Krawczyk Krzysztof na scenie Żródło: BLAWICKI PIOTR/East News

Adoptowana córka żegna Krzysztofa Krawczyka

7 Kwiecień 2021 Monika KrupskaMonika Krupska

Jedna z adoptowanych córek Krzysztofa Krawczyka, Sylwia pożegnała go w mediach społecznościowych. Kobieta opublikowała jedno czarno-białe zdjęcie, umieszczając je jako profilowe. Sylwia nie zdecydowała się na żaden podpis pod fotografią.

Śmierć Krzysztofa Krawczyka pogrążyła bliskich, fanów, media oraz całą branżę muzyczną w żałobie. Legenda polskiej sceny muzycznej, wspaniały muzyk odszedł 5 kwietnia 2021 roku w Poniedziałek Wielkanocny. Jego śmierć była zaskoczeniem dla wszystkich, ponieważ jeszcze dwa dni wcześniej wokalista informował fanów o polepszającym się stanie zdrowia. Niestety, radość nie trwała długo. W poniedziałek gwiazdor trafił do szpitala, a kilka godzin później jego żona odebrała druzgocący telefon.

Córka Krawczyka żegna go w mediach

Krzysztof Krawczyk był ojcem dla czwórki dzieci - biologicznego syna, Krzysztofa juniora oraz trzech dziewczyn - Sylwii, Katarzyny i Beaty. Wokalista wraz z żoną Ewą stali się rodziną dla dzieci, Barbary, siostry Ewy. W jednym z wywiadów małżonka Krawczyka wyznała, że dziewczyny praktycznie nie znały swojego biologicznego ojca. Wokalista postanowił im go zastąpić. Robił wszystko, aby pomóc Sylwii, Kasi i Beacie.

- Są to córki mojej siostry Barbary. Swojego biologicznego ojca praktycznie nie znają. Beatka (...) w ogóle nie wie, że ktoś taki istnieje. Za dużo czasu na to wychowanie Krzysztof nie ma, ale ile może, to dziewczynkom daje. Wspomaga je również materialnie - mówiła dla portalu Łódź Nasze Miasto trzecia żona Krawczyka, Ewa.

Trzydniowa żałoba po śmierci górnika. Zarząd KGHM zadecydowałTrzydniowa żałoba po śmierci górnika. Zarząd KGHM zadecydowałCzytaj dalej

Córki Krawczyka pomagały mu na scenie. Dziewczęta występowały z ojcem, śpiewając w chórkach. Najczęściej na scenie można było spotkać Sylwię. Teraz kobieta pożegnała Krawczyka w mediach społecznościowych.

Sylwia zdecydowała się na umieszczenie czarno-białego zdjęcia z Krzysztofem. Umieściła je jako główne profilowe. Pod zdjęciem pojawiły się kondolencje.

Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka

Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka, który odszedł w wieku 74-lat ma odbyć się pod koniec tygodnia. Jak nieoficjalnie dowiedział się "Fakt" msza zostanie odprawiona w bazylice archikatedralnej w Łodzi. Piosenkarz spocznie na cmentarzu w Grotnikach, pod Łodzią, gdzie mieszkał wraz z żoną Ewą.

Uroczystość ma mieć charakter państwowy.

Zobacz zdjęcie:

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: plotek.pl

Następny artykuł