Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Galerie > Adam Małysz mieszka w prawdziwym pałacu. Razem z żoną żyją jak w bajce
09.01.2023 16:38

Adam Małysz mieszka w prawdziwym pałacu. Razem z żoną żyją jak w bajce

Adam Małysz przez lata kariery nazbierał pieniędzy, kupił działkę i wybudował dom w górach, w którym mieszka ze swoją żoną Izabelą. Jego wnętrza często przemyca w swoich postaci na Instagramie. Najczęściej do mediów trafiają zdjęcia wielkiego telewizora i kuchni. To jednak nie wszystko i od czasu do czasu możemy przyjrzeć się innym wnętrzom. Jak mieszka Adam Małysz?

adam małysz
Adam Małysz podczas konkursu skoków narciarskich / Instagram/adammalyszofficial

Slajd 1 z 11

adam małysz 1

Adam Małysz najczęściej znajduje się w rozjazdach. Częste podróże są związane z jego pracą i zawsze związane z nią były. Czy w takich warunkach można w ogóle myśleć o miejscu do powrotów? Zdaje się, że jak najbardziej.

Małysz wybudował sobie dom w górach, w którym mieszka ze swoją ukochaną żoną Izabelą. To ona przez większość czasu zajmuje się "obejściem", ale po powrocie znany skoczek również opiekuje się tym, co udało mu się za jego zwycięstwa w konkursach zbudować.

Slajd 2 z 11

adam małysz 4

Adam Małysz dużo swojego wolnego czasu spędza w kuchni. Lubi przygotowywać posiłki i zawsze dba o to, by wszystko było jak najbardziej zdrowe. Mimo tego, że czasy bycia sportowcem już dla niego minęły, były skoczek stara się wciąż utrzymywać dobrą formę również dzięki zróżnicowanym posiłkom.

Slajd 3 z 11

adam małysz 2

Adam Małysz rzadko spędza czas w swoim domu, choć z pewnością częściej niż w czasach, gdy był jeszcze u szczytu kariery. Można powiedzieć, że wszystko urządził wraz z żoną ze stylem i jest to przestrzeń, w której lubi przebywać i nie boi się być sobą.

Slajd 4 z 11

adam małysz 7

Nieco w kącie salonu znajduje się ogromny telewizor Adama Małysza. Można odnieść wrażenie, że przykrywa on niemal całą ścianę. Z pewnością jest idealny do oglądania wielu wydarzeń sportowych i to najczęściej z tej okazji były skoczek chwali się mocarnym sprzętem.

Slajd 5 z 11

adam małysz 8

Prezes PZN lubi czasem też "zakisić ogóra" - tym razem chodzi o dosłowne znaczenie. Kiszenie ogórków to z pewnością ważna umiejętność wielu panów i pań domu. Nie ma nic lepszego latem niż te warzywa wyciągnięte prosto ze słoika, chrupiące i kwaśno-słone. Adam Małysz też zdaje się je bardzo lubić.

Slajd 6 z 11

adam małysz 6

Adam Małysz stara się też czynić ciągłe poprawki w swoim domu. Chce mieć pewność, że wszystkim będzie żyło się w nim lepiej. Warto przypomnieć, że mistrz ma również fach w ręce - w końcu uczył się na tokarza. Na początku taras w jego domu nie prezentował się najlepiej i był ciągle zalewany. Do czasu.

Slajd 7 z 11

adam małysz 5

Naprawa okazała się mieć bardzo pozytywne skutki - woda z zalewanego wcześniej tarasu w końcu miała ujście. Adam Małysz wiele rzeczy we własnym domu stara się robić sam - czy wynika to z oszczędności? Jak prawdziwy góral, Małysz mógłby skąpić robotnikom grosza.

Slajd 8 z 11

adam małysz 10

Choinka w domu Małyszów zawsze stoi w tym samym miejscu i co roku przyozdabiana jest symbolicznie w światełka i bombki. Przy okazji możemy też zobaczyć wyjście na taras - wielkie okna dają piękny widok nie tylko na ogród, ale również okolicę.

Slajd 9 z 11

adam małysz 9

Przed telewizorem jest też miejsce na to, by móc się położyć. Przytulny narożnik służy nie tylko małżeństwu Małyszów, ale również ich psu, który lubi wylegiwać się pod nogami pana domu. Czy można sobie wyobrazić bardziej sielski obrazek?

Slajd 10 z 11

adam małysz 3

Adam Małysz nie ma wytchnienia. W swoim biurze w Polskim Związku Narciarskim nie zajmuje się prywatną działalnością, a autografy wciąż wypisywać trzeba. Ma na to przestrzeń w swoim domu - jego stół może pełnić nie tylko funkcję jadalną, ale również roboczą.

Slajd 11 z 11

adam małysz 11

Adam Małysz wybudował sobie przepiękny dom, w którym może spędzać czas wolny od pracy (pytanie, czy ta kiedykolwiek się kończy). Choinka staje się zawsze miejscem, przy którym składa wszystkim najszczersze życzenia bożonarodzeniowe i noworoczne.

Tagi: