Goniec.pl > Galerie > Te gwiazdy zniknęły z show-biznesu. Losy niektórych potoczyły się zaskakujący sposób
12.11.2022 15:10

Te gwiazdy zniknęły z show-biznesu. Losy niektórych potoczyły się zaskakujący sposób

Te gwiazdy zniknęły z show-biznesuWiele gwiazd show-biznesu, które kochaliśmy przez krótki czas całkowicie zniknęło z naszych radarów. Niektórzy wciąż kontynuują kariery, ale już poza blaskiem fleszy i stają się postaciami, o których łatwo zapomnieć. Czy ich jeszcze pamiętacie?

gwiazdy
Te gwiazdy zniknęły z show-biznesu / TRICOLORS/East News

Slajd 1 z 10

rudi schubert

Rudi Schubert

Rudi Schubert był ukochaną gwiazdą znaną widzom nie tylko z programu "Śpiewające fortepiany", ale również z zespołu "Wały Jagiellońskie". Na koncie miał też kilka własnych przebojów. Ze względu na zdrowie i chęć odpoczynku, wycofał się parę lat temu z show-biznesu i zajął się prowadzeniem agroturystyki na Kaszubach.

Slajd 2 z 10

stefan moller

Stefan Möller

"Europa da się lubić" dała nam sporo zagranicznych gwiazd, które po czasie zniknęły z ekranów, mimo że wcześniej zaczęły rozwijać wspaniałą karierę. Tak stało się ze Stefanem Möllerem, którego polska publiczność mogła potem jeszcze oglądać w "M jak Miłość". Po jakimś czasie Möller wycofał się jednak z polskiego show-biznesu i wrócił do Niemiec, gdzie aktualnie pracuje jako komik.

Slajd 3 z 10

janusz dzięcioł

Janusz Dzięcioł

Janusz Dzięcioł był pierwszym zwycięzcą show "Big Brother" w Polsce. Potem wystąpił jeszcze w filmie "Gulczas, a jak myślisz..." i zniknął z mediów. Jak się później okazało, były zwycięzca show został politykiem i członkiem Platformy Obywatelskiej. W wyborach startował kilkukrotnie, posłem został w 2011 roku. Niestety, 6 grudnia 2019 roku Janusz Dzięcioł zginął w wypadku drogowym - jego samochód został potrącony przez nadjeżdżający pociąg na przejeździe kolejowym.

Slajd 4 z 10

jola rutowicz

Jola Rutowicz

Jola Rutowicz rozbłysła niezwykle jasnym światłem i szybko zgasła. Uczestniczka czwartej edycji "Big Brothera" dzięki swojemu charakterystycznemu stylowi i infantylizmowi zyskała sobie uwielbienie mediów. Wystąpiła w show "Gwiazdy tańczą na lodzie" i prowadziła z Jarosławem Jakimowiczem program "J&J, czyli Jola i Jarek". Po latach przyznała, że Jolą znaną z telewizji stała się na potrzeby show i jej wizerunek wykreowała podczas swojego pobytu w Londynie. Dziś raczej już o niej wiele nie słychać.

Slajd 5 z 10

samuel palmer

Samuel Palmer

Sympatię widzów Palmer zyskał na planie serialu "Barwy szczęścia". Miał też być "nowym Tomaszem Kammelem", ale nic z tego nie wyszło. Wystąpił w programach rozrywkowych "Jak oni śpiewają" i "Gwiazdy tańczą na lodzie", a po jakimś czasie zniknął z telewizji. Jak się okazało, Palmer postanowił wyjechać do Nowego Jorku i tam kontynuować swoją karierę. Na razie jednak niewiele o nim słychać.

Slajd 6 z 10

aleksandra woźniak

Aleksandra Woźniak

Pamiętają ją wszyscy fani "13 posterunku". Starsza posterunkowa Kasia niejednej osobie zawróciła w głowie. Na swoim koncie Woźniak nie miała jednak większych sukcesów aktorskich. Postanowiła całkowicie wycofać się z branży - jak się okazało, prowadzi własny gabinet terapeutyczny.

Slajd 7 z 10

weronika marczuk

Weronika Marczuk

Historia Weroniki Marczuk jest przestrogą dla wielu osób z show-biznesu. Choć przez wiele lat była w Polsce bardzo popularna, jej gwiazda zgasła wraz z aferą korupcyjną, która wybuchła wokół jej osoby, a z której Marczuk ostatecznie się wybroniła. Niewiele to jednak zmieniło - gwiazda postanowiła odpocząć od show-biznesu. Teraz kieruje Polish Business Center w Kijowie.

Slajd 8 z 10

małgorzata teodorska

Małgorzata Teodorska

Gwiazda "Plebanii" chwytała okazje i występowała w różnych show, byle tylko korzystać i promować się w mediach. Udało jej się trafić do "Jak oni śpiewają", a także na okładkę "Playboya". W pewnym momencie Teodorska całkowicie zniknęła z ekranów. Jak się okazało, wyjechała za ukochanym do Dubaju. Wróciła jakiś czas później i próbowała odbudować zniszczoną karierę, ale bez większych rezultatów. Prowadzi teraz bloga.

Slajd 9 z 10

renata gabryjelska

Renata Gabryjelska

Była znana jako modelka w latach 90. Potem wcieliła się w rolę Ewy Kowalewskiej w "Złotopolskich" i w ten sposób dowiedziała się o niej cała Polska. Po pewnym czasie jednak całkowicie odcięła się od show-biznesu. Okazało się, że udało jej się dostać do szkoły filmowej i została reżyserką!

Slajd 10 z 10

anna janocha

Anna Janocha

"Klan", "M jak Miłość", "Samo życie" czy "Pierwsza miłość" - Anna Janocha często pojawiała się w rolach dalszoplanowych. Mimo tego próbowała swoich sił również w większych show, m.in. w "Jak oni śpiewają". Ostatecznie zaprzestała już gry przed kamerą i teraz zajmuje się kwestiami mediów od strony public relations.

Tagi: