Goniec.pl
Fot. screenshot YT AGT

screenshot/YT America's Got Talent

Sara James w amerykańskim "Mam talent". Młoda artystka nie spodziewała się takiej reakcji jury. Polały się łzy

15 Czerwca 2022

Autor tekstu:

Sandra Gozdur

Udostępnij:

Sara James wzięła udział w przesłuchaniach do programu "America's Got Talent", odpowiednika polskiego "Mam talent". 14-letnia Polka zaprezentowała utwór "Lovely" z repertuaru Billie Eilish. Nie ulega wątpliwości, że Sara zachwyciła nie tylko widownię, ale również jurorów. Decyzją przewodniczącego komisji zakwalifikowała się od razu do półfinałów. Nastolatka nie kryła łez wzruszenia.

Sara James zasłynęła w Polsce wygrywając czwartą edycję "The Voice Kids". Młoda wokalistka oczarowała jurorów, a w szczególności Cleo, która określiła ją mianem "polskiej Whitney Houston". We wrześniu zeszłego roku Sara wygrała finał programu „Szansa na sukces. Eurowizja Junior 2021”, dzięki czemu reprezentowała nasz kraj w konkursie Eurowizja Junior 2021. Ostatecznie Polka zajęła drugie miejsce, przegrywając tylko z reprezentantką Armenii, Maleną. Do pierwszego miejsca zabrakło jej zaledwie sześciu punktów. Okazuje się, że teraz młoda polska artystka zdecydowała się na podbijanie amerykańskich serc.

Karolina Pisarek

Karolina Pisarek zaliczyła wpadkę podczas pierwszego tańca. Sukienka odsłoniła wszystko

CZYTAJ DALEJ

Sara James w amerykańskim Mam talent

Sara James postawiła teraz na karierę w za oceanem. We wtorek rano (14 czerwca) czasu polskiego stacja NBC wyemitowała odcinek programu "American's Got Talent" z występem Sary James. Po wejściu na scenę nastolatka rozpoczęła rozmowę z jury i szybko okazało się, że zarówno Simon Cowell, jak i Howie Mandel mają polskie korzenie. Na pytanie, dlaczego zdecydowała się na udział właśnie w tym programie, 14-latka odpowiedziała, że w dzieciństwie oglądała nagrania na YouTubie i się nimi zachwycała.

- Mówią, że w Ameryce wszystko się spełnia, że marzenia się spełniają. Sprawdzimy, czy to prawda - dodała Sara James.

Na przesłuchanie młoda gwiazda wybrała piosenkę "Lovely" z repertuaru Billie Eilish. I trzeba przyznać, że to był dla niej strzał w dziesiątkę, ponieważ swoim wykonaniem zachwyciła jurorów, w tym przede wszystkim Simona Cowella, który uważany jest za najsurowszego.

- Pamiętam, jak pierwszy raz przyjechałem do Ameryki i choć było to 20 lat temu, to był moment, którego nigdy nie zapomnę. Chcę, żebyś ty też tę wizytę zapamiętała na zawsze - wyznał Cowell.

Simon Cowell nacisnął złoty przycisk, co oznacza, że nastolatka ma zagwarantowane miejsce w półfinale "America's Got Talent. Sara James zalała się łzami szczęścia, a publiczność biła jej owacje na stojąco.

(fot. Paweł Wodzyński/East News)

Opole 2022 Premiery. Oto 10 artystów, którzy wystąpią na scenie podczas 59. KFPP

W dniach od 17 do 20 czerwca 2022 Telewizja Polska będzie transmitować 59. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu. Przed widzami cztery dni wyśmienitej zabawy, jubileusze, ulubieni artyści, dobrze znane i nowe przeboje. Drugi dzień festiwalu to 2 koncerty konkursowe oraz wspaniały jubileusz. Muzyczną ucztę rozpocznie koncert „Premiery”, w którym uczestnicy rywalizują o Nagrodę im. Karola Musioła, przyznawaną przez widzów w głosowaniu SMS - owym oraz o Nagrodę Jury. Swoje wyróżnienia dla kompozytora i autora tekstów przyzna też Stowarzyszenie Autorów ZAiKS. W części konkursowej koncertu zaprezentuje się 10 wykonawców zakwalifikowanych przez Radę Artystyczną 59. KFPP. Koncert urozmaicą występy: Krystiana Ochmana zeszłorocznego laureata, zdobywcy Nagrody im. Karola Musioła oraz Natalii Zastępy zdobywczyni Nagrody Jury w zeszłorocznym koncercie „Premiery”, a poprowadzą go Agnieszka Oszczyk i Tomasz Kammel.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

  • Nie tylko Kora, Michał Wiśniewski też przeżył gehennę. Dramatyczne słowa o placówkach opiekuńczych

  • Dagmara Kaźmierska z Królowych życia" prosi o pomoc. "Ciężko o pewnych rzeczach mówić"

  • Marzena Kipiel-Sztuka narzeka na brak pieniędzy. Serialowa Halinka Kiepska wzięła kredyt na jedzenie

Źródło: Goniec.pl

Sandra GozdurAutor

Redaktorka portalu Goniec.pl. Absolwentka dziennikarstwa, z mediami związana od 2015 roku. Doświadczenie zdobyła w największym w Polsce wydawnictwie regionalnym. Uwielbia rozmawiać z ludźmi, dlatego najbliższą jej sercu formą tekstu są wywiady. Zafascynowana muzyką, ale nie ogranicza się do jednego gatunku. Miłośniczka rowerowych podróży. 

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: sandra.gozdur@goniec.pl

Podobne artykuły

Jacek Rozenek

Gwiazdy

Jacek Rozenek opowiedział o chwili, gdy doznał udaru. "Poinformowano rodzinę, żeby przyjechała się ze mną pożegnać"

Czytaj więcej >
Krzysztof Kiersznowski

Gwiazdy

Krzysztof Kiersznowski pochowany w podwarszawskim Komorowie. Wiemy, jak dziś wygląda jego grób

Czytaj więcej >
Marta Warchoł

Gwiazdy

Marta Warchoł z TVN jest zaręczona. Gratulacje złożyła nawet Monika Olejnik

Czytaj więcej >
Katarzyna Cichopek

Gwiazdy

Katarzyna Cichopek rzuciła wszystko i pojechała z dziećmi na wakacje. Bawi się wyśmienicie

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Krzysztof Cugowski zaniepokojony sytuacją rodzinną. Jego synowie są w poważnym konflikcie

Czytaj więcej >
Julia Kuczała

Gwiazdy

Julia Kuczała nie żyje. 19-latkę pożegnała Katarzyna Zielińska

Czytaj więcej >