kołakowska i krawczyk Żródło: TRICOLORS/East News

Kołakowska ostro komentuje śmierć Krawczyka. Nie brakuje wtrąceń o szczepieniach

7 Kwiecień 2021 Monika KrupskaMonika Krupska

Viola Kołakowska postanowiła wtrącić swoje trzy grosze po śmierci Krzysztofa Krawczyka. Choć Ewa Krawczyk zaprzeczyła jakoby przyczyną zgonu był koronawirus, znana ze swojego sceptycznego podejścia do pandemii Kołakowska, składając kondolencję, zaapelowała do Polaków o nieszczepienie się.

Matka dzieci Tomasza Karolaka jest jedną z nielicznych osób, która nie wierzy w koronawirusa. Od początku trwania pandemii neguje jego istnienie, jednocześnie bojkotując noszenie maseczek. Zdaniem Kołakowskiej nie należy wierzyć w polecenia rządowe a szczepienia omijać szerokim łukiem.

Teraz składając kondolencję bliskim i rodzinie Krzysztofa Krawczyka, modelka znów powróciła do tematu pandemii. W ostry sposób skomentowała szczepienia, nawiązując do pobytu 74-latka w szpitalu, który w placówce medycznej przebywał właśnie z powodu zakażenia.

Kołakowska komentuje śmierć Krawczyka

Informacje o śmierci Krzysztofa Krawczyka obiegły media w Poniedziałek Wielkanocny. Wielki artysta zmarł 5 kwietnia br. w wieku 74 lat. Na moment przed śmiercią Krzysztof Krawczyk informował fanów o polepszającym się stanie zdrowia. Gwiazdor dwa dni wcześniej wyszedł ze szpitala, w którym przebywał z powodu koronawirusa.

- Bardzo sobie go ceniłam jako artystę. Bardzo lubiłam jego głos. Jest to przykre, ale właśnie o to chodzi, że Krzysztof Krawczyk zaszczepił się i po szczepieniu miał kontakt z wirusem - powiedziała w relacji na Instagramie Viola.

Cała Polska walczyła o jej życie. Nie żyje 2-letnia IzaCała Polska walczyła o jej życie. Nie żyje 2-letnia IzaCzytaj dalej

Dodała, że jej zdaniem Krzysztof Krawczyk miałby większe szanse na przeżycie, gdyby się nie zaszczepił. Od razu warto zaznaczyć, że nie ma jakichkolwiek podstaw naukowych, które pobierałyby twierdzenia Violi Kołakowskiej.

- Dlatego ci, którzy się szczepią, mogą w taki sposób zakończyć swój żywot, przy zderzeniu się z wirusem. Normalnie ten wirus nic by nie zrobił złego (...) Można byłoby go przejść bez żadnych objawów. Nawet by [niezaszczepieni - red.] nie wiedzieli, że mieli kontakt z tym czy innym wirusem. W sytuacji, kiedy przyjęli szczepionkę, to ten kontakt może się zakończyć w taki fatalny sposób. Dlatego jeszcze raz: nie szczepcie się, to nie jest szczepionka, która ma was ochronić przed tym, czy innym wirusem. Nie szczepcie się - apelowała Kołakowska.

Relację Kołakowskiej skomentowała w sieci m.in. Karolina Korwin-Piotrowska. Nie szczędziła krytycznych słów w kierunku byłej partnerki Tomasza Karolaka, apelując społeczność o zgłaszanie jej konta, tak aby zostało zablokowane.

Viola Kołakowska i jej słynne teorie

Wypowiedzi Violi Kołakowskiej dotyczące koronawirusa zostały nominowane do antynagrody Biologicznej Bzdury Roku. 43-latce zdaje się to nie przeszkadzać, ponieważ wciąż ochoczo komentuje sytuację w Polsce, jak i na świecie oraz zachowania gwiazda na Instagramie.

Kilka tygodni wcześniej Kołakowska m.in. oskarżyła Andrzeja Piasecznego o udawanie choroby w szpitalu. Innym razem uderzyła w Natalię Siwiec, dopatrując się w jej tatuażu symbolu masonerii. Swego czasu oberwało się nawet naszej power couple, czyli Lewandowskim.

Viola Kołakowska wiele razy już przesadzała, ale czy tym razem nie poszła o krok za daleko?

REDAKCJA ZAZNACZA, ŻE TEZY PRZEKAZYWANE PRZEZ VIOLĘ KOŁAKOWSKĄ PRZYTACZANE W POWYŻSZYM ARTYKULE NIE MAJĄ ŻADNEGO POKRYCIA Z OBECNĄ WIEDZĄ MEDYCZNĄ DOT. KORONAWIRUSA

Zobacz zdjęcie:

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Następny artykuł