ranczo Żródło: Fragment odcinka serialu "Ranczo"

Wielki powrót "Rancza". Kto zastąpi Pawła Królikowskiego?

7 Kwiecień 2021 Monika KrupskaMonika Krupska

Mamy wspaniałą wiadomość dla fanów serialu "Ranczo"! Wkrótce aktorzy powrócą do Wilkowyj, a co za tym idzie ławeczka nie będzie już pusta. Producenci nie zdecydowali się jednak na kolejny sezon serialu, a nakręcenie filmu. Produkcja ma być hołdem dla serialowego Kusego, czyli Pawła Królikowskiego. Zmarły w lutym ubiegłego roku aktor marzył o powrocie na plan.

Polska zakochała się w Wilkowyjach. Serial "Ranczo" każdego tygodnia przyciągał miliony osób przed telewizory. Kiedy w 2016 roku po 10 sezonach zakończono produkcję, wielu fanów było załamało się. W końcu tak wiele wątków nie zostało dopowiedzianych. Nie wiadomo, jak dalej potoczyło się małżeństwo Lucy i Kusego, co z prezydenturą Pawła Kozioła czy słynnymi chłopakami z ławeczki, którzy nie zawsze byli chętni do pracy.

Jednak jak podaje se.pl, wkrótce dowiemy się, co słychać w Wilkowyjach. Film "Ranczo. Zemsta wiedźm" zbliża się wielkimi krokami.

Królikowski marzył o powrocie Rancza

W produkcji nie zobaczymy już Kusego, którego grał Paweł Królikowski. Aktor niespodziewanie zmarł w lutym 2020 roku. Zmagał się z chorobą neurologiczną.

Królikowski bardzo chciał wrócić na plan "Rancza". Nagranie pełnometrażowego filmu było jego wielkim marzeniem. Czy mąż Lucy Wilskiej zostanie zastąpiony innym aktorem? A może produkcja wyśle Kusego do USA i słuch o nim zaginie? W rozmowie z se.pl producent Maciej Strzembosz powiedział, że wie, jak dalej potoczą się losy bohatera. Zastrzegł, że nie ma mowy, aby w jego postać wcieliła się inna osoba. Plotki głosiły o zastąpieniu Królikowskiego, Robertem Gonerom. Tak jednak się nie stanie.

– Ja mam inny plan, ale na razie nie mogę zdradzić jaki - powiedział.

Trzydniowa żałoba po śmierci górnika. Zarząd KGHM zadecydowałTrzydniowa żałoba po śmierci górnika. Zarząd KGHM zadecydowałCzytaj dalej

Aktorzy chcą wrócić na plan

– Paweł był wielkim orędownikiem kontynuacji „Rancza”. Dzwonił do mnie często i pytał, kiedy wchodzimy na plan... Niestety, rozmowy o kontynuacji tak długo się przeciągały, że Paweł odszedł… Tym bardziej uważamy, że powinniśmy – w hołdzie dla tych, którzy tworzyli „Ranczo”, a nie ma już ich z nami, zrobić ten film – dodał Strzembosz.

Powrotu na plan nie może doczekać się także Grażyna Zielińska. Aktorka wcielała się w postać Babki zielarki. Kiedy medycyna zawodziła, mieszkańcy Wilkowyj zgłaszali się do niej po lekarstwo. Co ciekawe, leczył się u niej nawet lekarz! Babka umiała też rzucać czary.

– Cudownie, że „Ranczo" wraca, bo to był wspaniały serial. Przy okazji będziemy mieli okazję powiedzieć o Kusym to, co należy. To była osobowość... – powiedziała se.pl Zielińska.

Aktorzy mieliby wrócić na plan już latem tego roku.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: se.pl

Następny artykuł