Goniec.pl
Manowska

Instagram/martamanowska

"Rolnik szuka żony": Marta Manowska sprawiła fanom wielką radość. Ogłosiła cudowną nowinę

15 Czerwca 2022

Autor tekstu:

Ada Rymaszewska

Udostępnij:

Uwielbiany przez wielu telewidzów program "Rolnik szuka żony" wraca na antenę TVP. Wspaniałymi wieściami podzieliła się za pośrednictwem mediów społecznościowych prowadząca hit Marta Manowska. Gwiazda dołączyła do swojego wpisu oszałamiające zdjęcia, na których prezentuje się niczym bogini. Pod postem posypały się pozytywne komentarze.

"Rolnik szuka żony" był bez wątpienia prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Program z miejsca pokochali Polacy, którzy znudzeni byli sztucznym życiem i wymyślonymi problemami pokazywanymi w licznych formatach kopiowanych z zagranicy.

rolnik szuka żony krzysztof bogusia

"Rolnik szuka żony": Bogusia nabrała wszystkich, byle tylko spędzić czas z Krzysztofem. Smutne wspomnienia

CZYTAJ DALEJ

Od wiosny 2014 roku, kiedy to "Rolnik..." zadebiutował na antenie TVP1, widzowie z zapartym tchem śledzą miłosne zmagania zwykłych ludzi poszukujących w życiu szczęścia, miłości i bliskości. Wiarygodności wszystkiemu dodaje fakt, że na stałe udało się połączyć kilka par, a w niektórych przypadkach ze związków tych narodziły się nawet pociechy.

O sukcesie mówić może także prowadząca program Marta Manowska. Choć jeszcze 8 lat temu nikt nie znał pięknej dziennikarki, dziś to prawdziwa gwiazda, której zaufano na tyle, że pozwolono na prowadzenie również takich hitów jak "The Voice Senior" czy "Sanatorium Miłości". Manowską w mediach społecznościowych śledzi na co dzień rzesza fanów, którzy właśnie otrzymali wspaniałą wiadomość.

rolnik szuka żony krzywe goniec bogusia krzysztof pachucki

TYLKO U NAS: Co stało się z Bogusią po śmierci Krzysztofa? Sąsiedzi i znajomi ujawnili prawdę

CZYTAJ DALEJ

Marta Manowska przekazała radosne wieści

Piękne wnętrze, elegancki i szykowny strój, ułożone włosy, idealny makijaż. W takim wydaniu Marta Manowska zaprezentowała się na zdjęciach, które opublikowała na swoim koncie na Instagramie.

Oszałamiający wygląd zwalający z nóg to jedno, ale prawdziwą bombą okazał się być podpis towarzyszący fotografiom.

- Nowe otwarcie „Rolnik szuka żony”. Dziś - napisała Manowska.

Chwilę po zamieszczeniu tej informacji, pod postem pojawiły się pierwsze komentarze od szczęśliwych internautów. Ich miłe słowa dotyczyły nie tylko pięknego wyglądu dziennikarki, ale także entuzjazmu i podekscytowania związanego z nadejściem 9. sezonu "Rolnika...".

Takie wieści to miła odmiana po ostatnim niełatwym czasie, przez jaki przechodziła cała społeczność związana z programem. Tragiczna śmierć jednego z uczestników, Krzysztofa Pachuckiego, wstrząsnęła zarówno fanami, jak i prowadzącą i pokazała, jak kruche jest ludzkie życie.

"Rolnik szuka żony 9" jesienią w TVP1

Choć ostateczna lista uczestników 9. edycji "Rolnik szuka żony" to skrzętnie skrywana tajemnica produkcji, widzowie mieli okazję poznać już pretendentów do walki o miłość.

W kwietniu na antenie TVP1 pokazano tzw. odcinek zerowy, który przybliżył osiem sylwetek osób oczekujących na listy od zainteresowanych. Tomasz K., Katarzyna, Mateusz, Tomasz R., Krzysztof, Klaudia, Tomasz W. i Michał odważyli się zawalczyć o uczucie. Piątka, która otrzyma najwięcej odpowiedzi, otrzyma szansę poznania potencjalnych partnerów.

Ich pierwsze spotkania, randki, zauroczenia, a może także i nieporozumienia będzie można śledzić dzięki obecności kamer. Na nowe odcinki przyjdzie czekać do jesieni, ale kciuki za uczestników warto trzymać już teraz. O swoim wsparciu zapewniła np. uczestniczka poprzedniej edycji Joanna Wielgosz, która szczęśliwie sparowała się z Kamilem.

- Trzymamy kciuki za nowych uczestników – napisała pod postem Marty Manowskiej, a dziennikarka dodała pod jej wpisem "Trzymamy".

(fot. Paweł Wodzyński/East News)

Opole 2022 Premiery. Oto 10 artystów, którzy wystąpią na scenie podczas 59. KFPP

W dniach od 17 do 20 czerwca 2022 Telewizja Polska będzie transmitować 59. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu. Przed widzami cztery dni wyśmienitej zabawy, jubileusze, ulubieni artyści, dobrze znane i nowe przeboje. Drugi dzień festiwalu to 2 koncerty konkursowe oraz wspaniały jubileusz. Muzyczną ucztę rozpocznie koncert „Premiery”, w którym uczestnicy rywalizują o Nagrodę im. Karola Musioła, przyznawaną przez widzów w głosowaniu SMS - owym oraz o Nagrodę Jury. Swoje wyróżnienia dla kompozytora i autora tekstów przyzna też Stowarzyszenie Autorów ZAiKS. W części konkursowej koncertu zaprezentuje się 10 wykonawców zakwalifikowanych przez Radę Artystyczną 59. KFPP. Koncert urozmaicą występy: Krystiana Ochmana zeszłorocznego laureata, zdobywcy Nagrody im. Karola Musioła oraz Natalii Zastępy zdobywczyni Nagrody Jury w zeszłorocznym koncercie „Premiery”, a poprowadzą go Agnieszka Oszczyk i Tomasz Kammel.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: RMF FM, Goniec.pl

Ada RymaszewskaAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Wcześniej pracowałam w redakcjach TVN24, Kontakt24 oraz b2-biznes.pl. Jestem absolwentką dziennikarstwa i medioznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim, a obecnie studiuję politologię. Interesuję się polityką, lubię być na bieżąco z wydarzeniami z kraju i ze świata.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: adrianna.rymaszewska@goniec.pl

Podobne artykuły

Krzysztof Kiersznowski

Gwiazdy

Krzysztof Kiersznowski pochowany w podwarszawskim Komorowie. Wiemy, jak dziś wygląda jego grób

Czytaj więcej >
Marta Warchoł

Gwiazdy

Marta Warchoł z TVN jest zaręczona. Gratulacje złożyła nawet Monika Olejnik

Czytaj więcej >
Katarzyna Cichopek

Gwiazdy

Katarzyna Cichopek rzuciła wszystko i pojechała z dziećmi na wakacje. Bawi się wyśmienicie

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Krzysztof Cugowski zaniepokojony sytuacją rodzinną. Jego synowie są w poważnym konflikcie

Czytaj więcej >
Julia Kuczała

Gwiazdy

Julia Kuczała nie żyje. 19-latkę pożegnała Katarzyna Zielińska

Czytaj więcej >
Justyna Wasilewska

Gwiazdy

Justyna Wasilewska, znana z serialu TVN, zrobiła coming out. Przyznała, że ma dziewczynę

Czytaj więcej >