Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Galerie > Gwiazda TVN wzięła ślub, fotki wbijają w fotel. Wesele roku, wśród gości mnóstwo gwiazd
11.06.2022 18:12

Gwiazda TVN wzięła ślub, fotki wbijają w fotel. Wesele roku, wśród gości mnóstwo gwiazd

Karolina Pisarek wyszła za mąż. Oszałamiająca ceremonia została utrwalona na fotografiach przyjaciół modelki. Dzięki nim możemy dowiedzieć się, jak wyglądała uroczystość. Zapraszamy do naszej galerii!

instagram.com/karolina_pisarek
instagram.com/karolina_pisarek

Slajd 1 z 12

Karolina Pisarek wychodzi za mąż

Męskie grono fanów Karoliny Pisarek ma powód do smutku - popularna modelka nie jest już panną! W piątek 10 czerwca odbył się jej ślub.

Slajd 2 z 12

Luksusowa ceremonia

Uroczysta ceremonia zaślubin odbyła się pod Warszawą, w kompleksie Pałac i Folwark Łochów. Piękna sceneria dodawała uroku romantycznym chwilom przeżywanym przez świeżo upieczonych małżonków.

Slajd 3 z 12

Niezwykła suknia

Przebojowej sukni ślubnej Karolinie Pisarek mogłyby pozazdrościć gwiazdy Hollywood. Strój robił wrażenie na przybyłych gościach, wśród którego znalazło się wiele nazwisk z pierwszych stron gazet.

Slajd 4 z 12

Roger Salla

Szczęśliwcem, którego poślubiła Karolina Pisarek jest spadkobierca fortuny Roger Salla. Mężczyzna był wyraźnie uradowany. Nic dziwnego - mieć za żonę piękną modelkę? Marzenie każdego!

Slajd 5 z 12

Goście na ślubie

Goście obecni na ceremonii nie mogli oprzeć się robieniu zdjęć i zamieszczaniu ich w mediach społecznościowych. Dzięki temu wiemy, jak wyglądała uroczystość.

Slajd 6 z 12

Radość wśród róż

Szczęśliwa para tuż po wyznaniu sobie miłości, została obsypana przez zgromadzonych płatkami róż. To był niezwykły widok!

Slajd 7 z 12

Wzruszające chwile

Ślub Karoliny Pisarek obfitował w niezwykle poruszające momenty. Zgromadzonym gościom ciężko było powstrzymać wzruszenie!

Slajd 8 z 12

Poczęstunek

Po cudownej ceremonii ślubnej, goście mogli posilić się w niezwykle urokliwej scenografii, w której dominował róż i fiolet.

Slajd 9 z 12

Patrycja Kazadi

Na ślubie obecna była również Patrycja Kazadi, która uwieczniła najpiękniejsze momenty uroczystości i opublikowała je na Instagramie.

Slajd 10 z 12

Zakochani

Karolina Pisarek i Roger Salla nie szczędzili sobie czułości i z dumą prezentowali obrączki, które są symbolem ich miłości i oddania.

Slajd 11 z 12

Szampańska zabawa

Na ślubie Karoliny Pisarek i Rogera Salli przyszedł również czas na niezwykłą zabawę. Oboje świetnie bawili się w towarzystwie zaproszonych gości.

Slajd 12 z 12

Gratulacje!

Nowo upieczonym małżonkom życzymy wszystkiego najlepszego i składamy serdeczne gratulacje. Jesteśmy przekonani, że na nowej drodze życia czeka ich wiele wspaniałych chwil, tak niezapomnianych jak ich ceremonia ślubna.

Tagi: