Goniec.pl

Jak mieszka Agnieszka Chylińska? Dom piosenkarki zaskakuje wnętrzami, sypialnia robi wrażenie

7 Sierpnia 2022

Autor tekstu:

Udostępnij:

Agnieszka Chylińska

Slajd 1 z 12

Agnieszka Chylińska

Goniec.pl

Życie i kariera Agnieszki Chylińskiej

Agnieszka Chylińska jest jedną z najbardziej charakterystycznych polskich wokalistek. Piosenkarka i autorka tekstów przez lata swojej działalności solowej i w zespole O.N.A. zebrała spore grono fanów, którzy uwielbiają zarówno jej rockową muzykę, jak i mocny charakter oraz cięty język.

Slajd 2 z 12

Agnieszka Chylińska

Goniec.pl

Wokalistka o nietypowym stylu

Artystka jednak z pewnością nie należy do typowych polskich gwiazd muzyki. Zdecydowanie tym, co ją wyróżnia, jest jej niezwykły styl, mocno nawiązujący do kultury punkowej - irokez, liczne tatuaże, kolczyki, mocny makijaż i intensywne kolory. Trzeba przyznać, że drugiej takiej piosenkarki w Polsce nie znajdziemy.

Slajd 3 z 12

Agnieszka Chylińska

Goniec.pl

Agnieszka Chylińska jako mama

Wokalistka ma za sobą jeden rozwód. Aktualnie od 12 lat jest w związku małżeńskim z Markiem, z którym wychowują trójkę dzieci - 16-letniego Ryszarda, 12-letnią Esterę oraz 9-letnią Krystynę. Choć rodzinne życie nie stępiło charakteru Chylińskiej, to ta nie ukrywa, że macierzyństwo zmieniło jej życie całkowicie.

Slajd 4 z 12

Agnieszka Chylińska

Goniec.pl

Piosenkarka czyta bajki

Agnieszka Chylińska jednak nie należy do osób, które otwarcie i powszechnie opowiadają o swoim życiu prywatnym, raczej zachowuje jego szczegóły dla siebie. Jednak w czasie pandemii postanowiła nagrać jak czyta bajki dla dzieci, czym dała trochę większy dostęp do swojego życia codziennego.

Slajd 5 z 12

Agnieszka Chylińska

Goniec.pl

Nietypowe poczucie humoru

Muzyczka jest także znana ze swojego oryginalnego poczucia humoru, któremu daje wyraz na rozmaitych galach czy w programach, w których występuje. Można było to zaobserwować także oglądając jak czyta bajki - lubiła się przy tym często przebierać. W oczy rzuca się także oprawiona w ramkę koszulka Ekstraklasy z jej nazwiskiem.

Slajd 6 z 12

Agnieszka Chylińska

Goniec.pl

Artystka pokazuje wnętrza swojego domu

Oglądając nagrania, na których Agnieszka Chylińska czyta bajki, możemy przyjrzeć się nieco temu, jak wygląda jej dom. Z pewnością nie jest urządzony w stylu minimalistycznym, w oczy rzuca się wiele dodatków na ścianach - między innymi kolorowa girlanda, a także... obrazki z wizerunkiem Matki Boskiej.

Slajd 7 z 12

Agnieszka Chylińska

Goniec.pl

W jakim stylu dom ma Agnieszka Chylińska?

Piosenkarka zdaje się nie przejmować zbytnio żadnymi surowymi zasadami urządzania wnętrz - czy to pod względem doboru kolorów, wzorów, czy materiałów. Bogactwo form i barw wskazuje na to, że jej wnętrza urządzone są w stylu maksymalistycznym.

Slajd 8 z 12

Agnieszka Chylińska

Goniec.pl

Bogactwo kolorów i kształtów

W pokoju, w którym Agnieszka Chylińska zwykła czytać bajki (zatem najprawdopodobniej należącym do jej dziecka), praktycznie nie znajdziemy wolnej przestrzeni - każdy element ściany jest zajęty przez kolorowe ozdoby, święte obrazki czy regały, na których zobaczyć można sporych rozmiarów biblioteczkę.

Slajd 9 z 12

Agnieszka Chylińska

Goniec.pl

Wnętrza Agnieszki Chylińskiej

Nie da się ukryć, że autorka tekstów jest fanką rozmaitych dodatków, a także literatury - książki zdają się zajmować każdą wolną przestrzeń w jej mieszkaniu. Po licznych drewnianych elementach możemy zgadywać, że rodzina Chylińskiej mieszka w dość wiekowym domu.

Slajd 10 z 12

Agnieszka Chylińska

Goniec.pl

Elegancka sypialnia

Z kolei miejsce wypoczynku, a więc sypialnia Agnieszki Chylińskiej, trochę wyróżnia się na tle pozostałych pomieszczeń w domu. Choć też gołych ścian tu nie znajdziemy, bowiem wszystko zajmuje tapeta, a na ścianach także znajdują się święte obrazki, to zdecydowanie panuje tu większy ład. Uwagę przyciąga także sporych rozmiarów stare łóżko oraz szafa w podobnym stylu.

Slajd 11 z 12

Agnieszka Chylińska

Goniec.pl

Ogród przy domu Chylińskiej

Przy tak dużym domu, w którym mieszka pięć osób, nie mogło oczywiście zabraknąć ogrodu, w którym Chylińska również lubi pozować. Możemy na zdjęciach dostrzec sporo zieleni w postaci drzew, roślin oraz bluszczu. Nie da się ukryć, że miejsce zamieszkania piosenkarki robi wrażenie.

Slajd 12 z 12

Agnieszka Chylińska

Goniec.pl

Domatorka Agnieszka Chylińska

Piosenkarka nie ukrywa, że czuje się bardzo związana ze swoim domem - nic zatem dziwnego, że urządziła go tak bardzo w swoim stylu. Na Instagramie dzieli się również tym, że uwielbia całą rodziną grać w gry planszowe.

instagram.com/robert.gorski.official

Robert Górski ma dom jak z bajki. Posiadłość kabareciarza to marzenie wielu

Robert Górski wraz z żoną i córeczką mieszka na Mazurach. Posiadłość króla polskiego kabaretu sprawia, że można się rozmarzyć. Piękny drewniany dom i bajeczna, malownicza okolica, są godne pozazdroszczenia!

Zobacz nastepną galerię >