Goniec.pl
Piotr Cugowski pożegnał Witolda Paszta, razem zasiadali w fotelach jurorskich w "The Voice Senior"

YouTube.com/The Voice of Poland

Juror "The Voice Senior" pożegnał Witolda Paszta. Piotr Cugowski mocno przeżywa śmierć muzyka

19 Lutego 2022

Autor tekstu:

Agata Jaroszewska

Niezwykle emocjonalna reakcja jurora "The Voice Senior" na informacje o śmierci Witolda Paszta. - Już nigdy nie spotkamy się w tym składzie. Żegnaj, Witku - napisał Piotr Cugowski pod wspólnym zdjęciem trenerów programu TVP.

Piotr Cugowski, Alicja Majewska, Maryla Rodowicz i uśmiechnięty Witold Paszt. Archiwalne już zdjęcie jurorów "The Voice Senior" pojawiło się na profilu syna Krzysztofa Cugowskiego.

Nie żyje Witolda Paszt

Nie żyje Witold Paszt. Tragiczne wiadomości przekazała rodzina

CZYTAJ DALEJ

Muzyk w emocjonalnych słowach pożegnał swojego kolegę, z którym jeszcze niedawno mijał się na planie talent-show Telewizji Polskiej. Piotr Cugowski nie ukrywał, że informacja o śmierci Witolda Paszta jest dla niego trudna.

Piotr Cugowski żegna Witolda Paszta emocjonalnym wpisem

W sobotę córki Witolda Paszta poinformowały, że ich tata zmarł w rodzinnym domu. - Kiedy już wydawało się, że jest przemocny i niezniszczalny, bo pokonał swój trzeci COVID, nagle los się odwrócił i przyszły niespodziewane komplikacje, które znacznie przyspieszyły jego wytęsknione spotkanie z naszą Mamą. Bardzo się do Niej spieszył - napisały córki Natalia i Aleksandra Paszt z rodzinami.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

Pod wpisem rodziny pojawił się emocjonalny komentarz Piotra Cugowskiego. - Boże Witku... spoczywaj w pokoju - napisał muzyk, który w ostatnim czasie pracował z Witoldem Pasztem.

paszt-2

The Voice Senior: Witold Paszt zdradził rodzinny sekret. Chodziło o jego wnuczkę

CZYTAJ DALEJ

Na profilu jurora "The Voice Senior" pojawił się specjalny wpis poświęcony założycielowi zespołu Vox. Wcześniej Witolda Paszta pożegnała również TVP. Piotr Cugowski wrzucił zdjęcie uśmiechniętych jurorów, stojących na scenie programu Telewizji Polskiej.

- Już nigdy nie spotkamy się w tym składzie. Żegnaj, Witku. Na zawsze zapamiętam Cię takiego, jak podczas naszej krótkiej, lecz wspaniałej wspólnej przygody w The Voice Senior - uśmiechniętego, dowcipnego i pełnego prawdziwej, ludzkiej życzliwości. Serce pęka… Serdeczne wyrazy współczucia dla Rodziny - napisał Piotr Cugowski.

paszt-2

The Voice Senior: Witold Paszt zdradził rodzinny sekret. Chodziło o jego wnuczkę

CZYTAJ DALEJ

Widzowie TVP zapamiętają serce włożone przez Witolda Paszta w "The Voice Senior"

Na zdjęciu udostępnionym przez Piotra Cugowskiego zmarły Witold Paszt wyróżnia się nawet stojąc obok Maryli Rodowicz. Kolorowy garnitur w kratę, niebieski golf i ręka uniesiona ku górze w znaku zwycięstwa.

Lider zespołu Vox, dołączając do drugiej edycji "The Voice Senior", skradł serca zarówno widzów, jak i innych trenerów. Witold Paszt wielokrotnie udowodnił, że bardzo emocjonalnie podchodzi do występów seniorów na scenie TVP.

W zakończonej niedawno trzeciej edycji talent-show Telewizji Polskiej zwycięzca został Krzysztof Prusik, który przez całe sezon trenowany był właśnie przez Witolda Paszta. Hitem w sieci stało się natomiast nagranie, na którym artysta nie może powstrzymać łez, słysząc wykonanie swojego podopiecznego.

Tak wygląda kamienica, w której mieszkali Karol, Norek, Alina i Danusia z "Miodowych lat"

Tak mieszkałby Karol Krawczyk. Trudno uwierzyć, jak dziś wygląda kamienica z "Miodowych lat"

Polacy do dziś uwielbiają "Miodowe lata". Historie przyjaciół Karola tramwajarza i Norka kanalarza na stałe weszły do kanonu polskiej kultury. Tak wygląda dziś kamienica na Woli, w której mieszkali bohaterowie serialu ze swoimi żonami Alą i Danusią. fot. SE/EASTNEWS MIREK NOWORYTA

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami z Twojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: goniec.pl

Tagi:

Agata JaroszewskaAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Studiowałam na Uniwersytecie Warszawskim oraz w Szkole Głównej Służby Pożarniczej. Interesuję się głównie problemami społecznymi oraz zagadnieniami związanymi z kulturą. W swojej pracy skupiam się na nagłaśnianiu ważnych i istotnych spraw w skali lokalnej, a do opisywanych spraw zawsze podchodzę bezstronnie. Moją pasją jest etnologia, szczególnie kwestie związane z kulturowym uwarunkowaniem społeczeństwa oraz dawne wierzenia. Szczególną uwagę przywiązuję do historii mówionej, gdzie nie ma jedynej i słusznej wersji wydarzeń historycznych. Przez trzy lata prowadziłam badania etnograficzne na terenie Ukrainy. Na Huculszczyźnie rozmawiałam ze świadkami historii na temat ich wspomnień o szkołach prowadzonych przez Polaków, czy prześladowaniu grekokatolików w czasie delegalizacji tego Kościoła na tamtejszych terenach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: agata.jaroszewska@goniec.pl

Podobne artykuły

Krzysztof Skiba rozlicza gwiazdy z chałtur. Marcin Prokop i Maciej Stuhr zdekonspirowani. Fot. Kapif

Gwiazdy

Krzysztof Skiba wyjawił tajemnicę Prokopa i Stuhra. Na pewno nie będą zadowoleni

Czytaj więcej >
Mama Ginekolog przyjmuje koleżanki poza kolejką na NFZ. Influencerka musiała gęsto się tłumaczyć

Gwiazdy

Mama Ginekolog przyjmuje koleżanki poza kolejką na NFZ. Zaczęła gęsto się tłumaczyć

Czytaj więcej >
Youtube/Michał Wiśniewski

Gwiazdy

Kulisy związku Michała Wiśniewskiego wyszły na jaw. Pola nie miała łatwo

Czytaj więcej >
Paweł Małaszyński pokazał zdjęcie syna. 19-letni Jeremiasz podbił serca internautów

Gwiazdy

Paweł Małaszyński pokazał 19-letniego syna. Przystojniejszy niż ojciec?

Czytaj więcej >
Facebook/Karina i Stefan Koch - rodzeństwo Koch

Gwiazdy

Karina z "Chłopaków do wzięcia" zawstydziła krytyków. Nagranie mówi wszystko

Czytaj więcej >
rodzina Wiktora Zborowskiego / KAPiF

Gwiazdy

Zofia Zbrowska martwi się o zdrowie. Przekazała przykre wieści

Czytaj więcej >