Goniec.pl
Nie żyje Witolda Paszt

TRICOLORS/East News

Nie żyje Witold Paszt. Tragiczne wiadomości przekazała rodzina

19 Lutego 2022

Autor tekstu:

Agata Jaroszewska

Udostępnij:

Nie żyje Witold Paszt. Rodzina muzyka przekazała druzgocące wiadomości. - Dzień po rocznicy śmierci swojej Ukochanej Żony, odszedł nasz Tata, Witold Paszt - czytamy w pożegnalnym wpisie najbliższych.

W sobotę przed południem na profilu artysty pojawił się post autorstwa Natalii i Aleksandry Paszt z rodzinami. Najbliżsi przekazali, że w piątek 18 lutego w wieku 68 lat zmarł Witold Paszt.

paszt-2

The Voice Senior: Witold Paszt zdradził rodzinny sekret. Chodziło o jego wnuczkę

CZYTAJ DALEJ

Nie żyje Witold Paszt, wokalista miał 68 lat

- Wczoraj późnym wieczorem, dzień po rocznicy śmierci swojej Ukochanej Żony, odszedł nasz Tata, Witold Paszt. Wspaniały, najlepszy człowiek, najukochańszy dziadek, Artysta w pełnym znaczeniu tego słowa - czytamy w poruszającym wpisie rodziny muzyka.

Najbliżsi są zrozpaczeni śmiercią Witolda Paszta. Nie ukrywają, że ich "serca są złamane". Śmierć wokalisty legendarnego zespołu VOX to spore zskoczenie, mimo iż w ostatnim czasie wiele mówiło się o jego problemach zdrowotnych. Najbliżsi podkreślają, że wydawało się, iż stan zdrowia Witolda Paszta jest już znacznie lepszy.

Dalszy ciąg artykułu pod materiałem wideo

- Kiedy już wydawało się, że jest przemocny i niezniszczalny, bo pokonał swój trzeci COVID, nagle los się odwrócił i przyszły niespodziewane komplikacje, które znacznie przyspieszyły jego wytęsknione spotkanie z naszą Mamą. Bardzo się do Niej spieszył - napisały Natalia i Aleksandra Paszt.

Dzieci artysty przekazały, że Witold Paszt zmarł w domu

Piątkowe odejście ikony polskiej muzyki to dla jego fanów i najbliższych ogromny cios. Dzieci Witolda Paszta, informując o jego śmierci, przekazały, że ich ojciec zmarł w domu rodzinnym.

TVP żegna zmarłego w piątek 18 lutego Witolda Paszta

TVP żegna Witolda Paszta. Pojawił się poruszający wpis

CZYTAJ DALEJ

- Tata odszedł spokojnie w domu, w otoczeniu córek, wnucząt, zięciów, najukochańszych zwierząt. Wierzymy, że zawsze będzie z nami poprzez swoją muzykę i dobro, którym obdzielał każdego potrzebującego - czytamy w emocjonalnym pożegnaniu Witolda Paszta.

W poście informującym o śmierci artysty, który jeszcze niedawno brylował w fotelu jurorskim "The Voice Senior", dzieci podziękowały za personelowi Wojewódzkigo Szpitala im. Jana Pawła II w Zamościu. Nie ukrywają, że ciepłe i pełne wsparcia wiadomości, jakie otrzymywał ostatnich dniach Witold Paszt, były bardzo cenne.

maryla rodowicz

Maryla Rodowicz nie może liczyć na wsparcie starszych dzieci po operacji. Smutne doniesienia

CZYTAJ DALEJ

Szczegóły pogrzebu Witolda Paszta przekazane zostaną później

W sobotę w serwisie goniec.pl informowaliśmy o poruszającym pożegnaniu legendy polskiej muzyki Romana Kostrzewskiego. W czasie pogrzebu muzyka fani wyjęli gitary i odśpiewali na cześć zmarłego piosenkę. Wszystko wskazuje na to, że również na ostatnim pożegnaniu Witolda Paszta zbierze się tłum żałobników.

Już w czasie podawania informacji o śmierci Witolda Paszta, jego dzieci wskazały, że jest zbyt wcześnie, by mówić o pogrzebie. - Szczegóły dotyczące pożegnania Taty zostaną podane w późniejszym terminie - czytamy w pożegnalnym wpisie.

Rodzina zaapelowała również do osób, które w poszukiwaniu sensacji uniemożliwią najbliższym Witolda Paszta pogodzenie się z jego odejściem. Wprost poproszono o "uszanowanie czasu żałoby".

Tak wygląda kamienica, w której mieszkali Karol, Norek, Alina i Danusia z "Miodowych lat"

Tak mieszkałby Karol Krawczyk. Trudno uwierzyć, jak dziś wygląda kamienica z "Miodowych lat"

Polacy do dziś uwielbiają "Miodowe lata". Historie przyjaciół Karola tramwajarza i Norka kanalarza na stałe weszły do kanonu polskiej kultury. Tak wygląda dziś kamienica na Woli, w której mieszkali bohaterowie serialu ze swoimi żonami Alą i Danusią. fot. SE/EASTNEWS MIREK NOWORYTA

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami z Twojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: goniec.pl

Agata JaroszewskaAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Studiowałam na Uniwersytecie Warszawskim oraz w Szkole Głównej Służby Pożarniczej. Interesuję się głównie problemami społecznymi oraz zagadnieniami związanymi z kulturą. W swojej pracy skupiam się na nagłaśnianiu ważnych i istotnych spraw w skali lokalnej, a do opisywanych spraw zawsze podchodzę bezstronnie. Moją pasją jest etnologia, szczególnie kwestie związane z kulturowym uwarunkowaniem społeczeństwa oraz dawne wierzenia. Szczególną uwagę przywiązuję do historii mówionej, gdzie nie ma jedynej i słusznej wersji wydarzeń historycznych. Przez trzy lata prowadziłam badania etnograficzne na terenie Ukrainy. Na Huculszczyźnie rozmawiałam ze świadkami historii na temat ich wspomnień o szkołach prowadzonych przez Polaków, czy prześladowaniu grekokatolików w czasie delegalizacji tego Kościoła na tamtejszych terenach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: agata.jaroszewska@goniec.pl

Podobne artykuły

TOMASZ RADZIK/AGENCJA SE/East News

Gwiazdy

Krzysztof Krawczyk Junior znów głoduje. Jego sytuacja jest bardzo zła, nie stać go na życie

Czytaj więcej >
Youtube/JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Gwiazdy

Krzysztof Jackowski niczym szaman przewiduje, jaka zima czeka w tym roku Polaków. Nie wszyscy będą zadowoleni

Czytaj więcej >
Pawel Wodzynski/East News

Gwiazdy

Disco polo wróciło do TVP, choć miało zniknąć. Wszystko za sprawą żony Jacka Kurskiego

Czytaj więcej >
Instagram/taannamucha

Gwiazdy

Internautka ostro oceniła sylwetkę Anny Muchy. Aktorka nie czekała z odpowiedzią, padła bezbłędna riposta

Czytaj więcej >
Piotr Molecki/East News

Gwiazdy

Paweł Małaszyński ma poważne kłopoty, ktoś podszywa się pod niego w sieci. Aktor ostrzega fanów

Czytaj więcej >
TVP

Gwiazdy

Maciej Musiał otrzymał list od Franciszka Pieczki, nie zdążył na niego odpowiedzieć. Ujawnił poruszającą treść wiadomości

Czytaj więcej >