Goniec.pl
Szczecin: ciało mężczyzny z ranami kłutymi znalezione w parku

(zdj. ilustracyjne) PRZEMYSLAW JACH /East News

W szczecińskim parku znaleziono zwłoki z ranami kłutymi. Nieoficjalnie: to było zabójstwo

25 Czerwca 2022

Autor tekstu:

Agata Jaroszewska

Udostępnij:

Szczecin: Makabryczne odkrycie w parku przy ul. Gombrowicza w Szczecinie. W nocy z piątku na sobotę ujawniono tam ciało mężczyzny. Zwłoki nosiły na sobie ślady ran kłutych. Na stole leży wiele scenariuszy, w tym ten wskazujący, że nie był to wypadek.

Pierwszy wakacyjny weekend w Szczecinie zakończył się akcją policji w jednym z parków. Do służb wpłynęło zgłoszenie o zwłokach mężczyzny leżącego wśród zieleni.

piątek marcin k

Jest akt oskarżenia ws. śmierci Marcina K. Policjant miał go skopać i zostawić w lesie

CZYTAJ DALEJ

Policja, która przybyła na miejsce zdarzenia potwierdziła doniesienia informatora. W nocy z piątku na sobotę w parku przy ul. Gombrowicza w Szczecinie znaleziono zwłoki. Wszystko wskazuje, że ktoś przyczynił się do śmierci mężczyzny.

Szczecin: Zwłoki z ranami kłutymi w parku miejskim

Znalezienie ciała mężczyzny w parku w nocy z piątku na sobotę potwierdził oficer prasowy KMP w Szczecinie sierż. szt. Paweł Pankau. Zgłoszenie dotarło do dyżurnego policji około godziny 2 nad ranem.

Jak wskazuje radiozet.pl, osoba zgłaszająca wskazała, że mężczyzna "leży" i widać, że jest ranny. Oprócz policji na miejsce przybył również zespół ratownictwa medycznego.

Mimo natychmiastowego pojawienia się w parku przy ul. Gombrowicza nie było szans na to, by pomóc nieznanemu mężczyźnie. Ratownicy nie mogli nic zrobić.

- Pogotowie, które przybyło na miejsce, stwierdziło zgon mężczyzny - ujawnił szczegóły nocnej akcji sierż. szt. Paweł Pankau. Pojawiły się nieoficjalne przecieki na temat przyjętych przez śledczych założeń.

Deklaracja CEEB: termin złożenia dokumentu mija 30 czerwca, za jego brak grozi grzywna

Deklaracja CEEB: zbliża się termin końcowy. Kto nie dostarczy dokumentów, ten zapłaci grzywnę

CZYTAJ DALEJ

Tajemnicza zbrodnia w centrum miasta?

Rany kłute na zwłokach wskazują, że zmarły mężczyzna mógł paść ofiarą zbrodni. Śledczy postanowili iść tym tropem. Udział osób trzecich jest praktycznie pewny?

Według nieoficjalnych ustaleń dziennikarzy policja i prokurator pracujący nad wyjaśnieniem tajemniczych zwłok w parku przyjmują, że w nocy z piątku na sobotę doszło do zabójstwa.

Nie podano jednak informacji, czy w gronie podejrzanych o dokonanie morderstwa znajdują się konkretne osoby z otoczenia zmarłego, czy wręcz przeciwnie i mężczyzna jest traktowany jako przypadkowa ofiara, która znalazła się w złym miejscu i o złym czasie.

Lokalny portal szczecin.naszemiasto.pl, podał, iż mężczyzna znaleziony z ranami kłutymi mógł nie być Polakiem, a obywatelem Ukrainy. Gdyby taki scenariusz trafił na stół śledczych, nie jest wykluczone, że funkcjonariusze braliby pod uwagę zabójstwo na tle narodowościowym.

Elektryk pokazał swój paragon z niemieckiego Lidla

Polak pracuje w Niemczech, pokazał swój paragon z Lidla. Szybko zamknął usta krytykom

Elektryk mieszkający w Niemczech pokazał paragon z Lidla. - Gdzie tutaj widzisz 2 razy drożej - napisał mężczyzna na Twitterze. Powodem był zarzut dotyczący kłamstwa na temat tego, że za zachodnią granicą jest taniej. Rozpętała się prawdziwa burza, a dowodów nie zabrakło.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

  • Jarosław Kaczyński był w Toruniu i pochwalił się swoimi przemyśleniami. Długi to dla prezesa PiS nie problem

  • Wakacje 2022 rozpoczęły się tragicznie, nie żyją już dwie osoby. Bilans będzie tylko rosnąć

  • Kryształy z PRL są poszukiwane przez kolekcjonerów. Sprzedaj je i zarób duże pieniądze

Źródło: pap, szczecin.naszemiasto.pl, radio zet

Agata JaroszewskaAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Studiowałam na Uniwersytecie Warszawskim oraz w Szkole Głównej Służby Pożarniczej. Interesuję się głównie problemami społecznymi oraz zagadnieniami związanymi z kulturą. W swojej pracy skupiam się na nagłaśnianiu ważnych i istotnych spraw w skali lokalnej, a do opisywanych spraw zawsze podchodzę bezstronnie. Moją pasją jest etnologia, szczególnie kwestie związane z kulturowym uwarunkowaniem społeczeństwa oraz dawne wierzenia. Szczególną uwagę przywiązuję do historii mówionej, gdzie nie ma jedynej i słusznej wersji wydarzeń historycznych. Przez trzy lata prowadziłam badania etnograficzne na terenie Ukrainy. Na Huculszczyźnie rozmawiałam ze świadkami historii na temat ich wspomnień o szkołach prowadzonych przez Polaków, czy prześladowaniu grekokatolików w czasie delegalizacji tego Kościoła na tamtejszych terenach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: agata.jaroszewska@goniec.pl

Podobne artykuły

Piotr Molecki/East News

Wiadomości

Ołena Zełenska potrzebuje pomocy. "Jeżeli otrzymamy takie wsparcie od Polski, będziemy szczęśliwi"

Czytaj więcej >
Andrzej Duda

Wiadomości

Prezydent Andrzej Duda o rozmieszczeniu amerykańskich głowic nuklearnych w Polsce: "Temat jest otwarty"

Czytaj więcej >
Piotr Molecki/East News

Wiadomości

Zmiany w Kancelarii Prezydenta. Paweł Soloch zostanie zastąpiony przez Jacka Siewierę?

Czytaj więcej >
policja.pl

Wiadomości

Nowe fakty ws. Jacka Jaworka. Prokuratura przedłuża śledztwo

Czytaj więcej >
SERGEI CHIRIKOV/AFP/EAST NEWS

Wiadomości

Władimir Putin ma szykować bukier przeciwatomowy dla kochanki. Niepokojące doniesienia

Czytaj więcej >
Iberion

Wiadomości

Rosyjskie myśliwce naruszyły przestrzeń powietrzną Polski. Poderwano do lotu myśliwce

Czytaj więcej >