Goniec.pl
nastolatka policja szuka

Archiwum prywatne rodziny

Zaginęła 15-letnia Natalia z Gdańska. Rodzina prosi o pomoc

5 Maja 2021

Autor tekstu:

Mateusz Sidorek

Udostępnij:

Trwają poszukiwania nastolatki z Trójmiasta. We wtorek 4 maja 15-letnia Natalia Gudaniec wyszła wieczorem ze swojego mieszkania i do tej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną. Policja, która otrzymała zgłoszenie od rodziców, rozpoczęła już akcję poszukiwawczą. Z relacji ojca zaginionej wynika, że po raz ostatni widziano ją przed godziną 22:00 na dworcu Gdańsk Główny.

Policja prowadzi poszukiwania nastoletniej gdańszczanki, która 4 maja wyszła i nie wróciła do swojego mieszkania w Gdańsku Osowej. Rodzina, która zgłosiła służbom zaginięcie, jak dotąd nie mogła skontaktować się z 15-latką. Ojciec Natalii Gudaniec udostępnił w rozmowie z mediami wizerunek dziewczyny.

Kontaktując się z policją i mediami, ojciec nastolatki potwierdził, że Natalia Gudaniec po raz ostatni była widziana około godziny 21:40 na jednym z peronów Gdańska Głównego. Zarówno służby, jak i rodzina proszą o pomoc w poszukiwaniach.

Zaginęła nastoletnia gdańszczanka

Wiadomości o zaginięciu nastolatki z Gdańska w rozmowie z portalem Onet potwierdziły już policja i rodzina 15-latki. Ojciec zaginionej wyraził zgodę na opublikowanie imienia oraz nazwiska jego córki w celu ułatwienia poszukiwań.

Z informacji, które otrzymały media, wynika, że Natalia Gudaniec zaginęła we wtorek 4 maja. 15-letnia dziewczyna opuściła swoje mieszkanie o godzinie 20:00.

[EMBED-243]

Od momentu przekroczenia progu mieszkania nastolatka nie skontaktowała się już ze swoją rodziną. Zdaniem ojca dziewczynę widziano po raz ostatni na gdańskim dworcu około godziny 21:40. Była na jednym z peronów Gdańska Głównego.

Opis nastolatki

Ojciec Natalii Gudaniec przekazał jej fotografię oraz opis nastolatki. Zaginiona mierzy 158 centymetrów i jest szczupłej budowy ciała. Nastolatka ma ciemne włosy, które sięgają do jej ramion.

4 maja, gdy widziano ją po raz ostatni, Natalia miała na sobie czarne ubrania. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez rodzinę 15-letnia dziewczyna może mieć także bluzę klubu piłkarskiego Lechii Gdańsk. Miała również kolorowe buty marki Vans.

Policja wraz z rodziną zaapelowała o kontakt każdej osoby, która może posiadać jakiekolwiek informacje w sprawie zaginięcia oraz możliwego miejsca pobytu nastoletniej gdańszczanki. Każdy, kto chce pomóc, może skontaktować się z komisariatem w Gdańsku Osowej pod numerem telefonu: 47 741 11 22.

Dane kontaktowe przekazał również ojciec Natalii Gudaniec: 884 983 813 i 535 102 147.

Fot. Archiwum prywatne rodziny

  • Śmierć przyjaciela zdruzgotała Michała Wiśniewskiego. W nocy opublikował smutne wspomnienie

  • Matylda Damięcka w piękny sposób pożegnała zmarłego Bronisława Cieślaka

  • Tragiczny wypadek na A4. Dwie osoby zginęły na miejscu

Źródło: Onet.pl

Podobne artykuły

Abp Gądecki przeprosił za molestowania w kościele

Wiadomości

Gądecki zaczął przepraszać. Padły słowa o molestowaniu nieletnich

Czytaj więcej >
Lekarz ostrzegł rodziców

Wiadomości

Bardzo niepokojące objawy u dzieci, wcześniej ich nie było. Lekarz ostrzega rodziców

Czytaj więcej >
Parada Równości

Wiadomości

O 15:00 wyruszy Parada Równości w Warszawie. Duże utrudnienia w centrum miasta

Czytaj więcej >
Nie żyje Lucinda Riley

Wiadomości

Polki pokochały jej twórczość. Lucinda Riley zmarła w wieku 55 lat po wieloletniej chorobie

Czytaj więcej >

Wiadomości

Aleksander Kwaśniewski boi się meczu Polska:Hiszpania. Skomentował formę drużyny

Czytaj więcej >
Nie żyje 3-letnia Zuzia z Torunia

Wiadomości

Cała Polska trzymała za nią kciuki. Zuzia zmarła po kilkunastu dniach w szpitalu

Czytaj więcej >