Goniec.pl
Dzień Matki 2022

Instagram/@annalewandowskahpba/@asiaopozda

Dzień Matki 2022. Tak gwiazdy świętują ten wyjątkowy dzień

26 Maja 2022

Autor tekstu:

Sandra Gozdur

Dzień Matki to święto, o którym pamiętają wszystkie dzieci - zarówno te małe, jak i duże. To doskonała okazja, żeby podziękować naszym rodzicielkom za trud włożony w nasze wychowanie. Ten dzień jest również szczególnie ważny dla kobiet, które od niedawna spełniają się w nowej roli. 26 maja wiele gwiazd publicznie dziękuje swoim mamom i dzieli się refleksjami z nimi związanymi. Zobacz, jak znane osoby świętują Dzień Matki.

Joanna Opozda

Joanna Opozda napisała na swoim instagramie, że jest bardzo wzruszona z racji tego, iż to jest jej pierwszy Dzień Matki. Dodała również, że Vincent złożył jej rano życzenia.

- Powiedział, że kocha mnie najbardziej na świecie. Mój syn jest uśmiechnięty, zdrowy i szczęśliwy. Po naszych wszystkich przejściach to najpiękniejszy prezent - napisała Opozda.

Zwróciła się również do wszystkich mam, szczególnie tych samotnych, żeby pamiętały, że są wielkie. - Matki to prawdziwe wojowniczki - podsumowała gwiazda.

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa opublikowała serię zdjęć ze swoją mamą, które podpisała krótkim, ale wymownym opisem: Mamiii. Dziękuję, że jesteś i za wszystko co robisz! Kocham Cieeee.

Lara Gessler

Lara Gessler postanowiła uczcić Dzień Matki chwilę przed 26 maja. Dodała na swoim instagramie zdjęcie z mamą, Magdą Gessler i zadała pytanie do swoich obserwatorów: Jaką super moc macie po Mamie? Czego nie docenialiście jako dzieciaki, a potem okazało się to super wartością?

Iwona Węgrowska

Iwona Węgrowska z okazji Dnia Matki dodała zdjęcie ze swoją córką. Piosenkarka nie ukrywa swojej radości z pełnienia roli matki. Napisała na instagramie, że zawsze marzyła, żeby mieć taki przyjacielski kontakt ze swoją córką, jak sama ma ze swoją mamą.

- Mam najlepszą mamę na świecie a moja córka nie ma dnia , by nie mówiła jak bardzo mnie kocha - wyznaje Węgrowska.

(fot. East News)

Iwona Węgrowska - zobacz, jak zmieniała się na przestrzeni lat

Iwona Węgrowska kończy 40 lat i z tej okazji postanowiliśmy przypomnieć, jak zmieniała się na przestrzeni lat. Iwona Węgrowska od zawsze lubiła seksowne stroje i chętnie pozowała fotoreporterom podczas imprez. Na niektórych wydarzeniach pojawiała się ze swoją córką, którą urodziła w 2015 roku. Na początku swojej kariery eksperymentowała z fryzurą - wielokrotnie zmieniała długość i kolor włosów. Ostatecznie od kilku lat niezmiennie nosi długie kruczoczarne włosy. Zobaczcie, jak na przestrzeni lat zmieniała się Iwona Węgrowska.

Zobacz galerię >

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska zdecydowała się na podziękowania dla swojej mamy w języku angielskim. Żona Lewego napisała, że Dzień Matki jest dla niej wyjątkowy z trzech powodów: ze względu na dwie urocze córki - Klarę i Laurę i wspaniałą mamę Marię, która jest dla niej ucieleśnieniem silnej, ciepłej i kochającej osoby.

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska dodała na instagramie zdjęcie ze swoją mamą. Przyznała, że mama jest dla niej najlepszą przyjaciółką, wzorem i całym światem.

- Osoba, w której mieści się całe piękno świata. Potrafi zastąpić każdego, ale nikt nie jest w stanie zastąpić jej - dodała Lipińska.

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska przy okazji Dnia Matki postanowiła wyznać, że ma dwie mamy. Jedna to jej mama - Joasia, a druga to mama podróżnicza - Elżbieta.

- Pozornie różni je właściwie wszystko: moja mama kocha dom i zajmowanie się rodziną. Nie znam drugiej tak troskliwej i ciepłej osoby. Elżbieta od zawsze kochała podróże i przygody, wciąż nie przestaje stawiać pytań i poszukiwać tego, co za horyzontem. A tak naprawdę łączy je to, co najważniejsze: są wspierającymi, wyjątkowymi Kobietami, które powalają mi rozwijać skrzydła i latać wysoko - wyznaje Wojciechowska.

Anna i Robert Lewandowski w Cannes (fot. Photo by LOIC VENANCE / AFP)

Anna i Robert Lewandowscy w Cannes

Anna i Robert Lewandowscy w Cannes pozowali fotoreporterom przed hotelem, a także na premierze filmu "Elvis". Para prezentowała się naprawdę elegancko. Anna postawiła na błyszczące długie suknie, Robert zaś na klasyczną czerń i biel. Lewandowscy na Festiwalu w Cannes mieli okazję spotkać się z ukochaną Cristiano Ronaldo oraz z gwiazdą filmów "365 dni". Zobaczcie, jak Annę i Roberta Lewandowskich w Cannes.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: instagram

Tagi:

Sandra GozdurAutor

Redaktorka portalu Goniec.pl. Absolwentka dziennikarstwa, z mediami związana od 2015 roku. Doświadczenie zdobyła w największym w Polsce wydawnictwie regionalnym. Uwielbia rozmawiać z ludźmi, dlatego najbliższą jej sercu formą tekstu są wywiady. Zafascynowana muzyką, ale nie ogranicza się do jednego gatunku. Miłośniczka rowerowych podróży. 

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: sandra.gozdur@goniec.pl

Podobne artykuły

fot. Instagram @karolina_pajaczkowska

Gwiazdy

Karolina Pajączkowska w skąpym bikini. Co na to jej szefowie w TVP?

Czytaj więcej >
Filip Chajzer

Gwiazdy

Filip Chajzer w "Dzień Dobry TVN" zaliczył kolejną wpadkę, na pomoc wezwał Małgorzatę Ohme. "Wepchnij mi go tam"

Czytaj więcej >
Maryla Rodowicz przez lata ukrywała córkę. Teraz postanowiła o niej opowiedzieć

Gwiazdy

Maryla Rodowicz przez lata ukrywała córkę. Teraz postanowiła o niej opowiedzieć

Czytaj więcej >
"The Voice Senior". Alicja Majewska zwolniona z TVP? Wiadomo, co zaszło między jurorką a pracodawcą

Gwiazdy

"The Voice Senior". Alicja Majewska zwolniona z TVP? Wiadomo, co zaszło między jurorką a pracodawcą

Czytaj więcej >
"M jak miłość" czy "Kevin sam w domu". Co w tym roku wybiorą widzowie? Fot. YouTube/Movieclips; instagram.com/katarzynacichopek

Gwiazdy

Świąteczny odcinek "M jak miłość" przeniesiony. Kiedy i gdzie oglądać Boże Narodzenie u Mostowiaków?

Czytaj więcej >
Kabaret Moralnego Niepokoju

Gwiazdy

Kabaret Moralnego Niepokoju bezlitośnie kpi z Daniela Obajtka. Nowy skecz hitem sieci

Czytaj więcej >