Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Galerie > "Chłopaki do wzięcia". Niebywałe, w jakich warunkach mieszka Bandziorek z Danusią
06.12.2022 11:15

"Chłopaki do wzięcia". Niebywałe, w jakich warunkach mieszka Bandziorek z Danusią

Krzysztof "Bandziorek" z "Chłopaków do wzięcia" od dwóch lat mieszka wraz z ukochaną Danusią na Mazurach, w malowniczej okolicy. Zobaczcie, jak żyje dziś bohater kultowego programu Polsat Play.

Facebook/Chłopaki do wzięcia
Facebook/Chłopaki do wzięcia

Slajd 1 z 10

Miłość do Danusi

Krzysztof poznał Danusię i jak sam przyznaje, zakochał się w niej. Gwiazdor postanowił zamieszkać z ukochaną na Mazurach.

Slajd 2 z 10

Krzysztof "Bandziorek"

Krzysztof, znany pod pseudonimem "Bandziorek" to jeden z najpopularniejszych bohaterów "Chłopaków do wzięcia". Jakiś czas temu mężczyzna postanowił się ustatkować.

Slajd 3 z 10

Wyjazd na Mazury

"Przyjechałem na te Mazury na parę dni, a się zrobiło drugi rok" wyznał w programie "Chłopaki do wzięcia" Bandziorek.

Slajd 4 z 10

Cudowne widoki

Krzysztof i Danusia mieszkają w wyjątkowo malowniczej okolicy, w otoczeniu jezior. Aura sprzyja upojnym chwilom we wspólnym towarzystwie.

Slajd 5 z 10

Piwo bezalkoholowe

W przeszłości bohater "Chłopaków do wzięcia" miał problem z alkoholem. Dla Danusi postanowił rzucić swój nałóg i dziś pije tylko piwo bezalkoholowe.

Slajd 6 z 10

Miłe sąsiedztwo

Bandziorek i Danusia chętnie spędzają również czas ze swoimi sąsiadami, który bardzo chętnie angażują się w to, by zapewnić Krzysztofowi pracę i rozrywkę.

Slajd 7 z 10

Wspólny czas

Para z "Chłopaków do wzięcia" spędza ze sobą każde popołudnie. Często wychodzą na długie spacery lub oglądają telewizję.

Slajd 8 z 10

Problem z zębami

Jednym z ostatnich problemów, z jakimi zmagają się Bandziorek i Danusia są kłopoty dentystyczne Krzysztofa. Mężczyzna boi się wizyty u specjalisty i mimo próśb ukochanej, nie chce udać się do gabinetu na leczenie.

Slajd 9 z 10

Sielanka

Poza tym życie Bandziorka i Danusi to istna sielanka. Miłości sprzyjają piękne widoki, z którymi spotykają się na co dzień - lasy, jeziora, łąki...

Slajd 10 z 10

Ku szczęściu

Wszystko wskazuje na to, że para jest ze sobą niezwykle szczęśliwa i planuje wspólną przyszłość.

Tagi: