Goniec.pl
Pawel Wodzynski/East News

Pawel Wodzynski/East News

Córka Michała Wiśniewskiego dokonała coming outu. Nastolatka pokazała swoją dziewczynę

3 Sierpnia 2022

Autor tekstu:

Alicja Czepli

Etiennette Wiśniewska potwierdza plotki - w dzień dziewczyny postanowiła wrzucić na Instagrama zdjęcie ze swoją partnerką. Już od dawna dzieliła się wspólnymi selfie, czym wzbudziła podejrzenia obserwatorów, dopiero teraz jednak oficjalnie potwierdza, że jest lesbijką.

Etiennette Wiśniewska świętuje dzień dziewczyny

Etiennette Wiśniewska jest jedną z wielu dzieci Michała Wiśniewskiego - owocem jego trzeciego małżeństwa z Anną Świątczak, pierwszą córką z tego związku i trzecim dzieckiem piosenkarza. Dziewczyna stawia już pierwsze kroki w showbiznesie i śladami ojca oraz za jego pomocą rozpoczyna muzyczną karierę. Niedawno nagrała z nim polską wersję przeboju Franka Sinatry "That's life".

Michał Wiśniewski zmiażdżony przez Marcina Prokopa. "Postawie ci esperal"

Michał Wiśniewski "zmiażdżony" przez Marcina Prokopa. Dziennikarz nie miał litości, użył dosadnych słów

CZYTAJ DALEJ

15-latka jest także bardzo aktywna w social mediach - jej konto na Instagramie obserwuje ponad 14 tysięcy osób. Urodzona w 2007 roku reprezentuje generację Z, którą charakteryzuje dość oryginalne poczucie humoru - co można zaobserwować po jej działalności na Instagramie. Po ojcu odziedziczyła także oryginalny styl, który znów jest w modzie wśród osób z jej pokolenia - w jej stylizacjach i makijażu dominuje inspiracja stylem emo i gotyckim.

Połowę jej profilu na Instagramie zajmują zdjęcia z jej bliską znajomą, Marysią Łącz. Dziewczyny spędzają ze sobą mnóstwo czasu, przez co te zdjęcia i nagrania wzbudziły pewne plotki w mediach, sugerujące, że może je łączyć coś więcej niż przyjaźń. Etiennette dodatkowo je podsycała, publikując coraz to nowe zdjęcia, na których są ze sobą bardzo blisko i z pewnością, gdyby z taką intensywnością wrzucała zdjęcia z chłopakiem, nikt nie miałby wątpliwości, że są parą.

Córka lidera "Ich troje" postanowiła wykorzystać ważną okazję, żeby odpowiedzieć na te doniesienia. Wczoraj obchodzony był dzień dziewczyny, o czym postanowiła poinformować swoich widzów, zamieszczając wspólne zdjęcie z Marysią. Nie ma już zatem wątpliwości, że dziewczyny są parą.

Etiennette potwierdza, że jest w związku z dziewczyną

Na Instastory Etiennette pojawiło się urocze zdjęcie, na którym możemy zobaczyć, jak na jej ramieniu leży jej dziewczyna, a w dolnej części zdjęcia znajduje się informacja, o święcie dziewczyny. Na kolejnym kafelku stories możemy zobaczyć zaś, że dziewczyny postanowiły uczcić to święto i poszły na sushi. Tym samym 15-latka dołączyła do grona osób publicznych identyfikujących się jako LGBT, co z pewnością w Polsce nie jest łatwe.

Trzeba jednak przyznać, że już wcześniejsze sygnały były całkiem oczywiste - częste publikacje, zdjęcia jak się przytulają, a nawet podpisywanie ich jednoznacznym "gay" (w języku angielskim to określenie odnosi się także do lesbijek). Dopiero teraz jednak zdecydowała się zrobić to tak jednoznacznie, akurat w momencie jak jej kariera muzyczna się rozkręca.

Kim jest wybranka córki Michała Wiśniewskiego? Marysię Łącz kojarzyć możemy wyłącznie z Instagrama, gdzie podobnie jak jej partnerka chętnie regularnie wrzuca zdjęcia i nagrania. Dziewczyny nie kryją się ze swoją zażyłością, bowiem obie mają na swoich profilach zapisane relacje, w których są zgromadzone pamiątki spędzonego razem czasu. Pierwsze pochodzą sprzed nawet pół roku, co jak na tak młody wiek może oznaczać poważną relację.

To jednak nie jedyny news ze strony Etiennette Wiśniewskiej - popularne bowiem wśród Gen Z jest wpisanie w swoim bio na Instagramie zaimków, jakimi się posługuje dana osoba. W przypadku córki znanego piosenkarza nie przeczytamy jednak typowego dla ciskobiet "she/her", a "she/he", sugerujące, że trzecie dziecko Wiśniewskiego mówi o sobie także w formie męskiej.

Gratulujemy odwagi w coming oucie i życzymy dużo szczęścia Etiennette i Marysi!

Etianette Wiśniewska z dziewczyną

Instagram / Etianette Wiśniewska

Etianette Wiśniewska

Instagram / Etianette Wiśniewska

"Taniec z Gwiazdami 13". Kto z kim zatańczy? Mamy zdjęcia wszystkich par

"Taniec z Gwiazdami" odsłonił już wszystkie karty związane z 13. edycją programu. Poznaliśmy pary, które od 29 sierpnia będą prezentować swoje umiejętności na parkiecie. Trzeba przyznać, że niektóre z nich wzbudzają spore poruszenie. Po raz pierwszy w historii programu o Złotą Kulę zawalczy para jednopłciowa. Taneczne show poprowadzą Paulina Sykut-Jeżyna, Izabela Janachowska i Krzysztof Ibisz. Z kolei wyczyny gwiazd będzie oceniać jury, w skład którego wchodzą: Iwona Pavlović. Michał Malitowski, Andrzej Grabowski i Andrzej Piaseczny. Zobacz, jak na zdjęciach prezentują się wszystkie pary 13. edycji programu "Taniec z Gwiazdami".

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Goniec

Tagi:

Alicja Czepli Autor

Redaktorka portalu Goniec.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@goniec.pl

Podobne artykuły

Marta Kaczyńska

Gwiazdy

Marta Kaczyńska w dzieciństwie przeżyła koszmar. Wiemy, co się stało

Czytaj więcej >
Małgorzata Rozenek straciła pracę w TVN. Fot. Kapif

Gwiazdy

Małgorzata Rozenek straciła pracę w programie TVN. Zaskakujące informacje

Czytaj więcej >
Maciej Mędrzycki z Milionerów nie żyje. Fot. kadr z programu Milionerzy, prod. TVN, wyd. 2022 r., Player

Gwiazdy

"Milionerzy". Uczestnik polskiej edycji zmarł w wieku 39 lat. W programie usłyszał pytanie o milion

Czytaj więcej >
"The Voice Senior" w okrojonym składzie. Kogo zabraknie w show? Fot. Kapif

Gwiazdy

Uczestnik "The Voice Senior" musiał zrezygnować. Rafał Brzozowski przekazał smutne wieści

Czytaj więcej >
Córka reprezentantka Francji była najpiękniejszą dziewczynką świata. Jak teraz wygląda? Fot. Facebook @thylaneblondeau

Gwiazdy

Thylane Blondeau uznano "najpiękniejszą dziewczynkę świata". Dziś ma 21 lat i zaskakuje wyglądem

Czytaj więcej >
świeca pixabay.com

Gwiazdy

Nie żyje George Ross Robertson. Był gwiazdą "Akademii Policyjnej"

Czytaj więcej >