Jolanta Kwaśniewska została przyłapana na zakupach Żródło: Jan BIELECKI/East News

Jolanta Kwaśniewska zabrała na zakupy luksusową torebkę

25 Kwiecień 2021 Irmina JachIrmina Jach

Jolanta Kwaśniewska uznawana jest za ikonę stylu i dobrego smaku. Była pierwsza dama od wielu dekad zachwyca pięknymi stylizacjami, doskonałą fryzurą i makijażem, którego nie powstydziłaby się nawet profesjonalna kosmetyczka. Żona Aleksandra Kwaśniewskiego zadaje szyku nawet na zakupach. Ostatnio została przyłapana w Lidlu z torebką za kilka tysięcy złotych.

Jolanta Kwaśniewska wraz z mężem wróciła przed kilkoma dniami do Polski, by przyjąć szczepionkę przeciwko koronawirusowi. Ostatnie miesiące małżonkowie spędzili w Szwajcarii, gdzie udali się, by wesprzeć emocjonalnie siostrę byłego prezydenta, która w grudniu straciła bliską osobę.

Jolanta Kwaśniewska została przyłapana na zakupach

Jolanta Kwaśniewska postanowiła rozpocząć pobyt w kraju od uzupełnienia domowej spiżarni. Była pierwsza dama wybrała się do jednego z warszawskich dyskontów sieci Lidl. Żona Aleksandra Kwaśniewskiego spędziła dużo czasu obok półki z puszkowanymi pomidorami.

Jak przystało na ikonę stylu, Jolanta Kwaśniewska zadbała o to, by wyglądać korzystnie nawet podczas tak prozaicznego zajęcia. Uwagę dziennikarzy Super Expressu przykuła przede wszystkim duża torebka stworzona przez dom mody Louisa Vuittona.

Za podobny model trzeba w tej chwili zapłacić około siedmiu tysięcy złotych. Żona Aleksandra Kwaśniewskiego wzbogaciła codzienną stylizację o wełniany, zielony sweterek z obszernym dekoltem, pod który założyła ciemną bluzkę z długim rękawem.

Nie żyje Adam SmorawińskiNie żyje Adam SmorawińskiCzytaj dalej

Jolanta Kwaśniewska - tak jak podczas licznych wystąpień publicznych - postanowiła podkreślić zgrabne nogi obcisłymi, czarnymi spodniami ze skóry. Sporo czasu poświęciła także na układanie włosów, które ostatnimi czasy zdobią odważne czarno-czerwone pasemka.

Była pierwsza dama dopełniła strój bardzo modnymi sztybletami w nietypowym, szaro-brązowym kolorze oraz obszernym szalem w militarnych barwach. Oczywiście nie zapomniała także o jednorazowej maseczce ochronnej, która zapewniała jej nie tylko ochronę przed patogenami, ale także bezpieczeństwo.

Najnowsze zdjęcia Jolanty Kwaśniewskiej bardzo ucieszyły fanów, którzy od kilku tygodni martwili się stanem zdrowia pary prezydenckiej. Małżonkowie ciężko przechodzili zakażenie koronawirusem. Każde z nich było z tego powodu hospitalizowane.

Żona Aleksandra Kwaśniewskiego zmagała się z przykrymi komplikacjami COVID-19 - dopadło ją bolesne zapalenie nerek. Na szczęście, energiczny krok byłej pierwszej damy wskazuje na to, że doszła już do formy po chorobie.

kwaśniewska

kwaśniewska

Źródło zdjęć: Screen z artykułu Super Expressu „Kwaśniewska zadała szyku w Lidlu. Z torebką za krocie kręciła się przy puszkach”

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Super Express

Następny artykuł