Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Galerie > Cezary Pazura ma dom, który niejednemu mógłby śnić się po nocach. Żyje jak w pałacu
21.01.2023 21:18

Cezary Pazura ma dom, który niejednemu mógłby śnić się po nocach. Żyje jak w pałacu

Cezary Pazura wraz z żoną Edytą i dziećmi mają dom, który robi piorunujące wrażenie. Wystrój, świetny dobór kolorów i meble, które nie tylko cieszą oko, ale są z pewnością wygodne, wielu Polakom mogą śnić się po nocach. Przyjrzyjmy się, jak wygląda ich bajeczne lokum.

instagram.com/czarekpazura; edyta_pazura
instagram.com/czarekpazura; edyta_pazura

Slajd 1 z 13

Edyta Pazura

Cezary Pazura od kilkunastu lat dzieli swoje życie z żoną Edytą. Można założyć, że to ona w dużej mierze zadecydowała o tym, jak wyglądać będzie ich wspólny dom.

Slajd 2 z 13

Zwierzęta

Oprócz rodziny Pazurów posiadłość w Wilanowie zamieszkują również te dwa urocze pieski. Zdecydowanie domagają się pieszczot i nie chcą dać skończyć posiłku swojemu właścicielowi.

Slajd 3 z 13

Muzyka uczuć

Mówi się, że miłość jest jak muzyka. W domu Pazurów nie mogło zabraknąć zatem instrumentów, w tym tego zachwycającego białego pianina. Jak myślicie, które z małżonków na nim gra?

Slajd 4 z 13

Cezary Pazura

Cezary Pazura wraz z żoną Edytą i dziećmi mieszka w uroczym domu w warszawskim Wilanowie. Takiego lokum mógłby pozazdrościć aktorowi niejeden zachodni gwiazdor.

Slajd 5 z 13

Segregacja śmieci

Na zdjęciu możemy zobaczyć, że rodzina Pazurów dba o środowisko. W kuchni ustawiony jest kubeł, w którym można segregować śmieci.

Slajd 6 z 13

Dzieci

W domu Pazurów bardzo doceniana jest sztuka ich dzieci. Na zdjęciu widzimy, że prace malarskie mają swoje zaszczytne miejsce na sznurku w jadalni.

Slajd 7 z 13

Łazienka

W łazience znajduje się wszystko, co potrzeba - toaleta, wanna i umywalka. Na zdjęciu wyraźnie widać, że pomieszczenie wykorzystywane jest również w innych celach.

Slajd 8 z 13

Salon

W salonie nie brak kwiatów - tych ciętych, jak i doniczkowych. Można sobie tylko wyobrazić, jak pięknie musi tam pachnieć!

Slajd 9 z 13

Taras

Zasłużony odpoczynek na tarasie? Czemu nie? Latem poddasze zapewnia cień, w którym schronić można się przed natarczywym słońcem.

Slajd 10 z 13

Kuchnia

Edyta Pazura pracowała w komunikacji, jest więc osobą bardzo zorganizowaną. Na zdjęciu widzimy, z jak ogromnym zaangażowaniem obmyśla plany na kolejne tygodnie.

Slajd 11 z 13

Fotel

Oglądanie telewizji w fotelu sprawiającym wrażenie rozpostartych pawich piór musi być bardzo wygodne. Ciekawe, jak często oglądane są tam filmy z Cezarym Pazurą?

Slajd 12 z 13

Święta

Edyta Pazura dba o to, by w święta Bożego Narodzenia dom był pięknie przystrojony. Dziadki do orzechów to przecież ostatni krzyk mody!

Slajd 13 z 13

Łóżko

Ależ olbrzymie łóżko. Na takim sprzęcie po prostu nie da się wstać niewyspanym i z pewnością ma się tylko dobre sny. Zazdrościmy!

Tagi: