Goniec.pl
"Wiadomości" TVP poinformowały o porażce Niemiec z Japonią. Dziennikarz nie ukrywał radości

"Wiadomości" TVP

"Wiadomości" TVP poinformowały o porażce Niemiec z Japonią. Dziennikarz nie ukrywał radości

24 Listopada 2022

Autor tekstu:

Piotr Szczurowski

"Wiadomości" TVP to potężna tuba propagandowa partii rządzącej, która niespecjalnie lubi naszych sąsiadów zza Odry. Sensacyjna porażka Niemców z Japonią okazała się świetną okazją, aby dać wyraz swojej antypatii. Dziennikarz, który przekazywał informację, nawet nie próbował ukryć radości.

"Wiadomości" TVP poinformowały o porażce Niemiec z Japonią

Niemcy w "Wiadomościach" najczęściej wymieniane są w kontekście reparacji, "niemieckiej hegemonii" oraz... Donalda Tuska. Zdaniem produkcji polityk w swoich działaniach kierować się interesem Niemiec, które mają być jego prawdziwą ojczyzną. Nic więc dziwnego, że redaktor Michał Adamczyk nie krył radości z klęski tamtejszej reprezentacji na mundialu w Katarze.

monika richardson

Monika Richardson złożyła TVP "serdeczne" życzenia z okazji 70-lecia. "Zmarnowane 7 lat"

CZYTAJ DALEJ

Niemcy w materiałach "Wiadomości" i TVP Info są utożsamiane z Unią Europejską, która przedkłada swoje własne interesy nad interesy Polski. Partia rządząca chętnie sięga po pieniądze z Brukseli, ale niechętnie przyjmuje unijne dyrektywy, nazywając organizację "autokratyczną" lub wprost mówiąc o "superpaństwie", które zagraża autonomii Polski.

"Wiadomości" z radością doniosły o klęsce Niemców na mundialu

Nie dziwi zatem fakt, że klęskę potężnego kraju z zachodu Michał Adamczyk zapowiadał z uśmiechem na ustach. Prowadzący serwisu informacyjnego TVP przebywa obecnie w Katarze, skąd relacjonuje mistrzostwa świata i data 23 listopada na długo zapisze się w jego pamięci.

Do sieci trafił fragment jego wystąpienia, gdzie z nieskrywaną radością przekazuje informację o przegranej Niemców z Japonią 1:2. Nagranie można obejrzeć poniżej:

Nasz nowy dom. Katarzyna Dowbor ze swoją ekipą przyjechała na Podlasie, gdzie mieszka pani Justyna i jej córka, Marzena, która cierpi na zespół Downa.

(fot. Piotr Gamdzyk/Polsat)

"Nasz nowy dom". Pani Justyna i jej córka z zespołem Downa próbują rozpocząć nowe życie na Podlasiu

"Nasz nowy dom". Finał na Podlasiu Ekipa "Naszego nowego domu" w ostatnim odcinku tego sezonu zawitała na Podlasie, gdzie mieszka pani Justyna z dorosłą córką Marzeną. Kobiety przeprowadziły się tu niedawno ze Śląska, gdzie pani Justyna pracowała jako kierowca autobusu. Marzena ma poważną wadę serca i znacznie lepiej czuje się tam, gdzie powietrze jest czyste - stąd decyzja o przeprowadzce. Z pieniędzy po podziale majątku kupiły stary drewniany dom i z pomocą życzliwych sąsiadów przeprowadziła proste prace remontowe. - Gdyby nie moi sąsiedzi to ten remont w ogóle by się nie odbył. Cały ten remont zrobił mąż mojej sąsiadki własnymi rękami, nie biorąc za to ani złotówki – mówi Pani Justyna. "Nasz nowy dom" - Katarzyna Dowbor pomogła pani Justynie W budynku nadal nie było jednak łazienki, a ogrzewało go kilka elektrycznych grzejników, ściany były nieocieplone, dach pokrywa eternit. Nie były to warunki, w których da się przetrwać zimę. Ten stan rzeczy zmieniła ekipa Przemka Oślaka, a projekt pięknego podlaskiego domku przygotuje Martyna Kupczyk. Wizyta Katarzyny Dowbor wyjątkowo ucieszy Marzenę

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Tagi:

Piotr SzczurowskiAutor

Od najmłodszych lat zainteresowany głównie motoryzacją. Od kilkunastu lat codziennie sprawdzam co nowego w branży - od lat na bieżąco.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@goniec.pl

Podobne artykuły

Ślub od pierwszego wejrzenia. marta mówi o nowym związku macieja. Foto: kadr z programu Ślub od pierwszego wejrzenia, TVN, 2022

Gwiazdy

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Marta ujawnia prawdę o nowej partnerce Maćka. "Była na naszym ślubie. On się o niej ciepło wypowiadał"

Czytaj więcej >
Maciej Orłoś ocenia TVP. Foto: kadr z wywiadu dla Świata Gwiazd, Youtube

Gwiazdy

Maciej Orłoś nie widzi w TVP zmian na lepsze. "Już dawno straciłem nadzieję"

Czytaj więcej >
Marina Łuczenko-Szczęsna usłyszała dramatyczną diagnozę - nowotwór. Właśnie przeszła operację

Gwiazdy

Marina Łuczenko nie chce być jak Lewandowska? Żona Wojciecha Szczęsnego podsumowała koleżankę

Czytaj więcej >
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wkrótce wezmą ślub? Bukmacherzy zdradzili przewidywaną datę

Gwiazdy

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski podjęli decyzję. Paulina Smaszcz nie będzie zadowolona

Czytaj więcej >
Marcin Meller poprowadzi własny talk-show. Dziennikarz zdradził już szczegóły.
(fot. instagram.com/marcin_meller_arbuz/)

Gwiazdy

Marcin Meller z własnym talk-show. "Narzucam sobie jedno ograniczenie". Jakie?

Czytaj więcej >
Wyciekło zdjęcie syna Megna Markle i księcia Harry'ego. Fot: SplashNews.com/East News

Gwiazdy

Zdjęcie syna Meghan Markle i księcia Harry’ego wyciekło do sieci. "Proszę to skasować"

Czytaj więcej >