Ayden Żródło: Facebook/ Nicola Stitt

Mama przyłapała 2-latka na myciu toalety szczoteczką do zębów

Cieci potrafią być nieprzewidywalne. Bardzo dobrze przekonała się o tym Nicola, która pewnego razu zastała swojego 2-letniego synka w łazience. Maluch w najlepsze mył muszlę klozetową jej szczoteczką do zębów.

Nicola Stitt jest mamą dwójki chłopców. O ile nastoletni Dylan nie sprawia jej wielu kłopotów, o tyle 2-letni Ayden to prawdziwy urwis. Niedawno mama miała okazję powtórnie się o tym przekonać.

Pewnego dnia z łazienki dobiegł ją krzyk starszego z braci, który domagała się, aby natychmiast do niego przyszła. Kiedy skierowała się do toalety zrozumiała, że Dylan chciał jej pokazać nie lada obraz.

2-latek mył muszlę klozetową szczoteczką do zębów mamy. Nie pierwszy raz

2-letni Ayden na ich oczach rzutko czyścił toaletę zamaszystymi ruchami, wykorzystując do tego szczoteczkę do zębów swojej mamy. Nicola i Dylan dosłownie stanęli jak wryci i nie wiedzieli, jak zareagować.

Kiedy pierwszy szok minął, kobieta wybuchnęła śmiechem i postanowiła uwiecznić całą sytuację nagrywając ją na telefonie. Wtedy miała również nadzieję, że to był jednorazowy incydent. Okazało się jednak, że było kompletnie inaczej.

Cena pogrzebu w Polsce jest ogromna. Po śmierci rodzina może mieć problemCena pogrzebu w Polsce jest ogromna. Po śmierci rodzina może mieć problemCzytaj dalej

Młoda mama relacjonuje, że po kilku dniach ponownie złapała swojego młodszego syna na czyszczeniu toalety. W jego ręku oczywiście dumnie widniała nowa szczoteczka do zębów jego mamy.

Nicola zaznaczyła, że chłopiec jest bardzo uparty w swoich działaniach. Pomimo że trzyma wszystkie szczoteczki do zębów na wysokiej półce, to maluch dociera do nich niczym najdzielniejszy alpinista.

Pomimo takich pięknych niespodzianek Nicola zdecydowała się udostępnić swoją historię w sieci. Okazało się, że wywołała tym samym lawinę dziwnych zdarzeń, jakie rodzice mieli ze swoimi pociechami.

Jedna z internautek zdradziła, że jej mała córka zrobiła dokładnie to samo co Ayden. Różnica była jednak w tym, jak dowiedziała się o całym procederze. Niestety, nie przyłapała dziewczynki na gorącym uczynku, a pewnego razu podczas mycia zębów poczuła po prostu smak limonki. Wtedy zapaliła się w jej głowie czerwona lampka.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Parenting.pl

Następny artykuł