Goniec.pl
By Mingle Media TV - https://www.flickr.com/photos/minglemediatv/14674159662, CC BY 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=34150039

By Mingle Media TV - https://www.flickr.com/photos/minglemediatv/14674159662, CC BY 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=34150039

Anne Heche nie żyje. Gwiazda "Donnie Brasco" i "Sześciu dni, siedmiu nocy" kilka dni temu miała wypadek

12 Sierpnia 2022

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

Udostępnij:

Anne Heche nie żyje. Popularna amerykańska aktorka kilka dni temu spowodowała wypadek i w stanie śpiączki trafiła do szpitala. O śmierci gwiazdy poinformowała rodzina, która zadecydowała o odłączeniu jej od aparatury podtrzymującej życie.

Anne Heche miała na swoim koncie dziesiątki ról w popularnych hollywoodzkich produkcjach. Jej śmierć to prawdziwy szok dla całej branży filmowej.

Asthon Kutcher i Mila Kunis

Ashton Kutcher stracił wzrok i słuch. Aktor Hollywood ujawnił, z jaką chorobą się borykał

CZYTAJ DALEJ

Anne Heche nie żyje

To prawdziwy cios dla miłośników amerykańskiego kina. W wieku zaledwie 53 lat zmarła Anne Heche, gwiazda dziesiątek cieszących się ogromną popularnością również w Polsce przebojów.

5 sierpnia aktorka spowodowała wypadek samochodowy na jednym z osiedli domów jednorodzinnych w Los Angeles. Media donosiły jakiś czas temu o ustaleniach policji - gwiazda miała być w czasie kraksy pod wpływem środków psychogennych.

W stanie śpiączki Anne Heche trafiła do szpitala. Jej stan oceniany był jako krytyczny. Z powodu dotkliwych poparzeń, musiała przejść kilka zabiegów. Ostatecznie rodzina zadecydowała o odłączeniu kobiety od aparatury podtrzymującej życie.

- Będę strasznie za nią tęsknić i wielbić wszystkie momenty, które spędziliśmy wspólnie (...) Moje serce jest złamane - napisała w mediach społecznościowych przyjaciółka aktorki, Nancy Davis.

JD AH

Johnny Depp vs Amber Heard - dlaczego ta sprawa po prostu nie mogła zakończyć się inaczej?

CZYTAJ DALEJ

Niezapomniane role Anne Heche

Anne Heche pozostawiła po sobie dorobek w postaci kilkudziesięciu niezwykłych kreacji aktorskich. Swoją karierę rozpoczynała jeszcze jako dziecko, ale jej złoty okres przypada na lata 90.

To wówczas wystąpiła w tak popularnych produkcjach jak "Psychol", "Donnie Brasco", "Fakty i akty", czy "Sześć dni, siedem nocy", w których partnerowała m.in. Robertowi DeNiro, Johnnemu Deppowi, Dustinowi Hoffmanowi, Harrisonowi Fordowi.

Magazyn "People" umieścił Anne Heche na liście "50 najpiękniejszych ludzi na świecie", a media w przeszłości wielokrotnie rozpisywały się o jej związku ze znaną amerykańską showmanką Ellen DeGeneres.

Aktorka osierociła dwóch synów: 20-letniego Homera (ze związku z operatorem Colemanem Laffonem) i 13-letniego Atlasa, którego ojcem jest aktor James Tupper.

fot. Splash News, AFP/Darren Decker/East News

Jak wyglądają dziś gwiazdy "Mody na sukces"? Serialowy Ridge jest nie do poznania

Gdy "Moda na sukces" pojawiła się w Polsce w 1994 r, błyskawicznie zyskała sobie ogromną rzeszę wiernych widzów. Dziś serial wciąż jest nagrywany, ale przez brak aktorów z pierwszych sezonów, nie cieszy się już tak kolosalną popularnością. Postanowiliśmy sprawdzić co słychać u serialowych Forresterów i zobaczyć, jak dziś wyglądają. / fot. Splash News, AFP/Darren Decker/East News

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: plejada.pl, goniec.pl

Paweł SekmistrzAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Przez lata związany byłem z lokalnymi rozgłośniami radiowymi, gdzie udzielałem się jako prezenter i dziennikarz. Od 2020 r. pełniłem funkcję redaktora portali WTV i Wawa Info. Z wykształcenia jestem polonistą i filmoznawcą. Moje hobby to przede wszystkim kino - to dobre i to złe. Współpracuję z magazynem "Netfilm". Jestem szaleńczo zakochany w Polsce, choć nie zawsze w Polakach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: pawel.sekmistrz@goniec.pl

Podobne artykuły

fot. Instagram @karolstrasburger.official

Gwiazdy

Karol Strasburger odpowiedział na plotki o rozwodzie. „To jest skandal”

Czytaj więcej >
Daniel z "Love Island" podczas specjalnego live'a z Karoliną Gilon wyjaśnił, co oznaczały literki "T", które pisał przy każdej możliwej okazji.
(fot. instagram.com/loveislandwyspamilosci/)

Gwiazdy

"Love Island". Daniel wyjaśnił, co oznaczała litera "T". Internauci mu nie wierzą. "Pogrążyłeś się do końca życia"

Czytaj więcej >
Dziś w tv, pilot
(fot.  Glenn Carstens-Peters/Unsplash)

Gwiazdy

Dziś w tv poruszające filmy i wielkie emocje w Leśnej Górze. Co obejrzeć w środę?

Czytaj więcej >
zrzut ekranu, Youtube/ Marian Lichtman

Gwiazdy

Krzysztof Krawczyk Junior dostał ataku padaczki tuż przed procesem o majątek. Znamy szczegóły

Czytaj więcej >
Daniel z "Love Island" oszukał wszystkich? Uczestnik programu ma dziewczynę?
(fot. Polsat)

Gwiazdy

"Love Island". Daniel ma dziewczynę poza programem? Jego partnerka zabrała głos

Czytaj więcej >
"Ślub od pierwszego wejrzenia". Marta Podbioł przeszła metamorfozę. Pochwaliła się efektami

Gwiazdy

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Marta Podbioł przeszła metamorfozę. Pochwaliła się efektami

Czytaj więcej >