Goniec.pl
beata-kozidrak-przerwala-koncert

instagarm.com/beatakozidrak

Beata Kozidrak nagle przerwała koncert. Powodem niebezpieczna pogoda

12 Lipca 2021

Autor tekstu:

Mateusz Sidorek

Udostępnij:

Beata Kozidrak przerwała długo zapowiadany koncert, który odbył się w niedzielę 11 lipca we Wrocławiu. Piosenkarka nie miała wyboru. Wydarzenie musiało zakończyć się przed czasem z powodu trudnych warunków pogodowych. Uznano, że zgromadzonym fanom grozi niebezpieczeństwo. Artystka opublikowała już oświadczenie w tej sprawie.

Fani Beaty Kozidrak nie kryli rozczarowania tym, jak potoczył się niedzielny koncert. Piosenkarką już od dawna zapowiadała wydarzenie i – podobnie jak publiczność – czekała na powrót na scenę oraz żywy kontakt ze słuchaczami. Choć zapowiadała się świetna zabawa, niespodziewanie musiała zostać przerwana.

Ksiądz

Nie żyje ksiądz Krzysztof Skwierczyński. Zmarł podczas mszy świętej

CZYTAJ DALEJ

Wiele osób czekało miesiącami na to, by zobaczyć Beatę Kozidrak na scenie. Niestety w ostatniej chwili podjęto decyzję o przerwaniu koncertu. Impreza zakończyła się przed planowanym czasem, ponieważ – jak wyjaśniła później piosenkarka – burza zagrażała bezpieczeństwu zgromadzonych.

Wielki pech Beaty Kozidrak

Okazuje się, że załamanie pogody nie tylko dało się we znaki mieszkańcom wielu miast, ale pokrzyżowało plany także Beacie Kozidrak. Każdy, kto w niedzielę znalazł się pod sceną we Wrocławiu, liczył na fenomenalną zabawę z królową. Początkowo wszystko szło zgodnie z planem.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

Wejście piosenkarki na scenę było bardzo żywiołowe. Artystka zaczęła prezentować swoje najbardziej znane przeboje. Nie musiała długo czekać na to, by dołączyła do niej publiczność, która znała teksty na pamięć. Relacja, która pojawiła się na jej Instagramie, pokazuje, że atmosfera była gorąca.

Wszystko wskazywało na to, że po długiej przerwie od koncertowania Beata Kozidrak nadal jest w bardzo dobrej formie. Nikt się nie spodziewał, że wydarzenie będzie musiała zostać nagle przerwana. Podczas załamania pogody zerwał się silny wiatr, który zrywał rozciągniętą na dachu folię.

Płachta miała chronić zespół piosenkarki przed deszczem. Warunki z minuty na minutę stawały się coraz trudniejsze. Wreszcie postanowiono zakończyć imprezę. Jak się okazało, to nie gwiazda wieczoru podjęła tę decyzję. Po wszystkim opublikowała oświadczenie.

Beata Kozidrak wyjaśnia decyzję

Na Instagramie Beaty Kozidrak pojawiło się wyjaśnienie. Artystka przyznała, że to organizatorzy zdecydowali o tym, by zakończyć koncert przed czasem. Według osób odpowiedzialnych za wydarzenie, nie było możliwości zapewnienia zgromadzonym fanom bezpieczeństwa.

Jedyne, co można było zrobić, to przerwać koncert. Nikt nie czuł się bezpiecznie. Na szczęście wszystko zakończyło się bez uszczerbku na zdrowiu. Najważniejsze, że wszyscy wrócili cali do domunapisała Beata Kozidrak.

Wokalistka nie ukrywała, że była rozczarowana zaistniałą sytuacją, ponieważ długo czekała na tę imprezę, a atmosfera była bardzo ekscytująca. Fani jednak byli wyrozumiali. Internauci przyznali, że warunki rzeczywiście były niepokojące.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Jastrząb Post; Instagram

Donald Tusk czy Jarosław Kaczyński? Tylko bystrzaki odpowiedzą na wszystkie pytania

Pytanie 1 z 7

Który z nich był premierem w latach 2007 - 2014?

Podobne artykuły

Michał Wiśniewski napisał intymny list do mamy

Gwiazdy

Michał Wiśniewski napisał list do matki. Nawiązał do problemów z dzieciństwa

Czytaj więcej >
Nowy bohater „Chłopaków do wzięcia” zaskoczył widzów

Gwiazdy

Marek z „Chłopaków do wzięcia” szuka dużo młodszej partnerki. Internauci nie szczędzą krytyki

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Christian Eriksen padł na murawę. Reanimacja na boisku podczas meczu Euro 2020

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Magda Narożna zmieniła fryzurę. Fani nie szczędzą komplementów

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zespół disco polo Daj To Głośniej zaskoczył fanów. Cała płyta za darmo w internecie

Czytaj więcej >
Grzegorz Krychowiak został zaatakowany

Gwiazdy

Grzegorz Krychowiak padł ofiarą agresorów. W młodości podpalili mu włosy

Czytaj więcej >