Goniec.pl
zrzut ekranu, Facebook - Chłopaki do wzięcia/ Karina i Stefan Koch - rodzeństwo Koch

zrzut ekranu, Facebook - Chłopaki do wzięcia/ Karina i Stefan Koch - rodzeństwo Koch

"Chłopaki do wzięcia". Karina Koch już nie kryje miłości. Pokazała, jak spędza czas z ukochanym, ich związek kwitnie

10 Września 2022

Autor tekstu:

Kacper Kulpicki

Show „Chłopaki do wzięcia” obfituje w wielu barwnych bohaterów. Od kilku sezonów występuje w nim rodzeństwo, Stefan i Karina, którzy cieszą się dużą sympatią widzów. Ich miłosne bolączki i nieudolne poszukiwania sercowych uniesień jakiś czas temu zakończyły się - i to z sukcesem! Wszystko wskazuje na to, że zarówno siostra, jak i brat, odnaleźli upragnione uczucie. Jak wygląda wspólne życia zakochanych?

Chłopaki do wzięcia hitem telewizji

Program „Chłopaki do wzięcia” jest emitowany na antenie Polsat Play od 2012 roku i dotychczas wyprodukowano aż 21 sezonów. To liczba, która dowodzi niemalejącej popularności widowiska dokumentalnego, w którym przedstawiane są losy mieszkańców prowincjonalnych i zapomnianych terenów naszego kraju.

"Chłopaki do wzięcia". Stefan przekazał radosną nowinę. Tak wygląda jego nowa dziewczyna

"Chłopaki do wzięcia". Stefan Koch zakochany. Tak wygląda jego nowa dziewczyna

CZYTAJ DALEJ

Perypetie mężczyzn (i nie tylko!) z małych wsi ciekawią widzów, bo najczęściej są to trudne historie nie tylko o miłości (a raczej jej braku), lecz także o ich zawiłej i ciężkiej sytuacji życiowej. Wskutek tego borykają się z niemożnością znalezienia sobie „drugiej połówki”. Bohaterowie nie tracą jednak nadziei i czasem udaje im się przełamać złą passę. Tak stało się w przypadku Stefana Kocha, brata Kariny.

– Drodzy widzowie. Stało się takie coś, że chcący bądź niechcący, stałem się obecnie zajęty. Dość fajnie mi się z tą dziewczyną układa... – napisał chłopak, który, jak widać, już nie jest „do wzięcia”.

Romantyczne chwile Kariny Koch z nowym wybrankiem

Na zachmurzonym niebie miłosnych niepowodzeń wyszło słońce również u siostry zakochanego Stefana. Karina jakiś czas temu oznajmiła, na łamach ich wspólnego profilu na Facebooku, że i jej samotne serce wreszcie znalazło ukojenie w ramionach wymarzonego mężczyzny.

Zakochana kobieta była niezwykle uradowana, że szczęście uśmiechnęło się również do niej i podzieliła się swoim szczerym i nieskomplikowanym błogostanem. Opublikowała fotografię, na której pozuje wraz z wybrankiem. Na tę okazję postanowiła założyć szałową kreację w kolorach bieli i czerni. Sukienka roiła się od mocy przeróżnych printów i eksponowała okazały tatuaż na prawym ramieniu.

Jej wybranek postawił na klasyczny czarny t-shirt, a na jego plecach spoczywał sportowy plecak moro. Nie zapomniał o dodatkach w postaci słuchawek oraz modnej czapki z daszkiem. „Ja i mój Grzesiek” – podpisała przepełniona dumą panna (jeszcze) Koch.

Szczęśliwa Karina udostępniła również wideo, na którym wraz z chłopakiem udała się na spacer w towarzystwie psów. Wspólne zachody słońca spędzone na łonie natury jeszcze bardziej cementują ich uczucia. Nie da się ukryć, że para znakomicie się dogaduje i odnosi do siebie z należytym szacunkiem i uwagą.

Karina i Grzegorz są świadomi, jak trudno przyszło im stworzenie związku. Nie mają oporów, by czerpać pełnymi garściami z tego, co podarował im dobry los. Szczęśliwym zakochanym życzymy samych pomyślności. Niechaj spokojne życia z dala od miejskiego zgiełku przysporzy im samych miłych i romantycznych chwil.

"Chłopaki do wzięcia". Wielu uczestników znalazło miłość w programie. Wiemy, jak wyglądają ich wybranki

"Chłopaki do wzięcia" to popularny program Polsatu, w którym mężczyźni z małych miasteczek poszukują swoich drugich połówek. Po kilku edycjach wielu z nich ma za sobą już wiele przygód, a część uczestników znalazła po długich zmaganiach szczęście w miłości. Program doczekał się już kilku par, a nawet małżeństw. Oto chłopaki, które już nie są do wzięcia i ich partnerki.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Plotek.pl

Tagi:

Kacper KulpickiAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Pochodzę z Podkarpacia. Dzięki odpowiedniemu dystansowi (nie tylko w odległości) mam zdroworozsądkowe i niestereotypowe spojrzenie na to, co dzieje się na warszawskich salonach. Potrafię patrzeć na Gwiazdy w sposób życzliwy, acz przenikliwy. Doświadczenie copywriterskie pozwala mi we właściwych słowach ująć to, co ciekawi naszych czytelników. W wolnych chwilach oddaję się kulinarnym wojażom i pisaniu recenzji z podkarpackich restauracji.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: kacper.kulpicki@goniec.pl

Podobne artykuły

Krystyna Janda fot. TRICOLORS/Pawel Wodzynski/East News

Gwiazdy

Krystyna Janda gorzko o macierzyństwie: "Trudno było być matką odpowiedzialną"

Czytaj więcej >
Edyta Golec fot. TRICOLORS/East News

Gwiazdy

Edyta Golec szczerze opowiedziała o swoim życiu. Wyjawiła swoją tajemnicę, ma poważny problem

Czytaj więcej >
Ida Nowakowska, Łukasz Nowicki fot. Pawel Wodzynski/TRICOLORS/East News

Gwiazdy

"Pytanie na śniadanie". Łukasz Nowicki może liczyć na wsparcie kolegów z programu. Ida Nowakowska zdradziła szczegóły

Czytaj więcej >
Jacek Kurski wyśmiany w Szkle kontaktowym. Foto: Pawel Wodzynski/East News / screen z programu szkło kontaktowe, tvn24, 2022

Gwiazdy

Jacek Kurski wyśmiany w TVN24. Sianecki przypomniał, co były prezes TVP zrobił 8 lat temu

Czytaj więcej >
ALeksandra Kwaśniewska zapowiada kolejny live z tatą. Foto: Instagram @aleksandraleksandrowna

Gwiazdy

Aleksandra Kwaśniewska przekazała świetne informacje. Kolejny live z jej ojcem już za kilka dni

Czytaj więcej >
Meghan Markle i ksiażę Harry. Jak się poznali? Foto: Janet Mayer / SplashNews.com/East News

Gwiazdy

Wszyscy się mylili. Wydało się, jak poznali się Meghan Markle i książę Harry

Czytaj więcej >