Goniec.pl
By Mingle Media TV - https://www.flickr.com/photos/minglemediatv/14674159662, CC BY 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=34150039

By Mingle Media TV - https://www.flickr.com/photos/minglemediatv/14674159662, CC BY 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=34150039

Anne Heche nie żyje. Gwiazda "Donnie Brasco" i "Sześciu dni, siedmiu nocy" kilka dni temu miała wypadek

12 Sierpnia 2022

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

Anne Heche nie żyje. Popularna amerykańska aktorka kilka dni temu spowodowała wypadek i w stanie śpiączki trafiła do szpitala. O śmierci gwiazdy poinformowała rodzina, która zadecydowała o odłączeniu jej od aparatury podtrzymującej życie.

Anne Heche miała na swoim koncie dziesiątki ról w popularnych hollywoodzkich produkcjach. Jej śmierć to prawdziwy szok dla całej branży filmowej.

Asthon Kutcher i Mila Kunis

Ashton Kutcher stracił wzrok i słuch. Aktor Hollywood ujawnił, z jaką chorobą się borykał

CZYTAJ DALEJ

Anne Heche nie żyje

To prawdziwy cios dla miłośników amerykańskiego kina. W wieku zaledwie 53 lat zmarła Anne Heche, gwiazda dziesiątek cieszących się ogromną popularnością również w Polsce przebojów.

5 sierpnia aktorka spowodowała wypadek samochodowy na jednym z osiedli domów jednorodzinnych w Los Angeles. Media donosiły jakiś czas temu o ustaleniach policji - gwiazda miała być w czasie kraksy pod wpływem środków psychogennych.

W stanie śpiączki Anne Heche trafiła do szpitala. Jej stan oceniany był jako krytyczny. Z powodu dotkliwych poparzeń, musiała przejść kilka zabiegów. Ostatecznie rodzina zadecydowała o odłączeniu kobiety od aparatury podtrzymującej życie.

- Będę strasznie za nią tęsknić i wielbić wszystkie momenty, które spędziliśmy wspólnie (...) Moje serce jest złamane - napisała w mediach społecznościowych przyjaciółka aktorki, Nancy Davis.

JD AH

Johnny Depp vs Amber Heard - dlaczego ta sprawa po prostu nie mogła zakończyć się inaczej?

CZYTAJ DALEJ

Niezapomniane role Anne Heche

Anne Heche pozostawiła po sobie dorobek w postaci kilkudziesięciu niezwykłych kreacji aktorskich. Swoją karierę rozpoczynała jeszcze jako dziecko, ale jej złoty okres przypada na lata 90.

To wówczas wystąpiła w tak popularnych produkcjach jak "Psychol", "Donnie Brasco", "Fakty i akty", czy "Sześć dni, siedem nocy", w których partnerowała m.in. Robertowi DeNiro, Johnnemu Deppowi, Dustinowi Hoffmanowi, Harrisonowi Fordowi.

Magazyn "People" umieścił Anne Heche na liście "50 najpiękniejszych ludzi na świecie", a media w przeszłości wielokrotnie rozpisywały się o jej związku ze znaną amerykańską showmanką Ellen DeGeneres.

Aktorka osierociła dwóch synów: 20-letniego Homera (ze związku z operatorem Colemanem Laffonem) i 13-letniego Atlasa, którego ojcem jest aktor James Tupper.

fot. Splash News, AFP/Darren Decker/East News

Jak wyglądają dziś gwiazdy "Mody na sukces"? Serialowy Ridge jest nie do poznania

Gdy "Moda na sukces" pojawiła się w Polsce w 1994 r, błyskawicznie zyskała sobie ogromną rzeszę wiernych widzów. Dziś serial wciąż jest nagrywany, ale przez brak aktorów z pierwszych sezonów, nie cieszy się już tak kolosalną popularnością. Postanowiliśmy sprawdzić co słychać u serialowych Forresterów i zobaczyć, jak dziś wyglądają. / fot. Splash News, AFP/Darren Decker/East News

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: plejada.pl, goniec.pl

Tagi:

Paweł SekmistrzAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Przez lata związany byłem z lokalnymi rozgłośniami radiowymi, gdzie udzielałem się jako prezenter i dziennikarz. Od 2020 r. pełniłem funkcję redaktora portali WTV i Wawa Info. Z wykształcenia jestem polonistą i filmoznawcą. Moje hobby to przede wszystkim kino - to dobre i to złe. Współpracuję z magazynem "Netfilm". Jestem szaleńczo zakochany w Polsce, choć nie zawsze w Polakach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: pawel.sekmistrz@goniec.pl

Podobne artykuły

Kuriozalna wpadka w Familiadzie. Widzowie oburzeni. Fot. kadry z programu Familiada, prod. TVP, wyd. 05.02.2023r., TVP VOD

Gwiazdy

"Familiada". Wpadka ze słowem z "ch" oburzyła widzów

Czytaj więcej >
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski / KAPiF

Gwiazdy

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski szykują się do ślubu? Wskazuje na to ważny szczegół

Czytaj więcej >
Danuta Szaflarska / KAPiF

Gwiazdy

Danuta Szaflarska nie była dobrą matką. Jej rodzina płaciła za jej sukcesy

Czytaj więcej >
Znany aktor przeżył chwile grozy podczas wypadku. Fot. rawpixel

Gwiazdy

Arnold Schwarzenegger przeżył chwile grozy. Uczestniczył w niebezpiecznym wypadku

Czytaj więcej >
Grammy 2023. Nominacje i wyniki. Fot. VALERIE MACON/AFP/East News

Gwiazdy

Grammy 2023. Wiemy, kto zdobył statuetki najważniejszej gali nagród branży muzycznej

Czytaj więcej >
Iberion

Gwiazdy

Skandal w TVP. Dziennikarka jest podejrzana o celowe oszukiwanie rozmówcy

Czytaj więcej >