Goniec.pl
Krytycy Krystyny Pawłowicz na Twitterze otrzymali nietypową dedykację

Jan BIELECKI/East News

Krystyna Pawłowicz wbiła krytykom szpilę. Archiwalna gazeta z dedykacją

30 Maja 2022

Autor tekstu:

Agata Jaroszewska

Udostępnij:

Krystyna Pawłowicz, po skrytykowaniu zębów nowej Miss Polonia, w swoim charakterystycznym stylu odpowiedziała na pojawiającą się krytykę. Wstawiła zdjęcie archiwalnej gazety z nietypowym na dzisiejsze czasy ogłoszeniem. Jeden z komentujących zwrócił uwagę, że sędzia Trybunału Konstytucyjnego się pomyliła.

Jedna z najbarwniejszych postaci Twittera, Krystyna Pawłowicz, ponownie zamieściła budzący wiele emocji post. Sędzia Trybunału Konstytucyjnego uderzyła w krytykujące ją osoby.

Gdzie jest burza? IMGW wydało alerty w związku z burzami, prognoza pogody na poniedziałek

Prognoza pogody: poniedziałek z burzami. IMGW wydał już alerty, obowiązują praktycznie cały dzień

CZYTAJ DALEJ

Kąśliwa uwaga skierowana została konkretnie tylko do tych osób, które odwiedzają profil Krystyny Pawłowicz jedynie po to, by ją obrażać. Była posłanka Prawa i Sprawiedliwości do wyrażenia swojej dezaprobaty użyła archiwalnego skrawka gazety. Wytknięto jej błąd.

Krytyka nie spodobała się Krystynie Pawłowicz, sędzia odpowiedziała

- Dla tych pań, ale i zbabiałych facetów, którzy przychodzą na mój profil tylko po to, by mi ubliżać - stosowne ogłoszenie w krakowskiej gazecie... - napisała Krystyna Pawłowicz na Twitterze.

Na małym skrawku pożółkłej już gazety oprawionej w ramę przeczytać można ogłoszenie, które przed laty nie budziło większego zdziwienia, ale obecnie może zostać próba obrażenia kogoś - w tym przypadku osób krytykujących Krystynę Pawłowicz na jej własnym profilu.

"Potrzebna dziewczyna lub kobieta do pasienia krowy. Wiadomość na miejscu, ulica Firlejowska Nr. 24, Bronowice" - tymi słowami Krystyna Pawłowicz uraczyła swoich przeciwników. Na reakcję drugiej strony nie trzeba było długo czekać.

Krystyna Pawłowicz odpowiedziała swoim krytykom w niecodzienny sposób

Krystyna Pawłowicz odpowiedziała swoim krytykom w niecodzienny sposób

Źródło: Twitter

Zarzutów wobec Krystyny Pawłowicz nie brakło i tym razem

Pełen złośliwości wpis Krystyny Pawłowicz doczekał się kolejnej dawki krytycznych komentarzy. Zgodnie z tradycją była posłanka Prawa i Sprawiedliwości nie zamierzała się poddać i dzielnie odpowiadała na kolejne wpisy.

- Nie uważa Pani, że jako sędzia TK w przestrzeni publicznej powinna wypowiadać się jedyne poprzez orzeczenia? - zapytała jedna z osób pod postem Krystyny Pawłowicz.

Sędzia nie podzielała tego stanowiska, o czym nie omieszkała poinformować publicznie. - Nie uważam.Nie jestem pozbawiona praw obywat,mam konstytucyjny obowiązek obrony Ojczyzny,nie wypowiadam się nt ustaw będących przedmiotem zainteresowania TK.Nie należę do żadnej partii ani zw.zawod.Proszę zajrzeć do art.195 ust.3 konstyt.Moje wpisy nie godzą w moją niezawisłość (pisownia oryginalna - przyp. red.) - napisała Krystyna Pawłowicz.

Kiedy internauta po raz kolejny nie zgodził się z sędzią - tym razem w kwestii sensu zapisu o obronie ojczyzny - ta stwierdziła, że nie rozumie postanowień i samego sensu Konstytucji.

Krystyna Pawłowicz

Miss Polonia Krystyna Sokołowska skrytykowana przez Krystynę Pawłowicz. Co jej się nie spodobało?

