Goniec.pl
Piotr Cugowski pożegnał Witolda Paszta, razem zasiadali w fotelach jurorskich w "The Voice Senior"

YouTube.com/The Voice of Poland

Juror "The Voice Senior" pożegnał Witolda Paszta. Piotr Cugowski mocno przeżywa śmierć muzyka

19 Lutego 2022

Autor tekstu:

Agata Jaroszewska

Udostępnij:

Niezwykle emocjonalna reakcja jurora "The Voice Senior" na informacje o śmierci Witolda Paszta. - Już nigdy nie spotkamy się w tym składzie. Żegnaj, Witku - napisał Piotr Cugowski pod wspólnym zdjęciem trenerów programu TVP.

Piotr Cugowski, Alicja Majewska, Maryla Rodowicz i uśmiechnięty Witold Paszt. Archiwalne już zdjęcie jurorów "The Voice Senior" pojawiło się na profilu syna Krzysztofa Cugowskiego.

Nie żyje Witolda Paszt

Nie żyje Witold Paszt. Tragiczne wiadomości przekazała rodzina

CZYTAJ DALEJ

Muzyk w emocjonalnych słowach pożegnał swojego kolegę, z którym jeszcze niedawno mijał się na planie talent-show Telewizji Polskiej. Piotr Cugowski nie ukrywał, że informacja o śmierci Witolda Paszta jest dla niego trudna.

Piotr Cugowski żegna Witolda Paszta emocjonalnym wpisem

W sobotę córki Witolda Paszta poinformowały, że ich tata zmarł w rodzinnym domu. - Kiedy już wydawało się, że jest przemocny i niezniszczalny, bo pokonał swój trzeci COVID, nagle los się odwrócił i przyszły niespodziewane komplikacje, które znacznie przyspieszyły jego wytęsknione spotkanie z naszą Mamą. Bardzo się do Niej spieszył - napisały córki Natalia i Aleksandra Paszt z rodzinami.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

Pod wpisem rodziny pojawił się emocjonalny komentarz Piotra Cugowskiego. - Boże Witku... spoczywaj w pokoju - napisał muzyk, który w ostatnim czasie pracował z Witoldem Pasztem.

paszt-2

The Voice Senior: Witold Paszt zdradził rodzinny sekret. Chodziło o jego wnuczkę

CZYTAJ DALEJ

Na profilu jurora "The Voice Senior" pojawił się specjalny wpis poświęcony założycielowi zespołu Vox. Wcześniej Witolda Paszta pożegnała również TVP. Piotr Cugowski wrzucił zdjęcie uśmiechniętych jurorów, stojących na scenie programu Telewizji Polskiej.

- Już nigdy nie spotkamy się w tym składzie. Żegnaj, Witku. Na zawsze zapamiętam Cię takiego, jak podczas naszej krótkiej, lecz wspaniałej wspólnej przygody w The Voice Senior - uśmiechniętego, dowcipnego i pełnego prawdziwej, ludzkiej życzliwości. Serce pęka… Serdeczne wyrazy współczucia dla Rodziny - napisał Piotr Cugowski.

paszt-2

The Voice Senior: Witold Paszt zdradził rodzinny sekret. Chodziło o jego wnuczkę

CZYTAJ DALEJ

Widzowie TVP zapamiętają serce włożone przez Witolda Paszta w "The Voice Senior"

Na zdjęciu udostępnionym przez Piotra Cugowskiego zmarły Witold Paszt wyróżnia się nawet stojąc obok Maryli Rodowicz. Kolorowy garnitur w kratę, niebieski golf i ręka uniesiona ku górze w znaku zwycięstwa.

Lider zespołu Vox, dołączając do drugiej edycji "The Voice Senior", skradł serca zarówno widzów, jak i innych trenerów. Witold Paszt wielokrotnie udowodnił, że bardzo emocjonalnie podchodzi do występów seniorów na scenie TVP.

W zakończonej niedawno trzeciej edycji talent-show Telewizji Polskiej zwycięzca został Krzysztof Prusik, który przez całe sezon trenowany był właśnie przez Witolda Paszta. Hitem w sieci stało się natomiast nagranie, na którym artysta nie może powstrzymać łez, słysząc wykonanie swojego podopiecznego.

Tak wygląda kamienica, w której mieszkali Karol, Norek, Alina i Danusia z "Miodowych lat"

Tak mieszkałby Karol Krawczyk. Trudno uwierzyć, jak dziś wygląda kamienica z "Miodowych lat"

Polacy do dziś uwielbiają "Miodowe lata". Historie przyjaciół Karola tramwajarza i Norka kanalarza na stałe weszły do kanonu polskiej kultury. Tak wygląda dziś kamienica na Woli, w której mieszkali bohaterowie serialu ze swoimi żonami Alą i Danusią. fot. SE/EASTNEWS MIREK NOWORYTA

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami z Twojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: goniec.pl

Agata JaroszewskaAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Studiowałam na Uniwersytecie Warszawskim oraz w Szkole Głównej Służby Pożarniczej. Interesuję się głównie problemami społecznymi oraz zagadnieniami związanymi z kulturą. W swojej pracy skupiam się na nagłaśnianiu ważnych i istotnych spraw w skali lokalnej, a do opisywanych spraw zawsze podchodzę bezstronnie. Moją pasją jest etnologia, szczególnie kwestie związane z kulturowym uwarunkowaniem społeczeństwa oraz dawne wierzenia. Szczególną uwagę przywiązuję do historii mówionej, gdzie nie ma jedynej i słusznej wersji wydarzeń historycznych. Przez trzy lata prowadziłam badania etnograficzne na terenie Ukrainy. Na Huculszczyźnie rozmawiałam ze świadkami historii na temat ich wspomnień o szkołach prowadzonych przez Polaków, czy prześladowaniu grekokatolików w czasie delegalizacji tego Kościoła na tamtejszych terenach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: agata.jaroszewska@goniec.pl

Podobne artykuły

Pawel Wodzynski/East News

Gwiazdy

„Apolityczny” Maciej Stuhr kąsa Antoniego Macierewicza. W ostrych słowach sugeruje, że polityk powinien zostać beatyfikowany

Czytaj więcej >
TIMOTHY A. CLARY/AFP/East News

Gwiazdy

Meghan Markle groziła Harry'emu rozstaniem? Zaskakujące doniesienia przedstawiają nową perspektywę

Czytaj więcej >
AFP PHOTO / VICTORIA JONES / BUCKINGHAM PALACE

Gwiazdy

Karol III już pracuje, pokazano pierwsze zdjęcie. Jeden szczegół zmartwił Brytyjczyków, niepokoją się o zdrowie nowego króla

Czytaj więcej >
Wojciech Olszański, fot. PAWEL DABROWSKI/AGENCJA SE/East News

Gwiazdy

Wojciech Olszański znów zatrzymany przez policję. Aktor i skandalista rzucił się do ucieczki

Czytaj więcej >
Materiały własne Iberion

Gwiazdy

Ewa Ampulska nie żyje. Aktorka występowała m.in. w "Na dobre i na złe" i popularnych teledyskach

Czytaj więcej >
RICHARD HEATHCOTE/AFP/East News

Gwiazdy

Meghan Markle ma poważne kłopoty, asystentki oskarżają ją o mobbing. Doszło do kłótni, aktorka była oburzona

Czytaj więcej >