noworodek bardzo gruby Żródło: YouTube Inside Edition screen z materiału „This 16-Pound Baby Is All Grown Up”

Sekundy po urodzeniu ważył ponad 7 kg. Wiemy, jak wygląda po 36 latach

1 Maj 2021 Mateusz SidorekMateusz Sidorek

Kevin Robert Clark był niezwykłym noworodkiem. Zaraz po przyjściu na świat ważył ponad 7 kilogramów. Wówczas został największym bobasem w Stanach Zjednoczonych. Choć jego mama czuła, że może urodzić spore dziecko, nie spodziewała się, że jej syn będzie tak imponujących rozmiarów. Przez 36 lat w jego życiu zmieniło się wszystko, oprócz jednego – Kevin nadal wyróżnia się w tłumie.

Patricia Clark liczyła się z tym, że noworodek, którego miała wydać na świat, prawdopodobnie będzie sporym dzieckiem. W jej rodzinie od lat rodziły się duże bobasy. Jednak nie spodziewała się, że Kevin Robert Clark okaże się prawdziwym wielkoludem wśród maluchów.

Pod wrażeniem wagi i rozmiarów tego noworodka była nie tylko matka, ale również najbardziej doświadczeni amerykańscy położnicy, którzy widzieli już niejedno dziecko. Kevin Robert Clark stał się wówczas największym bobasem Stanów Zjednoczonych.

Ten noworodek był prawdziwym kolosem

Jako noworodek Kevin Robert Clark ważył blisko 7,5 kilograma. Takie dziecko to jednak nie tylko dużo szczęścia, ale również mnóstwo utrudnień, o czym szybko przekonali się jego rodzice. Problemy pojawiły się zaraz po wyjściu ze szpitala, gdy trzeba było zapewnić Kevinowi niezbędną opiekę.

Znalezienie ubrań i pieluch dla tak wielkiego dziecka okazało się wyzwaniem. Kevin był też za duży na typowe łóżeczka dziecięce. Patricia Clark dzień po dniu szukała odpowiednich ubranek dla swojego bobasa.

Bydgoszcz: Policja pilnie szuka kobiety z nagrania. Wyłudziła od seniorki 20 tys. złBydgoszcz: Policja pilnie szuka kobiety z nagrania. Wyłudziła od seniorki 20 tys. złCzytaj dalej

Wkrótce pojawił się kolejny problem. Kevin nie przestawał rosnąć. Duży noworodek przybierał na wadze i rósł w imponującym tempie. Wiązało się to z tym, że jego matka wciąż musiała poszukiwać nowych i większych ubrań. Już jako dziecko znacznie wyróżniał się wśród rówieśników.

W szkole Kevin przewyższał swoich kolegów o głowę. Niestety nie zawsze cieszył się z tego, że przyciągał uwagę. Czasem wyśmiewano go z powodu dużych rozmiarów. Będąc nastolatkiem, mierzył już 2 metry.

Słynny noworodek 36 lat później

Obserwując, jak rozwija się słynny noworodek, wiele osób podejrzewało, że najprawdopodobniej zostanie sportowcem. Z taką budową mógł celować w karierę boksera wagi ciężkiej lub koszykarza. Ostatecznie tak się jednak nie stało.

Kevin odbył służbę w Siłach Powietrznych Stawów Zjednoczonych. Następnie trafił do policji stanowej, dla której pracuje do dzisiaj. Mierzący 2 metry Amerykanin waży 136 kilogramów. Z taką posturą z pewnością wzbudza strach wśród przestępców.

W rozmowie z mediami mężczyzna przyznał, że nie zawsze cieszył się ze swoich rozmiarów. Szczególnie źle wspomina kpiny i złośliwe komentarze, jakie słyszał w szkole od rówieśników. Oświadczył też, że miał na tym punkcie kompleksy. Po latach jednak uznał, że to dar, który obecnie pomaga mu w pracy.

noworodek wygląda dzisiaj

Fot. YouTube Inside Edition screen z materiału „This 16-Pound Baby Is All Grown Up”

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: o2.pl

Następny artykuł