Goniec.pl
Krzysztof z „Rolnik szuka żony” nie miał w życiu łatwo. Jego były związek był koszmarem

Kadr z programu „Rolnik szuka żony”/VOD TVP

"Rolnik szuka żony". Krzysztof przed spotkaniem Bogusi miał żonę. Los boleśnie go doświadczył

17 Czerwca 2022

Autor tekstu:

Piotr Szczurowski

Udostępnij:

Krzysztof Pachucki z programu „Rolnik szuka żony” dwa tygodnie temu postanowił odebrać sobie życie. Ta tragedia wstrząsnęła wszystkimi - od produkcji, poprzez widzów programu, po osoby, które nigdy nie obejrzały ani jednego odcinka. Okazuje się, że bohater 8. edycji „Rolnika” nie miał w życiu łatwo.

rolnik szuka żony bogusia pachucka krzysztof pachucki

"Rolnik szuka żony": Bogusia miała za sobą trudną przeszłość, Krzysztof miał być jej ostoją

CZYTAJ DALEJ

Krzysztof z „Rolnik szuka żony” miał za sobą nieudane małżeństwo. Liczył, że odnajdzie jeszcze szczęście

Wiadomość o nagłej śmierci Krzysztofa Pachuckiego wstrząsnęła nie tylko fanami programu „Rolnik szuka żony”, ale i całymi mediami. Bohater 8. edycji show Telewizji Polskiej w czwartek 2 czerwca postanowił popełnić samobójstwo. Trudno uwierzyć, że sympatyczny i nastawiony optymistycznie do życia rolnik z Mazur zdecyduje się zakończyć swoje życie.

W pierwszym odcinku, w którym mogliśmy poznać Krzysztofa, dowiedzieliśmy się nieco więcej o jego smutnej przyszłości. To udział w programie „Rolnik szuka żony” miał pozwolić mu bezpowrotnie się od niej odciąć i znaleźć szczęście.

Krzysztof Pachucki zajmował się niewielkim gospodarstwem rolnym i agroturystyką na Mazurach. Miał pięć pokoi do wynajęcia. Jak żartobliwie przyznał w pierwszej rozmowie z Martą Manowską, miał 14 kur, dwie krowy, klacz... tylko kobiety brak. Mężczyzna wydawał się szczęśliwy, opowiadał, że lubi siadać na swoim molo i obserwować naturę. Twierdził, że Mazury są piękne i kto raz tam przyjedzie, ten będzie już zawsze tam wracał.

rolnik szuka żony krzysztof bogusia

"Rolnik szuka żony": Bogusia nabrała wszystkich, byle tylko spędzić czas z Krzysztofem. Smutne wspomnienia

CZYTAJ DALEJ

Krzysztof z „Rolnik szuka żony” był wielokrotnie zdradzany. Była żona nadużywała alkoholu

Krzysztof nie chciałby nigdzie indziej mieszkać, dlatego opisując swoją wymarzoną kobietę, wspomniał, że musi ona polubić jego gospodarstwo. Szukał kobiety, która będzie z nim aktywnie spędzać czas, pływać łodzią i spacerować po lesie. Wśród cech, których szukał u przyszłej wybranki, wymienił również szczerość i wierność.

Marta Manowska podchwyciła temat. „Dużo mówisz o uczciwości, szczerości i wierności. Że tego potrzebujesz. Czyli tam coś było nie tak?” - zapytała prowadząca.

Strasznie to przeżyłem. Zdradziła mnie. Raz wybaczyłem, drugi raz, ale więcej już nie. Także zakończyłem temat” - odpowiedział rolnik.

W rozmowie z prowadzącą program „Rolnik szuka żony” Krzysztof przyznał również, że jego poprzednie małżeństwo nie było łatwe. Była partnerka mężczyzny nadużywała alkoholu. Rolnik wraz z rodziną próbował ją z tego wyciągnąć, ale niestety bezskutecznie. Ich wspólne dzieci bardzo to przeżyły.

Dzięki udziałowi w programie „Rolnik szuka żony” Krzysztof poznał Bogusie. Wszystko wydawało się iść w dobrym kierunku. Para wzięła ślub cywilny i nawet myślała nad powiększeniem rodziny.

Okazuje się, że Krzysztof Pachucki marzył o ślubie kościelnym ze swoją wybranką. To z kolei byłoby możliwe dopiero po unieważnieniu poprzedniego ślubu w kościele. W tej sprawie, na chwilę przed śmiercią, udał się do swojej parafii na rozmowę z księdzem.

Niestety niedługo później mężczyzna zniknął, a jego ciało odnalazła Bogusia. Gdy poznaliśmy w programie Krzysztofa, mężczyzna utrzymywał, że jest optymistą, jest bardzo szczęśliwy i wesoły. Trudno uwierzyć, że niedługo później odebrał sobie życie...

Krzysztof Pachucki z „Rolnik szuka żony” nie żyje. Widok jego grobu porusza do łez/Kadr z programu „Rolnik szuka żony”/VOD TVP

Krzysztof z „Rolnik szuka żony” został pochowany z dala od innych. Byliśmy na jego grobie [GALERIA]

Krzysztof Pachucki z „Rolnik szuka żony” nie żyje. Wiadomość o nagłej śmierci Krzysztofa Pachuckiego wstrząsnęła nie tylko fanami programu „Rolnik szuka żony”, ale i całymi mediami. Nasi reporterzy odwiedzili jego grób w Świętajnie (woj. warmińsko-mazurskie). Niebywałe, jak teraz wygląda.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Goniec.pl

Piotr SzczurowskiAutor

Od najmłodszych lat zainteresowany głównie motoryzacją. Od kilkunastu lat codziennie sprawdzam co nowego w branży - od lat na bieżąco.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@goniec.pl

Podobne artykuły

Krzysztof Kiersznowski

Gwiazdy

Krzysztof Kiersznowski pochowany w podwarszawskim Komorowie. Wiemy, jak dziś wygląda jego grób

Czytaj więcej >
Marta Warchoł

Gwiazdy

Marta Warchoł z TVN jest zaręczona. Gratulacje złożyła nawet Monika Olejnik

Czytaj więcej >
Katarzyna Cichopek

Gwiazdy

Katarzyna Cichopek rzuciła wszystko i pojechała z dziećmi na wakacje. Bawi się wyśmienicie

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Krzysztof Cugowski zaniepokojony sytuacją rodzinną. Jego synowie są w poważnym konflikcie

Czytaj więcej >
Julia Kuczała

Gwiazdy

Julia Kuczała nie żyje. 19-latkę pożegnała Katarzyna Zielińska

Czytaj więcej >
Justyna Wasilewska

Gwiazdy

Justyna Wasilewska, znana z serialu TVN, zrobiła coming out. Przyznała, że ma dziewczynę

Czytaj więcej >