CZYTAJ DALEJ

Internauta wytknął Krystynie Pawłowicz błąd

Wśród komentarzy znaleźć można również wiadomość, która nie stanęła po żadnej ze stron - ani przeciwników, ani popleczników Krystyny Pawłowicz. Osoba o nicku Daniel zwróciła uwagę na niepoprawne określenie gazety.

We wpisie sędzia TK wskazała, że krytykom dedykuje ogłoszenie z krakowskiej prasy. Czujny obserwator zwrócił jednak uwagę, że była to nieprawda. - Pani Krystyno, ogłoszenie pochodzi z gazety Lubelskiej. To w Lublinie jest dzielnica Bronowice na której jest ul. Firlejowska 26 - czytamy w komentarzu, gdzie na dowód dołączono zdjęcia z Google Maps.

Odpowiedź Krystyny Pawłowicz jest niejednoznaczna. Trudno zrozumieć, czy była posłanka PiS faktycznie dziękuje internaucie, czy jego również próbuje obrazić. - Dziękuję za to dochodzenie i ustalenie miejsca.Sprawdził może Pan ofertę ? Kto tam teraz mieszka? (pisownia oryginalna - przyp. red.) - napisała sędzia Pawłowicz.

Różnica cen w Polsce i Niemczech jest uderzająca, na podstawowe produkty wydasz fortunę

Polacy na początku roku zajrzeli do sklepu w Niemczech, opadły im szczęki. Różnica nawet przy chlebie i ziemniakach

Polak i Niemiec, idąc do sklepu, zostawiają obecnie przy kasie fortunę, ale okazuje się, że mimo wszystko zachodni sąsiedzi mogą sobie pozwolić na więcej. O ile w Polsce chleb jest tańszy, to Niemiec za swoją najniższą krajową aż 1003 bochenki, w czasie gdy Polak za swoje wynagrodzenie minimalne kupi ich... zaledwie 514. Oto porównanie ze sklepów z Polski i Niemiec.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Źródło: goniec.pl

Agata JaroszewskaAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Studiowałam na Uniwersytecie Warszawskim oraz w Szkole Głównej Służby Pożarniczej. Interesuję się głównie problemami społecznymi oraz zagadnieniami związanymi z kulturą. W swojej pracy skupiam się na nagłaśnianiu ważnych i istotnych spraw w skali lokalnej, a do opisywanych spraw zawsze podchodzę bezstronnie. Moją pasją jest etnologia, szczególnie kwestie związane z kulturowym uwarunkowaniem społeczeństwa oraz dawne wierzenia. Szczególną uwagę przywiązuję do historii mówionej, gdzie nie ma jedynej i słusznej wersji wydarzeń historycznych. Przez trzy lata prowadziłam badania etnograficzne na terenie Ukrainy. Na Huculszczyźnie rozmawiałam ze świadkami historii na temat ich wspomnień o szkołach prowadzonych przez Polaków, czy prześladowaniu grekokatolików w czasie delegalizacji tego Kościoła na tamtejszych terenach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: agata.jaroszewska@goniec.pl

Podobne artykuły

Lawina komentarzy po homofobicznym wystąpieniu Putina. “To musiał pisać Czarnek!!!"

Wiadomości

Lawina komentarzy po homofobicznym wystąpieniu Putina. “To musiał pisać Czarnek!"

Czytaj więcej >
Iberion

Wiadomości

Kreml ruszył z nową kampanią, chcą wywołać panikę u Polaków. Rząd wydał pilne ostrzeżenie

Czytaj więcej >
Grzegorz Braun

Wiadomości

Karczemna awantura w Sejmie. Gosiewska pokazała Braunowi, gdzie jego miejsce

Czytaj więcej >
Piotr Molecki/East News

Wiadomości

Agata Duda zwróciła się do kobiet chorych na raka. Z ust pierwszej damy padły znamienne słowa

Czytaj więcej >
Facebook/Ochotnicza Straż Pożarna Skwierzyna

Wiadomości

Lubuskie: Tragiczny wypadek pod Skwierzyną. Nie żyją dwie młode osoby

Czytaj więcej >
materiały policyjne

Wiadomości

Wystartowała ogólnopolska akcja policji. Ma potrwać do końca roku

Czytaj więcej >