Goniec.pl

Ile wzrostu mają największe polskie gwiazdy? Marta Manowska zaskakuje, ale nr 10 to mega zdziwienie

1 Lipca 2022

Udostępnij:

Pawel Wodzynski/TRICOLORS/Pawel Wodzynski/East News

Ile wzrostu mają popularne w Polsce gwiazdy? Postaraliśmy się wybrać najgłośniejsze nazwiska ostatnich miesięcy i przedstawić wam, jak wysokie (lub drobne) są w rzeczywistośći.

Slajd 1 z 14

Katarzyna Dowbor

Pawel Wodzynski/East News

Katarzyna Dowbor

Katarzyna Dowbor (z domu Kokocińska) urodziła się 7 marca 1959 roku w Warszawie; ma 170 centymetrów wzrostu. W 2022 roku popularna prezenterka obchodziła swoje 63 urodziny. Jej syn, Maciej, również jest całkiem wysoki - ma około 190 cm. Synowa Pani Katarzyny, Joanna Koroniewska ma 171 cm.

Slajd 2 z 14

Marta Manowska

Instagram: @rolnikszukazonytvp

Marta Manowska

Prezenterka, którą mogliśmy spotkać w takich programach jak "Rolnik szuka żony", czy "Sanatorium miłości", nie należy do najwyższych. Ma 160 cm wzrostu.

Slajd 3 z 14

Magdalena Gessler/TRICOLORS/East News

TRICOLORS/East News

Magda Gessler

Słynna polska restauratorka oraz kontrowersyjna prowadząca program "Kuchenne rewolucje" postanowiła latem zeszłego roku rozwiać wszelkie wątpliwości i poinformować wszystkich o tym, ile waży. Na oficjalnym profilu na Facebooku Gessler napisała, że jej waga wynosi 64 kilogramy przy 171 cm wzrostu. Jej córka, Lara Gessler, jest o 2 cm wyższa.

Slajd 4 z 14

Małgorzata Rozenek

Pawel Wodzynski/East News

Małgorzata Rozenek

Słynna "Perfekcyjna Pani Domu" również ma 170 cm wzrostu. To znacznie mniej niż jej partner - Radosław Majdan. Były bramkarz reprezentacji Polski ma 185 cm wzrostu.

Slajd 5 z 14

Katarzyna Cichopek

TRICOLORS/East News

Katarzyna Cichopek

Aktorka znana z "M jak miłość" nie ukrywa, że jest dość drobna. Większość fanów zdaje sobie z tego sprawę, ale niewielu wie, jak bardzo. Katarzyna Cichopek ma zaledwie 158 cm wzrostu. Jej były partner, Marcin Hakiel, również nie należy do najwyższych ze swoimi 168 cm. Znacznie lepiej wypada Maciej Kurzajewski, który ma 176 cm wzrostu.

Slajd 6 z 14

Dorota "Doda" Rabczewska

TRICOLORS/East News

Dorota "Doda" Rabczewska

Była żona Radosława Majdana jest podobnego wzrostu, co Małgorzata Rozenek. Mierzy 169 cm, chociaż wydaje się o wiele wyższa. Wszystko ze sprawą wysokich obcasów, w których często występuje.

Slajd 7 z 14

Maryla Rodowicz

TRICOLORS/East News

Maryla Rodowicz

Legendarna piosenkarka nie należy do najwyższych. Ma zaledwie 164 cm wzrostu. Dla porównania, jej był ukochany, Daniel Olbrychski, ma 175 cm.

Slajd 8 z 14

Beata Kozidrak

Instagram: @beatakozidrak

Beata Kozidrak

Beata Kozidrak ostatnio jest na ustach wszystkich za sprawą jazdy pod wypływem alkoholu. Nie da się jednak odmówić jej fenomenalnego głosu i twórczości pełnej niezapomnianych hitów. Piosenkarka ma 1,59 cm wzrostu - jest więc dość drobna.

Slajd 9 z 14

Anna Lewandowska

Rex Features/East News

Anna Lewandowska

Anna Maria Lewandowska, z domu Stachurska może pochwalić się średnim wzrostem - niemal typowym dla gwiazd show-biznesu. Podobnie jak większość Pań w naszej galerii ma około 170 cm wzrostu, choć sama twierdzi, że dokładnie 168 cm. Jej znany mąż ma niemal 20 cm więcej - 185 cm.

Slajd 10 z 14

Izabella Krzan

Pawel Wodzynski/East News

Izabella Krzan

Prowadząca koło fortuny Izabella jest wyjątkowo wysoka, ma 183 cm. To on i jej szczupła, wysportowana sylwetka sprawiły, że została Miss Polonia w 2016. Tytuł ten utorował Izabeli Krzan drogę do kariery w telewizji. Współprowadzący z nią program Norbi, jest... niższy! Ma 180 cm wzrostu.

Slajd 11 z 14

Barbara Kurdej-Szatan

Instagram: @kurdejszatan

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan urodziła się 22. sierpnia 1985 roku w Opolu. Jest posiadaczką zgrabnej figury i, co zaskakujące, ma 170 cm wzrostu - tak jak większość bohaterek galerii. Celebrytka waży około 51 kilogramów. Jej mąż, Rafał Szatan, jest zauważalnie wyższy i ma około 180 cm wzrostu.

Slajd 12 z 14

Ida Nowakowska

Pawel Wodzynski/East News

Ida Nowakowska

Wiele wskazuje na to, że wzrost 170 cm w polskim show-biznesie to typowa średnia. Ida Nowakowska, podobnie jak Pani Rozenek i Rabczewska oscyluje wokół tej liczby, mając 168 cm wzrostu.

Slajd 13 z 14

Katarzyna Tusk

TRICOLORS/East News

Katarzyna Tusk

Katarzyna Tusk zdradziła kiedyś, co sądzi o swoim wzroście. - Nie należę do dryblasów. Mam 160 cm wzrostu (jeśli wyciągnę szyję, najmocniej jak potrafię, to przy małym zaokrągleniu mój wzrost dochodzi do 162 cm). Bez żartów – bardzo lubię swój wzrost, a od pewnego czasu zaczęłam go traktować nawet jako zaletę. Jej znany tata, Donald Tusk, ma 174 cm.

Slajd 14 z 14

Oliwia Bieniuk

Instagram: @oliwia.bieniuk

Oliwia Bieniuk

Jak się okazuje, celebrytka, jak większość kobiet w branży ma około (w jej przypadku dokładnie) 170 cm wzrostu. Jej tata, Jarosław Bieniuk ma 192 cm, a jej nieżyjąca już mama, Anna Przybylska, miała 171 cm. Wiadomo więc, po kim Oliwia odziedziczyła wzrost.

Śmiertelny wypadek w Złotych Tarasach

GALERIA: Śmierć kobiety w Złotych Tarasach

Około 40-letnia kobieta zginęła w Złotych Tarasach. Spadła z dużej wysokości, świadkowie wskazują, że doszło do tego w tym samym miejscu, gdzie 28 października zginął mężczyzna.

Zobacz nastepną galerię >