieszkał z matką. Jednak Andrzej i Alicja Piaseczni mają ze sobą bardzo bliską relację, o czym wokalista wielokrotnie opowiadał. Chętnie publikuje wspólne zdjęcia na swoim Instagramie, co buduje jego wizerunek grzecznego chłopca.

Slajd 12 z 12

Goniec

Goniec

Ucieczka w góry

Zapewne wiele osób ze świata showbiznesu puknęłoby się w czoło na propozycje zamieszkania w górach pośrodku niczego, jednak z pewnością Piaseczny wiedział co robi, uciekając od ciekawskich mediów i fanów, by na co dzień mieszkać ze swoją mamą.

Śmiertelny wypadek w Złotych Tarasach

GALERIA: Śmierć kobiety w Złotych Tarasach

Około 40-letnia kobieta zginęła w Złotych Tarasach. Spadła z dużej wysokości, świadkowie wskazują, że doszło do tego w tym samym miejscu, gdzie 28 października zginął mężczyzna.

Zobacz nastepną galerię >