Nie żyje młody aktor Żródło: pixabay.com, autor: ScorpionD

Nie żyje Marcin Król. Aktor osierocił dwójkę małych dzieci

24 Kwiecień 2021 Patryk PrzybyłowskiPatryk Przybyłowski

Żona Marcina Króla potwierdziła najgorszą wiadomość. 31-letni aktor zmarł na skutek nieszczęśliwego wypadku, do którego doszło wczoraj rano.

Tragedia rozegrała się podczas prac remontowych dachu Starostwa Powiatowego w Białogardzie. Aktor miał niechcący naruszyć konstrukcję zsypu do dachówek, przez co został przygnieciony przez spadający z góry gruz.

Na miejsce natychmiast wezwano karetkę pogotowia. Służby zdecydowały się również na wysłanie Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Niestety, pomimo natychmiastowej reanimacji medycy byli bezsilni.

Wiadomość o śmierci Marcina potwierdziła pogrążona w żałobie żona. Aktor osierocił dwójkę małych dzieci.

- Drodzy znajomi i przyjaciele Marcina, z przykrością i niewyobrażalnym bólem informuję, że Marcin zmarł dzisiaj w wyniku nieszczęśliwego wypadku i mimo reanimacji. Miał 31 lat, był ojcem dwójki małych dzieci, najwspanialszym mężem - napisała na Facebooku.

Kłodawa: strażacy pilnie wezwani na cmentarz. Musieli pomóc kobiecieKłodawa: strażacy pilnie wezwani na cmentarz. Musieli pomóc kobiecieCzytaj dalej

Wdowa po młodym aktorze zaznaczyła również, że każdy, kto będzie chciał uczcić pamięć jej zmarłego męża będzie mile widziany w jej domu.

- Niestety nie ze wszystkimi mogę skontaktować się osobiście. Dzisiaj o godzinie 18 w naszym domu w Laskowej odbędzie się różaniec, nasze drzwi są otwarte dla każdego, kto razem z nami chce pomodlić się w intencji Marcina. O szczegółach dotyczących pogrzebu będę jeszcze informować - dodała we wpisie.

Marcin Król był aktorem i reżyserem udzielającym się w limanowskim teatrze „Co się stało?!” oraz w Teatrze im. Bolesława Barbackiego w Nowym Sączu. Na swoim koncie ma również kilka występów w polskich filmach pełnometrażowych.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Facebook, Fakt24

Następny artykuł